Фермерски експрес

Дискусията в/ъв "Отзиви за играта" е започната от [[Fermerkaa]] на 12.5.15.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. fermer4etoo1970

    fermer4etoo1970 Адмирал

    Аз се чистя от XL, просто не ги използвам. Доста XXL брези ми се паднаха, разбира се има и от новите дървета, но равносметка ще правя след окончателното отпътуване на Експреса :)
     
    .water. харесва това.
  2. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    Аз се отървавам от XL на бразилски орех и маслина, както и от XXL ма орех - имам само 1, не я ползвам, дюли и ябълки.
    Отначало пробвах 2 сребърни на острова, като мислех че има разлика какво пущат, ама като видях че няма взех да предавам само за бронзовите. От 2те сребърни ми падна пандам и китайска ягодка. Другите засега ги събирам.
     
    Последна редакция: 26.8.17
  3. milkoga1

    milkoga1 Господар

    Е тоз номер пък как го направи?Интересно би било да споделиш и на нас....xD
     
    georgiev, Doremi, .water. и 2 други харесват това.
  4. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    Имал съм в предвид бадемово дърво. Все са с б. Моя грешка.
    Аз ги купувам XL специално за да ги шитна на експреса - маслина, ореха са по 70 точки и са ми добре дошли.
    От 4 бронзови които насадих на острова - Палма салак. дуриан, смирна и банан XXL. Така че смятам да се запася с колкото с еможе повече бронзови, поне 10-а за фермата и още 2-3 за отрова. Които има прекалено излишни да хаби за сребро и злато. И да се похвали какво се е паднало. Аз чакам тикито и китайската фурма.
    Падна ми се и тики дървото. Остана само последното ново дръвче,
     
    Последна редакция: 27.8.17
    milkoga1 харесва това.
  5. .water.

    .water. Адмирал

    Приключих с трите нови евента с дърветата съвсем на време ми дойдоха тези купончета тъкмо за евента ,,Обратно в миналото,,сега да видим какво ще се падне от оборите.
     
    pepa551, fermer4etoo1970 и DILQNADELI харесват това.
  6. seduction12

    seduction12 Младши експерт

    Кои ли ще са най-високо оценените и най исканите дървета на ПиТ ?
     
  7. BUTTERFLAYS

    BUTTERFLAYS Пазител

    ми ако ги пуснат за размяна ще са бахама дървото и сребърното от фермата, защото те излизаха най-малко ... и козята върба не беше цвете.
     
  8. fermer4etoo1970

    fermer4etoo1970 Адмирал

    И на мен тези двете ми се паднаха само по веднъж... козя обаче имам май 4-5, не съм им правил точна ревизия
     
  9. elince77

    elince77 Кандидат за признание

    А то кога се очаква да има пак П и Т?
     
  10. dd99dd

    dd99dd Стажант

    Кой "мъдрец" измисли стойност 625 на оборите? Защо остатъчните суми не се натрупват? Вече ни превърнаха в и....И.
     
  11. tani1980

    tani1980 Полубог

    Може ли една проверка моля?Какво съм натоварила на влакчето първия и вторият път днес?ID: 36825587
     
  12. seduction12

    seduction12 Младши експерт

    Засега само едни антилопи и розови коне.
     
  13. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    Първия експрес замина.
     
  14. Doremi

    Doremi Старши болярин

    Божее, един вълк качих на експреса, като заминаваше, как жално гледаше само през прозореца! Ама дано не се върне пак, че много яде. Иначе в компания с кокошки.
    xD
     
    eva-mina харесва това.
  15. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Че няма да се върне - ясно, ама дано не се трансформира в нещо смърдящо :D.
    Моите след половин час ще са за бране, да видим какъв ще ми е късметЯ.

    П.П. Предоволна съм. От общо 44 товара, горе-долу наполовина от двата вида, се пръкнаха 6 антилопки, 2 фабрики за сечива, 2 сейфа, 1 тритони. Розово нищо интересно. Люпих ги наведнъж, съзнателно. Може утре да натоваря още някой боклук, ама може и да ме домързи.
     
    Последна редакция: 24.11.17
  16. БашФермер

    БашФермер Генерал

    от 22 товара - 4 за гребла, 2 антилопи ,розови щрауси и розови кози. продължавам. боклук има много в инвентара да даде още нови, някой сейф, тритони да има за размяна.
     
  17. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    Първият експрес пусна едно скунксче.
     
  18. BUTTERFLAYS

    BUTTERFLAYS Пазител

    Аз май се олях ... над 100 товара направих :oops: остава да ги излюпа.
     
    DILQNADELI харесва това.
  19. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    Е че то няма толкова часове?!?!
    Дори 24 часа не са минали още от началото на събитието.
    От другите 2 обора - оранжеви зайци които диркетно змаинаха и червена прилепи.
     
  20. Doremi

    Doremi Старши болярин

    Познай защо.
     
    DILQNADELI харесва това.