Хайде да подкрепим кандитарута на KARAKONJO за влизането му в екипа на форума.

Дискусията в/ъв "Актуализации и идеи" е започната от milkoga1 на 20.3.18.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
?

Желаете ли KARAKONJO да се включи към екипа на форума?

Гласуването е завършено на 4.4.18.
  1. Да

    11.1%
  2. Не

    77.8%
  3. Дреме ми на шлифера

    38.9%
  4. Това си е само негов избор

    44.4%
  5. Ако Папата даде Своето Висшочайше съгласие

    66.7%
Разрешено е неколкократното гласуване
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.
  1. tani1980

    tani1980 Полубог

    Скупето Георги, скупето. xD Така и не обясни какво е скупе. Предполагам само че трябва да означава скайп, но знае ли човек все пак. Нали той е интелигентен, може нещо друго да означава, което на мен да ми е непонятно. :(
     
    -georgi88- и DILQNADELI харесват това.
  2. -georgi88-

    -georgi88- Главен болярин

    Е иначе щях ли да те разсмеяxD
     
    tani1980 харесва това.
  3. –divane-

    –divane- Team Leader Team Farmerama BG

    Само да кажа, ако на Караконджо му е неприятна темата, да драсне, ще я затворя. Също да помоля да се придържаме към симпатичните шеги и да не ставаме груби. Все пак крив или не и той е човек и душа носи!
     
    .TAINNA. и milena7004 харесват това.
  4. kalinamalina1983

    kalinamalina1983 Напреднал

  5. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    Добро утро!/натъртено/
    Първото, което е, аз не виждам кандидатура на КАРАКОНДЖО. Не може да се подкрепи нещо несъществуващо.

    Моля, всеки може да си пусне кандидатура за влизане в екипа и ако има желание нека да го направи по стандартния начин. Но: никой не може да пуска кандидатура от името на друг играч, особено без негово знание или съгласие. Независимо кой и какъв е тоя играч. Тази, според вас шега е груба и на чужд гръб! Стигнахте границата!
    Темата се затваря!
     
    milena7004 и .TAINNA. харесват това.
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.