Фрапе Оле 2

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от –divane- на 26.1.18.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Ако активирам реда за мигновенното пониккване, по време на двете събития ,какво ще ми изкача,тръби или обсидиан ?
    Някой знае ли?
     
  2. BUTTERFLAYS

    BUTTERFLAYS Пазител

    И двете ще пуска. На мистерията на великото сирене пусках моменталното, имаше два вида изкачащи - лупи и сажди - пускаше и от двете... от 30 полета излизаха задължително 30 сажди а лупите по 28 някой път 29 броя.
     
    -niksan- харесва това.
  3. joujoujouj

    joujoujouj Полубог

    И ти вече знаеш :p
    ПредметЦенаМогат да се
    получат от:
    Полета, от които
    ще изскачат
    при обиране:
    При обиране на:След края ще
    се обменят за:
    [​IMG]
    Обсидиан
    2 ЛГ- Вълшебно дърво
    - Подаръци
    - При обиране
    - Пакети в Магазина
    - Пълнолунното поле
    - Гора с гъби
    - Дървета
    - Растения
    - Обори
    - Производства
    29 ТО
    20 МП
     
    -niksan- и BUTTERFLAYS харесват това.
  4. BUTTERFLAYS

    BUTTERFLAYS Пазител

    Има промяна и при изкачащите... мерси Совичке.
     
    joujoujouj харесва това.
  5. -georgi88-

    -georgi88- Главен болярин

    Браво- добре че одължиха играта до 11 чечерта-щот тази сутрин (хем кафе пих-и такива ги сътворих)-да видим сега как ще ги оправям........:D
     
  6. BUTTERFLAYS

    BUTTERFLAYS Пазител

    Взел си една и съща цъкалка два пъти ли ?... аз имам най- малката която е на едно поленце ако може да се подаряват на пит можи да си ги трампим с който иска.
     
  7. daniva76

    daniva76 Напреднал

    Това е един от малкото евенти и първия от мнооого време насам, на които съм сколасала с бройката благодарение на съветите ви тук за сеенето и на чатнитата, които ми изпратиха толкова хора - благодаря ви!!! Даже ми останаха 8533 бройки бамбукова тръба. Цъкалките взети, редът нареден... :)
     
  8. -georgi88-

    -georgi88- Главен болярин

    Ами....Аз не си давах много зор и ми трябваше да приключа 7 задача и да взема реда и трите цъкалки....обаче-трябваха ми 28 прави и 18 криви тръби-и вместо да натисна 18 криви-съм натиснал отново 18 прави-демек мацано с тикви.Ай растението го посях наново и бройките ще ги направя ама ключовете не стигат а няма много време за да сея карамфил.Та затова се чудех какви ще ги тръшкам .....пфу....:DАз ЯМЧ нямах и никой не ми е пращал-но имах тиквен мармалад-те затва я оплесках яxDМного куестове чак свет да ти се завий и кога го издухах така и неразбрах.Зарадвах се на фрапе оле-щот предният път -и аз за пръв път изкарах евента докрая-почвам да обирам-и пръц.....в плевнята нема никой...xD
     
    Последна редакция: 3.2.18
  9. BUTTERFLAYS

    BUTTERFLAYS Пазител

    Ако имаш моменталното пускай го...
     
  10. -georgi88-

    -georgi88- Главен болярин

    нямам за съжаление
     
  11. BUTTERFLAYS

    BUTTERFLAYS Пазител

    Другия вариант е да си пращаш платени подаръци ... правиш си нов акаунт и ти дават 30 лалота като минеш туториума ... разпращаш редовните 5 подаръка и вече ти дава да пращаш платените подаръци... мисля че трябваше да дигнеш фермата на 5 ниво за да ти излезе опция подаръци...бързо става а ако има да си купиш от пазаря 2 ябълки още по бързо... въртиш колелото на късмета и правиш куестите в читалището с кресона и пшеницата и марулите...
     
  12. Annabelx

    Annabelx Велик майстор

    Моля за помощ!
    Не ми стигат гаечни ключове.
     
  13. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    Само да кажа на колегата, който ми беше писал някъде, в темата за пинятата, в смисъл че ако няма да почна Фрапе опле в понеделник да не го започвам, че не само взех реда ама минах 1 път всички тръби, на 2 обиколка съм - имам си 3 цъкалки, стикера и загадъчните за острова. Ако паднат още ключове ще се постарая за още 1 ниво и да взема още нещичко, но колкото толкова. Чакам 3 фрапе оле, където реда вероятно ще дава 45000 точки. А стикера ще е с шоколадова кравичка.
     
  14. asyalubov

    asyalubov Стажант

    Помоощ, трябват ми още 81 гаечни ключа. Много късно започнах този куест. То нали в последно време не знаеш какво по-напред да садиш.
     
    bubolina8 харесва това.
  15. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    Дръвчетата ми на острова пораснаха:
    Звездна ябълка, Клаусена и кашу XL, Салик и Абаносово XXL, Сандалово, Сапунено дърво, Годжи бери и кокосова палма XXL. Доволен съм, и то много.
     
  16. milkoga1

    milkoga1 Господар

    Ти отново ли тръгна във всички теми пак....o_O
     
    ..koni.. и DILQNADELI харесват това.
  17. Malizia12

    Malizia12 Стажант

    Извинявам се, че въпросът не се отнася много към темата, но май само аз не знам (или не се досещам) какви са тези Харита, с които си помагате за изскачащите (и което и друго да е) :D. Та какви са въпросните "създания" и откъде евентуално могат да се набавят? Благодаря!
     
    DILQNADELI харесва това.
  18. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    [​IMG] всяко едно увеличава с 5 процента изкачащите, набавят се от ПИТ малко трудни но не и невъзможни за размяна
     
  19. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Хари Кравайчето е предмет (цъкалка). Всяко едно увеличава шанса за изскачане с 5% от полето, на което е поставено.
    В момента само при Подарък и търговия могат да се намерят.
     
  20. Malizia12

    Malizia12 Стажант

    Благодаря за инфото! :)