Фотосафари

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от –divane- на 28.11.18.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.
  1. лудакрава1

    лудакрава1 Посланик

    Оффф ... Препотих се! Но успях! Торих , красих пудрих но газелки си имам ;) Успех на всички НЕ приключили:)
     
    eva-mina, .TAINNA., AsparagusMintCandy и още 1 човек харесват това.
  2. kakata13

    kakata13 Ветеран

    ще си правя снимки и накрая ще ги взема газелитеxD
     
    eva-mina и .TAINNA. харесват това.
  3. AsparagusMintCandy

    AsparagusMintCandy Обсебен

    Няма нужда, благодаря! След 107 часа ще имам 300 бройки собствено производство (200 бр. храна за червени панди има преди тях, да не се стресне някой от времето). :)
     
    .TAINNA. харесва това.
  4. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    А така. И аз посегнах да взема газелката, даже писах, че я имам, но реших до края да правя снимки и тогава да я прибера. Хем се мели храната, хем ще паднат парички от снимките :)
     
    eva-mina харесва това.
  5. eva-mina

    eva-mina Кандидат за признание

    Ура, приключих! Ще последвам мъдрите съвети на добрите фермери и направя някоя и друга снимка, и без друго фотоапаратите изскачат, и последния ден хоп - ще си гууушна газелката!!!
     
    AsparagusMintCandy харесва това.
  6. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    И аз така. Предал съм 29 снимки, последната - в последния момент.
     
    eva-mina и AsparagusMintCandy харесват това.
  7. AsparagusMintCandy

    AsparagusMintCandy Обсебен

    Явно нямате бесни котки на главата. Щастливци. xD
    Онзи ден моите се сбиха баш в кабелите. Реших че ги скъсаха, но за щастие само бяха изтръгнали единия и го оправих. При мисълта, че може цяла седмица пак да си чакам благоволението на фирмата да дойде да си оправи авариите, реших че е по-добре да си прибера газелите, да знам, че 100% са си при мен. Вече няколко пъти ми се случва да изпусна определени неща от подобни мизерии. Че няма да взема 100к опит и пенита - голяма работа, оборът ми беше целта на занятието.
     
    milkoga1, eva-mina, [[Fermerkaa]] и 3 други харесват това.
  8. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    фирмата да дойде да си оправи авариите или авариите от котетата? xD Слагай кабеляка в канали. Това ще ги предпази от подобни битки за късане. Навремето имах куче, което си чешеше зъбите в кабелите, а съседката имаше хамстери, които обичаха да ядат кабели, докато ги разхожда и чисти клетката. Тенхиците от доставчика оправяха първия път безплатно, но всяко следващо оправяне струваше по 10 лв. :)
    Имам направени 60 снимки. За газелата 30, но ще правя до утре заран и тогава ще я взема :)
     
    eva-mina и AsparagusMintCandy харесват това.
  9. AsparagusMintCandy

    AsparagusMintCandy Обсебен

    Ми фирмата си е виновна, че го сложи тоя кабел така, а котките са си котки и хич не им дреме какво късат.

    И аз имам 7 снимки останали след газелите - колкото с тях, толкова и без тях.
    Ти за двата дена още, ако направиш 100 снимки да ти ги обменят за х 400 трто и 400 мп ще вземеш 40 000 опит и толкова мп, то си е смешна работа човек. xD
     
    .TAINNA. и [[Fermerkaa]] харесват това.
  10. [[Fermerkaa]]

    [[Fermerkaa]] Посланик

    И аз така прецених, че не си струва цъкането и чакането.
    Аз да си взема газелите, пък опит и парички ще си изкарам от другаде. ;)
     
    .TAINNA., AsparagusMintCandy и -niksan- харесват това.
  11. ka-linka

    ka-linka Пазител

    заедно с газелите се взема и последната цъкалка за реда, ако не ме лъже паметта
    той дава много повече точки от тези, които ще се вземат от снимките
    губят се само малко пенита
     
  12. eva-mina

    eva-mina Кандидат за признание

    Да бе, нямаме си, повярвах ти!! Знаеш ли колко шишета оцет съм изляла под масата на компютъра, докато се откажат да ядат кабелите и се прехвърлят на персийския килим на свекърва ми, да им е сладко на животинките!!!
     
    staneli, pepa551, -dd76- и 6 други харесват това.
  13. bubolina8

    bubolina8 Комисар

    А на мен не ми достигат фотоапаратите ,растенията ги направих !Онзи ден и аз нямах почти цял ден интернет и не знам дали ще успея! Ако може някой да ми изпрати ,ще съм благодарна!
     
  14. [[Fermerkaa]]

    [[Fermerkaa]] Посланик

    xDxDxD
     
    kakata13, eva-mina и .TAINNA. харесват това.
  15. van4i_n

    van4i_n Прохождащ

    Защо не мога да си заредя последните 2 бр. професионални фотоапарата и да приключа ? - ID 16730089
     
  16. –divane-

    –divane- Team Leader Team Farmerama BG

    Виждам че събитието е приключено.
     
  17. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Зависи от гледната точка. Сега реших така да играя. После ще кажа колко надиплих в чувала :p Точките не ги гоня. Те мен гонят ;)

    П.П. Имам над 100 снимки. Утре по обяд ще взема газелката и ще ги спра да не забогатея много и да не ми завиждат ;)
     
    Последно редактирано от модератора: 4.12.18
    eva-mina, ПЕПЕЛЯШКА, kakata13 и 3 други харесват това.
  18. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Гледай чувала да е голям, да е здрав, пачките трябва да са на сигурно мястоxDxDxD.
    Аз направих само 30 снимки, нямах търпение да взема газелката, ще забогатявам от обективи и апарати:p.
     
    eva-mina и .TAINNA. харесват това.
  19. oyunzaya80

    oyunzaya80 Прохождащ

    трябват ми 3 обектива. .Ако може някой да ми изпрати.
     
    Последна редакция: 4.12.18
  20. oyunzaya80

    oyunzaya80 Прохождащ

    Благодаря на jasi781970,pepa551.Успех на вси4ки.
     
    eva-mina, jasi781970 и pepa551 харесват това.
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.