Часовниче

Дискусията в/ъв "Архив на Помощ" е започната от ka-linka на 9.9.20.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.
  1. ka-linka

    ka-linka Пазител

    Къде ми изчезна часовничето, което показва временните събития? Снощи по някое време го имаше, но като цъкна на него да проверя събитие, изчезваше. На следващото поле се появяваше пак, като цъкна - пак се скриваше. Тази сутрин го няма напълно.
     
  2. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Точно в момента няма никакво събитие, за да го има и таймера със събитията.
     
    ka-linka харесва това.
  3. ka-linka

    ka-linka Пазител

    Да, но снощи около 21.30 часа течеше събитие. Часовничето изчезваше при кликване. Ще видя след малко :) Усмихнат ден и благодаря :inlove:
     
  4. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    А ти лично беше ли приключила със събитието? Ако да - това е възможна причина таймерът да се е държал по този начин.
    В момента вече има събития и при мен всичко с него е ОК.
    Спорен и усмихнат следобед!
     
  5. ka-linka

    ka-linka Пазител

    Не, събитието играх само до реда,защото пътувах и нямах възможност да играя за повече. Още нещо странно имаше снощи по същото време - прекъснах чатни, на което беше останало малко време, защото сутрин забравям да проверявам бройките и щях да забравя да заредя ново тази сутрин. Метнах нови 5-6 бройки, не помня колко, рекох да го удължа с пинки - греда, сивее се. И в момента иконката с чатнито ми е сива, не шареничка, като да е пълно, но пък времето го отчита нормално. Дали не хвана прекъсването на старото, не разбрах. Здраве да е, часовничето си дойде, другото не е проблем.
    Благодаря, чедо!
     
  6. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Нещо се е била ошашавила играта ли, нетът ли, сега и да гадаем, няма да разберем какво не е било наред.
    Щраквам катинара, чеденце! Приятно копане, ако играйкаш!
    :)
     
    ka-linka харесва това.
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.