Фрапе Оле Май 2018

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от –divane- на 29.5.18.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. SKATAVKATA

    SKATAVKATA Велик майстор

    Цели 4 монети изкарани с труд от 30-те фрапепроводи, и похарчени от мен за тъпия сандък, и познайте какво ми се падна ? Отврат - цели четири / може ли да повярвате / цели четири броя М-м-м-мимина тор - отврат !!! Иначе наредих реда и спирам всякаква ф - проводна дейност...Оле-оле -олеле-е - е- е...
     
    tanyamery, kakata13, eva-mina и още 1 човек харесват това.
  2. tani1980

    tani1980 Полубог

    Ами то затова е наречен фрапе ОЛЕ. xD
     
    eva-mina и .TAINNA. харесват това.
  3. samaila

    samaila Младши експерт

    Здравейте, за по-сигурно да попитам, че не разбрах добре, за реда и цъкалките, коя версия да се
    играе само съкратената и то само веднъж???Достатъчно ли е? :))) То аз че чета, чета, но реших за по-сигурно да попитам, за което се извинявам...
     
  4. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    да достатъчна е само съкратената и то веднъж
     
  5. samaila

    samaila Младши експерт

    Много благодаря за отговорът :)
     
    DILQNADELI харесва това.
  6. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    Палма Салак и Индийско орехче XXL, Палма Салак XLx2, Сапунено дърво х2, Индийско орехче.
    Папагали ++ х2, Хипоптам х3, Крокодилско езеро х2, Фламинго, Маймунарник оранжев, камиларник оранжев и червен, работилница за бански жълта, червени панди, Анаконда и ленивец ++, оранжеви слончета.
    10 обора за носорози, 3 обора за жирав, 2 за кроки - нищо не се падна както трябва - 2 крокита са от обор за носорог.
     
  7. iliqn678

    iliqn678 Стажант

    mai nqma da mi stignat monetite kakvo da naravq
     
  8. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    какво не ти стига изкачащи или разтение
     
  9. iliqn678

    iliqn678 Стажант

    monetite za magazina
     
  10. iliqn678

    iliqn678 Стажант

    za vzema vsi4ko za nebesnata gradina
     
  11. AsparagusMintCandy

    AsparagusMintCandy Обсебен

    Тези сандъци за търсене на съкровище са пълна боза. :sleepy:
     
    .TAINNA. харесва това.
  12. kakata13

    kakata13 Ветеран

    и ти откри топлата вода ама след мене:p
     
    .TAINNA. и AsparagusMintCandy харесват това.
  13. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Нито за един не съм сял ;)
    пред почитах за нещо друго да оползотворявам времето и полетата :)
     
    .TAINNA., MARV3000 и AsparagusMintCandy харесват това.
  14. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    Вземи си редчето а цъкалките на ПИТ ще си ги търсиш
     
    .TAINNA. харесва това.
  15. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    и аз приключих. Накичих редичката. Сандъка утре ще надничам в него. Фрапето не беше лошо, но му липсва захар :p

    п.п. Приготвям багажа за почивката и скоро отлитам да се забавлявам другаде. БП да ме почака ако иска xD
     
    Последна редакция: 4.6.18
    MARV3000, dedoto, kakata13 и 7 други харесват това.
  16. iliqn678

    iliqn678 Стажант

    kato izigraq i 1o 6te imam 21moneti a mi trqbvat 22 za ostalotq za redi4kata na nebesnata gradina ta otkade da vzema o6te 1moneta nerazbiram

    i kino ne moga da glem ve4e nqkolko meseca vse izisva 4e nqma filmi za men

    kade da gi tarsq
     
    Последно редактирано от модератора: 4.6.18
  17. –divane-

    –divane- Team Leader Team Farmerama BG

    Моля те да пишеш на Български и да не правиш многопостия, в противен случай рискуваш въпросите ти да бъдат изтрити без отговор!
     
    .TAINNA. харесва това.
  18. dedoto1

    dedoto1 Редовен

    играи до 19 има време все някак ще ста не и на мен ми трябват още 19 криви ама не се отказам:D
     
    .TAINNA. харесва това.
  19. choko_59

    choko_59 Знаменитост

    добро утро.както казва един известен наш професор гледам и не вярвам на ушите си. превъртях два пъти събитието.взех всичко възможно и то без дългорастящи.първия път само с растенията от събитието а втория само с пеперуди.след два часа ще я стартирам отново.луд умора няма. успешен ден на всички.
     
    kakata13 и .TAINNA. харесват това.
  20. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    Когато завършиш играта веднъж я рестартираш време имаш а и за едно превъртане ти стигат монетите и за цъкалките и за реда играй на по съкратена версия пести тръби колкото се може повече не е нужно да вземаш всички награди сам си избери пътя по който да потече шейка.....А от къде може да си ги намериш ПИТ подарък и търговия когато има
     
    .TAINNA. харесва това.