Фрапе Оле

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от –divane- на 1.5.19.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    не казвай Хоп! преди да скочиш xD нареди се на опашката за сметките и после ще видим дали е Хоп! или дърпаме спирачка :p:D
     
    ПЕПЕЛЯШКА харесва това.
  2. lilimim

    lilimim Активен автор

    За едно построяване на всички млекопроводи за 10 -те нива трябват:
    228 прави и 178 извити тръби
    13 526 бамбукови тръби и 990 гаечни ключа
    С едно минаване се събират 410 монети със звезда, а за реда и декора трябват 530.
    За 14 нива(ред и декор) са необходими:
    17 717 бамбукови тръби и 1295 гаечни ключа.
    (от немския форум)
     
    Последна редакция: 2.5.19
    .TAINNA., SKATAVKATA, arseniq1 и 3 други харесват това.
  3. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Значи 10 засявания или по точно три дена и си готов с растението за реда:)
     
    kakata13, .TAINNA., ПЕПЕЛЯШКА и 2 други харесват това.
  4. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Но това е със всички награди.
    Аз смятам да мина нивата в съкратен вариант, примерни схеми съм постнала по-горе. От едно завъртане 1-10 ниво да взема 315 монети. За това ми трябват 8224 растения и 594 изскачащи. Като изпълня два пъти (около 16500 растения и 1200 изскачащи) ще имам 630 монети - достатъчно за редичка, цъкалки и още нещо. А с още едно завъртане (т.е. с малко под 25 хил. растения) ще обера всичко от магазина.

    П.П. В избрания от мен вариант за редичката и цъкалките са ми необходими 13527 растения и 973 изскачащи.
     
    [[Fermerkaa]], .TAINNA., ПЕПЕЛЯШКА и 2 други харесват това.
  5. lilimim

    lilimim Активен автор

    Да с всички награди от всяко ниво.
     
    .TAINNA. харесва това.
  6. mimi123123456

    mimi123123456 Главен болярин

    Аз си направих съкратен вариант, но да се минава задължително през монета на всяко ниво от 1-10.
    Ако съм смятала вярно, ще ми трябват 4956 растения и 352 изскачащи, и ще събера 394 монети. За редичката и цъкалките ще трябва още веднъж да се мине, поне донякъде.
     
  7. ludkovci

    ludkovci Напреднал

    И това ще пропусна, багера ми е на ремонт!!!:D:D:D
     
    -dd76-, tanyamery, ПЕПЕЛЯШКА и още 1 човек харесват това.
  8. sco

    sco Знаменитост

    Не си смятала вярно.
     
  9. фермерчетовики

    фермерчетовики Професионалист

    Монетите само от приключването на нивата ги сметнах 330 бр. На 4 ниво може да се вземат още 5 с разлика от няколко броя бамбукови тръби и ключове. Тази разлика си я избиваш с по-къс път на 7 ниво по жълтата линия. Всичко това е по схемите на Муши за които и благодаря.
     
    [[Fermerkaa]] харесва това.
  10. sabchooo

    sabchooo Велик майстор

    Предлагам бартер: давам една кофичка ла.на за една кокошка(може и заклана). Работя с еконт. При интерес пишете на лични или се обадете на телефон 0884 ХХХ ХХХ:D. Въпреки, че цената на ла.ната е по-висока от цената на кокошките, гарантирам за качеството(високо съдържание на минерали, а за рибарите може и да има бонус - някой глист:D:D:D).
     
    dedoto, -dd76-, kakata13 и 4 други харесват това.
  11. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Взех стикера:music:, няма бонус от колелото, ужас>:(.
     
    dedoto и .TAINNA. харесват това.
  12. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    xDxDxD забрави перушината :D
     
    sabchooo, dedoto и ПЕПЕЛЯШКА харесват това.
  13. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Имай предвид, че трябва да са свързани всички цветове тръбопровод, не е достатъчен само един.
    :):):)
     
    ПЕПЕЛЯШКА, .TAINNA. и mimi123123456 харесват това.
  14. mimi123123456

    mimi123123456 Главен болярин

    ето къде греша
     
    ПЕПЕЛЯШКА и mushnu4ka харесват това.
  15. SKATAVKATA

    SKATAVKATA Велик майстор

    Направих 1 обиколка-горе-долу по вариантите на Муши:) - 370 монети...Взех двете по- скъпи цъкалки и продължаваме напред:p! Трябва да се сеят дълги:cry::cry::cry: за тегавите ключове...Благодаря на Муши за схемите и на съседите за ключовете! Успех на всички !
     
    ПЕПЕЛЯШКА харесва това.
  16. mimi123123456

    mimi123123456 Главен болярин

    Взех реда, благодарение на бонус от колелото. Успех на всички!
     
    .TAINNA., koteto9, ПЕПЕЛЯШКА и още 1 човек харесват това.
  17. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Прав си, схемата на Муши, както винаги, е железна, БЛАГОДАРЯ, реда го наредих, сега ще взема това онова и приключвамxD.
     
    shiky, bubolina8, [[Fermerkaa]] и 3 други харесват това.
  18. elliss_bg

    elliss_bg Ветеран

    Взех реда и още още малко неща от магазина ... от утре ще върна оборите, че отдавна залежават в склада :)
     
    riomde, bubolina8, [[Fermerkaa]] и 2 други харесват това.
  19. лудакрава1

    лудакрава1 Посланик

    Мъкаааа еййй o_O От кога албума ми свърши и няма къде да си курдисвам стикеритеxDxDxDxD А така искам да си ги вземамxDxDxD
     
    [[Fermerkaa]], .TAINNA., -helixme4o- и още 1 човек харесват това.
  20. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    много рехаво тук, окопали сме се в градините с мотиките, устите заключени, очите вперени в магазина, пръстите заети с играта, няма кой да пише o_O
    Кой колко пъти изигра комбинациите? Моя светлост два пъти. Сега започвам трети път. Искам всички СТ, СХ, мими и тем подобни. Цъкалките само за реда взех. Може една двойка да взема ако потрябва за редичка с двойни цъкалки.
    Като че ли намалиха изскачащите. Все още са добре. За еднократно мелене на тръбите стигат (за една комбинация).
    Мисля си за профилактиката, дали няма да ни объркат плановете с играта утре и на 9-ти май?:wuerg: Стискаме палци да няма провали ;)
     
    лудакрава1 и nik76112 харесват това.