Фермерски експрес

Дискусията в/ъв "Отзиви за играта" е започната от [[Fermerkaa]] на 12.5.15.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Само да дойде ПиТ и да не са под карантина - имаш.
    :)
     
    AIDA_78 харесва това.
  2. AIDA_78

    AIDA_78 Главен болярин

    Милата ми, вечно е насреща!:inlove: Кака ти е приготвила нещо розовко!
     
    mushnuk харесва това.
  3. Мариана07

    Мариана07 Старши болярин

    Този експрес ме зарадва само с един розов обор и нищо друго, всичко останало бе оранжеви и жълти подобрения. Единствено съм доволна от подаръка на Рошко - падна ми се накрая загадъчен обор с елен, а ми се паднаха лебеди. :D
     
  4. milena7004

    milena7004 Експерт

    Я,от 19.05. до 23.05.ще ни гостува отново "фермерския експрес":)
     
  5. denicanencheva

    denicanencheva Прохождащ

  6. elliss_bg

    elliss_bg Ветеран

    вече смелих храна за гадините :)
     
  7. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    Крокодилите са с тайнствения обор титан който по една случайност съвпада с експреса.
    Вече 14 обора са в историята. Имам 2 товара уж за сейфове и пътува 1 за дъждовници. Намислил съм докато ми узрее зеленцето след 3 часа да дойдат общо 6 обора, пък какво ще се падне от тях - ще видим. Ще е голяма подигравка да съм предал жълти обори и пак да ми се падне жълт. Или да съм предал оранжранжери и пак оранжев.
    Първите обори узряха - 2 броя фабрика за платна и 1 розов зайчарник.
    Втората порция обори:
    Мандра оранжева, лебеди, щъркели, училище за езда жълто (Цветните производства ще идат обратно на влака, обируте ще ги задържа за ПиТ)
    Трети опит - Тъкачница, Фабрика за сейфове.
     
    Последна редакция: 20.5.17
  8. milkoga1

    milkoga1 Господар

    Много скръндзав този път експреса.:sleepy:
     
  9. tani1980

    tani1980 Полубог

    Още не съм ги вадила на полето само го таваря и толкова..Садя си зелето като свърши събитието ще ги видя какви ще се пръкнат.
     
  10. bubolina8

    bubolina8 Комисар

    И
    И при мен нищо хубаво само ги качвам отново на експреса.Тия тритони никакви ги няма
     
    bubolina_8 харесва това.
  11. sahara83

    sahara83 Познавач

    Взех двата нови обора.Слава богу ми беше спестено мъчението с калинките от предния път.:music:
     
    pepa551, mushnuk и milena7004 харесват това.
  12. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    И аз засега само трупам. Пък като ги излюпя, ще си покаже какъв ми е този път късметЯ. Има още време да натоваря пръкналото се на влакчето.
     
  13. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    Ми аз не се оплаквам. Имам си сейфове и вче от 2-я вид не товаря. А имам и специално зкаупени жълкти и класик островни обори - не д аги позлвам за експреса са закупени. Иначе като се падне жълто диркетно на експреса. Аз съм си отделил място за 3 и си ги менкам. Имам достатъчно зеле, няма нужда да се моря. Вече само за дъждовниците пускам експреса. Не искам д ами се паднат жълти/оранжеви производства.
     
    pepa551, mushnuk и sm0uk3r71 харесват това.
  14. .water.

    .water. Адмирал

    Тритончетата много ми харесват как се пускат по пързалката и цамбук в басейнчето и после въртят опашлето нагоре пак да се пуснатxDи сейфовете са направени добри забавни са новите оборчета.Крокодилите обаче малко ми е бозав обора безличен ама това е въпрос на вкус.
     
    joujoujouj, [[Fermerkaa]], bubolina_8 и още 1 човек харесват това.
  15. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    И - паднали са се крокодилчета - честито, честито. Да папкат банани големи да пораснат и на чанти и обуща да станат.
     
    lyd_s_motika, joujoujouj, [[Fermerkaa]] и 4 други харесват това.
  16. maurika

    maurika Активен автор

    Тоз експрес нещо не ми харесва нищо хубаво лошото е ,че за оранжеви дава жълт:cry:поне червен да дава ако не поне едно тритонче:cry:
     
  17. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    При мен нищо интересно, що птицечовки, вълци, щъркели, производства заминаха, няма и няма, нито тритон, нито сейф:mad:.
     
  18. uncleRex

    uncleRex Кандидат за признание

    ако до края на експреса нямаш сеиф, на пит ми напомни да ти подаря
     
  19. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    Аз пък си имам тритонче. Даже шрпозведох няколко животинчета,
    Освен него - щъркели и лебеди, калинки, мандри и кокошарници оранжеви, щауси и производство на яйца - жълти и конюшни и еда пак жълти. И 1 брпойка розови козички.
     
    joujoujouj, -helixme4o-, pepa551 и още 1 човек харесват това.
  20. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    ЗАПИШИ МЕ В ТЕФТЕРАxD, ЕДВА ЛИ ЩЕ МЕ СПОХОДИ КЪСМЕТЪТ.