Фрапе Оле 2

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от –divane- на 26.1.18.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. БашФермер

    БашФермер Генерал

    рИИИИИкия
     
    sm0uk3r71, -dd76-, DILQNADELI и още 1 човек харесват това.
  2. milkoga1

    milkoga1 Господар

    А, още една ако ударя и бамбуковите тръби ша останат в историята за тъз вечер.xD
     
    sabchooo и DILQNADELI харесват това.
  3. KAtanasova

    KAtanasova Guest

    Айде наздраве и от мен и да се придържаме към основната тема :)
     
    milkoga1 харесва това.
  4. daniva76

    daniva76 Напреднал

    Наздраве и от мен, и аз съм на червено винце тая вечер :)

    Редчето го взех, ура! Сега хвърлям силите си за цъкалките, че ако не успея да взема и трите, кво ще го правя тоя ред...

    Аз имам един уточняващ въпрос: реда дава 30 000 ТО и 30 000 ТрТО + 1 Сандък с ТО - този сандък, доколкото разбрах от официалното инфо, е САМО за основната ферма, нали? Без тропически ТО?
     
    Последна редакция: 30.1.18
  5. БашФермер

    БашФермер Генерал

    на подарък и търговия като пуснат цъкалките ще си ги набавиш
     
  6. daniva76

    daniva76 Напреднал

    Викаш да не се пъна много, а :D

    Ми ще се пробвам, пък каквото сабя покаже. Видях, че ПиТ се задава на хоризонта скоро, бая дървета ще търся там, че поне 7-8 ми липсват... здраво съм се заяла с тези куестове за дървесата, да им се не види! Та ще напъна сили за цъкалките сега. Преди да взема реда, се изкуших дали да не взема някое тайнствено дърво, ама няма гаранция, че ще се падат баш тия, дето ги нямам...
    Баш, ти докъде си с евента? Гледам че някои даже са го приключили :music:, благородно им завиждам, аз имам бая още да бучкам, пък и ЯМЧ и СТ свършиха, та си карам само на тиквен мармалад...
     
  7. KAtanasova

    KAtanasova Guest

    Точно така, точките от сандъка са само за основната ферма.
     
  8. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Първото сандъче с точки ми донесе 20 хил. такива.
    Малко още ще покопам за още някоя награда, но днес вечерта или най-късно утре сабалям се връщам в ежедневен режим.
     
  9. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    пращам едно чатни за днес да имаш
     
  10. sabchooo

    sabchooo Велик майстор

    Лелеее, ау не знам как и защо ама снощи докато ви четях, явно стриктно съм ви изпълнявал напътствията какво да си налеяxD. Да обаче днес работата хич не е добре, доста съчми се търкалят в главата ми. Иначе стриктно съм си копал като гледам, че и еделвайс съм си засадил, че и полял и наторил сигурно с аку за по 1500 пенита бройкатаxDxDxD, ама здраве да е - поне изскачащи ще има:p.
     
    [[Fermerkaa]], milkoga1, БашФермер и 6 други харесват това.
  11. daniva76

    daniva76 Напреднал

    Добър ден, трудолюбци :)

    Малко късно цъфвам днес на полето, ама който стои да копа до трети петли, няма как да стане с кокошките :)
    Аз днес се чувствам сякаш имам рожден ден, намърдвам се у фермата и кво да видя: валят чатнита отвсякъде! Хиляди благодарности искам да отправя към всички, които ми помогнаха с чатни: baiete и сие, -dd76 (радвам се да станем съседи!), DILQNADELI, съседите ми munci1991 и xari_myri, biberon4o66 и сие - на всички вас огромно БЛАГОДАРЯ! Благодарение на вас имам чатни не само да завърша успешно Фрапето, но и да се справям с евентите поне до края на февруари :).
    Засяла съм и трите полета с малки поленца с вода и чакам реколта от цели 2032 бамбука! Да ги видя сега цъкалките как ще ми се опрат :)
    sabchooo, важно е купон да става и садене да има :)
     
    [[Fermerkaa]], ПЕПЕЛЯШКА, -dd76- и 3 други харесват това.
  12. fermer4etoo1970

    fermer4etoo1970 Адмирал

    Приключих с производствената част. Имам необходимите бройки прави и криви тръби, но ще ги редя довечера по някое време, че сега нещо нямам настроение за ВиК дейности.
     
    nefertiti и daniva76 харесват това.
  13. milkoga1

    milkoga1 Господар

    Аз пък напук на цялата галимация, си сея марули....xD
    [​IMG]
     
    eva-mina, elliss_bg, [[Fermerkaa]] и още 1 човек харесват това.
  14. ma1957

    ma1957 Активен автор

    "milkoga1, post: 124212, member: 4818"]Аз пък напук на цялата галимация, си сея марули....xD
    [​IMG][/QUOTE]
     
  15. ma1957

    ma1957 Активен автор

    Моля някой да ми отговори. Предишния евент Фрапе Оле можеше да се повтори - този ще може ли?
     
  16. milkoga1

    milkoga1 Господар

    Може
     
  17. fermer4etoo1970

    fermer4etoo1970 Адмирал

    Ако въпросът е дали след като си го минал веднъж, можеш да го завъртиш повторно - да, може.
     
  18. ma1957

    ma1957 Активен автор

    Благодаря за бързия отговор.
     
  19. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Да, има бутон за рестартиране.

    П.П. Тази вечер приключвам с тръбичките. Като по поръчка ще е бройката обрани тръби, с 7 Мими тор точно за приключване на 4 ниво при второто игране. И ми стига толкова. Наиграх се.
     
  20. fermer4etoo1970

    fermer4etoo1970 Адмирал

    Не е зле като за начало...
    [​IMG]
     
    [[Fermerkaa]], mushnuk и AsparagusMintCandy харесват това.