Чат

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от Merian на 18.4.15.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.
  1. Merian

    Merian Прохождащ

    Здравейте,понеже не съм играла от 1 година и си направих нова регистрация..та исках да питам има ли чат все още?Четох че се натиска бутона ,,?!" и после балончето,но при мен няма такова?Съжелявам,ако вече има такава тема,просто не съм я видяла..
     
  2. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    чат има,хора за чат няма,хех
     
    desi232 и AzSumJenq харесват това.
  3. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    Не си търсил/а достатъчно - https://board-bg.farmerama.com/index.php?threads/Има-ли-вообще-чат.10935/
     
  4. Merian

    Merian Прохождащ

  5. Styx

    Styx Guest

    а на самата рамка на играта горе в дясно няма ли я иконката с балончето, като сложиш мишката на нея изписва "тук се отива в чата"
    4at.png
    4att.png
     
    Последно редактирано от модератора: 18.4.15
  6. SpartakBg

    SpartakBg Прохождащ

    Здравейте за първи път влизам в форума а я имам фермата от 2г и искам да попитам има ли някаде чат или не ползвате ли ТС или някоя такава програма в другите игри на бигпоинт си има чат а тук си в мъгла?
     
  7. Борко

    Борко Подрастващ автор

    Погледни поста над твоя, показано е от къде да влезеш в чата:p
    Но и да влезеш там, почти никой не го ползва...
    Всичко важно е във форума:)
     
  8. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    да напиша и аз нещо авее хора къв чат кви 5 лева не бях ползвал чата поне от 2 години ,влязох и ме изгониха заради незнам си какво,аве да вземете да си оправите системите,вий разлика правите ли между описание на случка с по цветист език или примерно нецензурно държание....:mad:
     
    desi232 харесва това.
  9. desi232

    desi232 Посланик

    нещо от известно време в форума е много тъпо,преди повечето бяха на линия и се обсъждаха темите,а сега умряла работа и все едно и също:oops:
     
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.