ЧРД, Фармерама: Печива за рожден ден (дискусия)

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mushnu4ka на 17.1.23.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. buba62

    buba62 Главен болярин

    И така можело, поне разиграно на картинката изглежда възможно
    [​IMG]
     
    Bamze харесва това.
  2. Bamze

    Bamze Болярин

    Един такъв въпрос ми се върти в главата - ако играя отново ниво, което съм го минала / 1, 2 и т.н./, ще получа ли отново 20 монети със звезда ?
     
  3. ka-linka

    ka-linka Пазител

    Не, получаваш само награди, които не са спечелени вече.
     
    Bamze харесва това.
  4. Bamze

    Bamze Болярин

    Благодаря ти за отговора ;)
     
    ka-linka харесва това.
  5. dedoto

    dedoto Адмирал

    за втори път правя 13 ниво и спира след това нито ниво нито макарони :wuerg:по голяма тъпня от това здраве му кажи 8)
     
    .TAINNA., .water. и Bamze харесват това.
  6. pineapple87

    pineapple87 Майстор

    Вече няколко пъти ми изчезват кутии с макарони. Произвеждам три - използвам две за игра. Изигравам я и после едничкото остатък изчезва. Моля за проверка. ИД 21707577
     
    .TAINNA. харесва това.
  7. Bamze

    Bamze Болярин

    За съжаление, този път и на мен ми е тъпо.
    Играя, защото се хванах на хорото, но ... не взимам нищо от допълнителните награди и освен това не винаги успявам да изиграя играта. Трябва да започвам нивото отначало, за да изиграя играта и ми отиват кутиите за макарони.
    Този път полагаш усилия, но няма награди - защото времето е доста малко. Явно мини играта е за телепати - гледаш, мислиш и щракаш едновременно !!! Аз не съм от тези специалисти ... :oops::oops::oops:
     
    shiky, bubolina8, .didi2002. и 5 други харесват това.
  8. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Здравей,
    За минаването на последните 2 нива си използвал и удължаване на времето, а то "струва" 1 кутия с макарони.
    Приятна игра!
    Привет,
    Рефрешнал си играта и затова нищо не си получил, а кутиите ги е взело.
    Приятна вечер!
     
    .TAINNA. харесва това.
  9. dedoto

    dedoto Адмирал

    снимах го приключено не можах да кача снимка как е готово:( пет минути чаках таймера и тогава го рефрешнах :wuerg:преди това 10 макарона ми ги мели 30 минути :wuerg:
     
  10. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Щом казваш... Няма да споря с теб, макар че виждам малко под 2 минути между началото на въпросното ниво и първия рефреш. Станалото - станало. За съжаление без доказателства няма какво да се направи, т.е. да се иска от БП да ти възстановят кутиите.
    Лека нощ!
     
  11. dedoto

    dedoto Адмирал

    не искам да ми възстановява БП нищо 8)искам като си почне събитието да не спича и да не забива :wuerg:а да се играе нормално ;)след случката вече макароните ги играя само на таблета и на всяка втора игра задължително рефреш 8)
     
    mimi123123456, Bamze, ka-linka и 2 други харесват това.
  12. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Приключих с това събитие ,с 30 игри ,накрая гледах на по сложните да взимам монетите,два пъти от бързане накрая взимах по 5 монети.
    Реда го взех и цъкалките,който иска да си играе безумието.Сеех само с вода и оборска тор.
     
    лудакрава1, .didi2002., Bamze и 4 други харесват това.
  13. gu6i

    gu6i Стажант

    Играя от създаването на играта но отдавна не изпитвам удоволствие това е първият рожден ден който не играя вече не е нито весело нито забавно за релакс и дума да не става
     
    -helixme4o-, shiky, Bamze и 4 други харесват това.
  14. змей_горянин

    змей_горянин Стажант

    39-то ниво ми се опъва. Ако може някой да помогне с по-подробно обяснение, ще съм му благодарен.
     
  15. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    виж пост52,но 40 играх с злато и гладко св червено с къдравото не ми се получи
     
  16. змей_горянин

    змей_горянин Стажант

    Видях го, четох ви, но 39-то ниво ме спъва.
     
  17. sin4ec

    sin4ec Прохождащ

    Взех реда и трите цъкалки, но когато започнах да ги редя, една я няма.
    Не мога да я взема още веднъж, защото е разпродадена.
    Моля за проверка
    ID 37308887
     
  18. milena7004

    milena7004 Знаменитост

    Съветът ми е ,да използваш кутия/и за удължаване на времето.На мен много ми помогна подсказката за 39и40 стъпка,но също ползвах и по една кутия за да удължа времето.Хубаво е кутията за удължаване на времето да я използваш последните 5-10 секунди преди да изтече времето на настоящата,както вече беше писано.Друг съвет,който мога да дам е,преди да започнеш стъпката отново да разгледаш внимателно схемата.Успех!
     
    Последна редакция: 22.1.23
  19. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Привет,
    Ще те помоля да излезеш от играта, да рестартираш устройството и отново да се логнеш и ако предметът не се е появил, да пишеш отново.
    :)
     
  20. sin4ec

    sin4ec Прохождащ

    Направих всичко стандартно, но я няма>:( Нито на браузър, нито на клиент.
     
    Последно редактирано от модератора: 22.1.23