ЧРД, Фармерама: Печива за рожден ден (дискусия)

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mushnu4ka на 17.1.23.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. -iliana7-

    -iliana7- Напреднал

    Благодаря
     
    mushnu4ka харесва това.
  2. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    Имам предвид , че за всички играчи първо ниво например е еднакво, 8мо също е еднакво... и ако някой намери най-лесния/бърз начин на изпълнение може да сподели с останалите. Има нива, на които може някой да "залепне", докато друг да го изпълни с един замах...
     
  3. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Трудно е това събитие. Добре, че имам стабилни приятели, които помагат в нужда :) С помощ от приятел взех реда и цъкалките, някои от важните неща в магазина и съм доволна. Сезона го завърших без точките от това събитие. Другите награди не ме вълнуват. Всичко имам. Само още малко монети да си купя каквото ми трябва от магазина и съм щастлива :)
     
    -iliana7-, ПЕПЕЛЯШКА и ka-linka харесват това.
  4. ka-linka

    ka-linka Пазител

    Слънце, идеята на играта би трябвало да бъде всички да могат да играят, а не десет човека приятелски да играят из фермите на половината играчи. За различни събития чета, че се търси помощ от приятел, най-много за Ренцо. Търсих и аз веднъж, много благодаря на приятелчето, което откликна :inlove::inlove::inlove:, то си се знае кое е. Но едва ли това трябва да е същността на играта. На сезона съм на 28 завършени нива и точките ще са ми голяма помощ, но....
     
    Bamze, milena7004, .TAINNA. и 2 други харесват това.
  5. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Всеки следващ евент ми казва, че е време да зарежа тази игра.
    Не си заслужава да губя време за глупости, нито наградите си заслужават, нито играта е като преди, жива мъка е, на всичкото отгоре и наградите не мога взема, ужас.
    Само монети вземам, но здраве да е, да се надяваме, че накрая БП ще ни изненада с нещо смислено, например по 1 пакет.
     
    nivata1, ..koni.., Bamze и 8 други харесват това.
  6. .water.

    .water. Обсебен

    xDxDxDxDxDсладурка това е вица на седмицата.
     
    ka-linka, .TAINNA., dedoto и 2 други харесват това.
  7. sco

    sco Знаменитост

    Може ли да се удължава времето повече от един път ???
     
    .TAINNA. харесва това.
  8. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    Да, може, стига да имаш кутии, защото се иска по 1 брой при удължаването.
     
    .TAINNA. харесва това.
  9. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    рядко ми се случва да моля приятел. Всичко си играя сама. Даже на приятелите помагам, когато са в нужда :) Има 2 събития: сегашното и още едно, които са ми трудни. Ако се напъна, ще изиграя всичко, но има моменти, когато и аз нямам време :)
     
    Bamze, -niksan- и ka-linka харесват това.
  10. bubolina8

    bubolina8 Комисар

    Такъв рожден ден отдавна не бях виждала , добре че видях какво сте писали ,реших че аз съм единствената каръкчка само със спечелени монети, без нито една допълнителна награда:cry:
     
    Bamze, .TAINNA., ka-linka и още 1 човек харесват това.
  11. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    По мое мнение е по-добре да загубиш една кутия, за да увеличиш времето и да вземеш наградата, отколкото после да се връщаш на тази задача и да дадеш още две кутии и то пак за същото време, за което не си успял първия път.
     
    mimi123123456, milena7004, ka-linka и още 1 човек харесват това.
  12. buba62

    buba62 Главен болярин

    Наиграх се. Една допълнителна награда остана невзета, защото се разсеях и не удължих времето при повтарянето на 38 ниво, а го бях изиграла преди това, бяха ми останали 2 кутии и семена за още сеене, реших да ги направя 3 и да повторя 38 ниво и стана тя че нито допълнителна награда, нито достатъчно растения, че си казах, че и без нея ще мина, не ми се занимава повече.
    За още играещите и искащите последните две допълнителни награди споделям подсказка за 39 и 40 ниво.
    [​IMG] [​IMG]
    Приятна вечер, фермери!

    ПП Евентът според мен не беше лек, но в сравнение да кажем с търсенето на предмети много по-малко уморителен.
     
    Последна редакция: 20.1.23
    -iliana7-, .water., Bamze и 7 други харесват това.
  13. nasko72

    nasko72 Младши експерт

    Здравей те от снощи повече от един ход не ми дава да направя.При мен ли е проблема или нещо друго има?Ето и ID za проверка 39218327
     
  14. 4orela

    4orela Младши експерт

    И при мен е така.Ход максимум 2 и подскачат бисквитките нагоре надолу но не се местят:))ID 13995003
     
    nivata1 харесва това.
  15. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Това се получава, когато нямаш повече ходове. В такава ситуация трябва да отмениш ход/ходове и да се опиташ да го изиграеш по друг начин. Не по този, по който си започнал.

    П.П. От наша страна проверка какво точно си местил и къде си "запецнал" не е възможна.
    Напомням и какви са правилата на играта:
     
    Последна редакция: 20.1.23
  16. Самардапа

    Самардапа Главен болярин

    Времето за изиграване на различните нива е различно. На 30+ от нивата има такива, които са по минута и половина. Малко късно схванах какво точно трябва да правя с кутията за удължаване на времето, но има време, имам растение и ще се връщам да изигравам някои нива допълнително. Като цяло не разбирам какво трудно има в събитието....за разлика от Голямата гонитба, където се изисква да намериш 60 предмета за 90сек, без право на удължаване на времето, тук можеш да го удължаваш докато имаш кутии, стига да си решил, че искаш допълнителната награда на всяка цена. Отделно подозирам, че ако ми трябваха много монети бих повтаряла 1во ниво, докато ги събера, без да ме вълнуват допълнителните награди на другите нива...
     
  17. -iliana7-

    -iliana7- Напреднал

    Може ли малко помощ , как да мина 31 ниво , изхабих вече над 10 кутии
     
  18. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    нещо различно, хареса ми..не ми беше трудно изиграването на нивата, но ме дразнеше малкото време , взех всичко, което исках като допълнителни награди, удължавах времето само на тях, с една дума като изключим времето ми хареса
     
  19. ka-linka

    ka-linka Пазител

    А дали ще се получават пак 20 монети при положение, че нивото е завършено успешно един път и монетите са начислени? Според мен при повторение се получават само наградите, които не са получени вече.
     
  20. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    в един момент монетите са излишни няма кво да купиш с тях
    спечелени и голямата основна награда, и допълнителната за това ниво
    (може да се изиграе, но няма нищо да спечелите)


    за сандъка играх злато и светло червено гладко
     
    Последно редактирано от модератора: 21.1.23