Храна за киви

Дискусията в/ъв "Архив на Помощ" е започната от Valentin961 на 7.4.15.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.
  1. Valentin961

    Valentin961 Кандидат за признание

    Бих искал да попитам как да си направя храна за киви, като съм на 72 ниво, а още не съм отключил лавровите клонки.o_O Германчетата не могат ли да помислят, че киви може да попадне в играч на 15 ниво. За какво да давам тези 20000 МП, като с тях мога да си взема нектар от манго и портокал, ида вдигна ниво на Бахама:mad: Още повече, че ниските нива нямат толкова пари!:mad::mad:
     
  2. Привет, вариантите са два - супер храна или храна от пазара.

    П.П. Храната за киви на моя пазар е 3000 мп, а кивито е 42-45 хил. мп.
     
  3. [Ghost_Rider]

    [Ghost_Rider] Board Administrator Team Farmerama BG

    Здравей
    Няма как да си направиш храна. В случая имаш 2 избора - да си купиш храна от пазара или да прибереш обора в менюто докато стигнеш лавровите клонки ...
    П.П. На твое място бих се радвал, че ми се е паднало киви .... ;):)
     
  4. Valentin961

    Valentin961 Кандидат за признание

    Е, аз се радвам за кивито, ама не ми се дават сумати пари за храна, а БП изобщо не са помислили за играчите на малките нива.
     
  5. Ами ти решаваш дали имаш сметка да го гледаш или не.
    Но не забравяй, че всички сме минали през ниските нива. А можеш и да го приемеш като стимул да катериш нивата по-бързо.
    Имаш ли други въпроси или може да удряме катинара?
     
  6. Valentin961

    Valentin961 Кандидат за признание

    Удряй катинара, нямам повече въпроси.;)
    Приятна игра на всички!
     
  7. [Ghost_Rider]

    [Ghost_Rider] Board Administrator Team Farmerama BG

    Приятна игра и на теб! ;)
     
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.