Фермерски експрес за стръкчета

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mushnuk на 24.8.17.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. fermer4etoo1970

    fermer4etoo1970 Адмирал

    Един див рожков и един мексикански кипарис от 32 златни и сребърни (по 16 за фермата и бахама).
     
  2. Az2

    Az2 Напреднал

    Аз съм доволна от фермерския експрес. Имам 1 кипарис и 3 диви рожкова от по 7-8 златни, за които дадох само XL - и. От всички възможни дървета нямам само вишната.
    Но, имам друг въпрос - не се ли обърквате с толкова много дръвчета и на двете места?!:sleepy:
     
    -georgi88- харесва това.
  3. -georgi88-

    -georgi88- Главен болярин

    Ко няма да се объркаш-един път ги товарим на експреса-после БП ни ги връща от тайнсвените стръкчета-двойно.Поне при мен така се получава-аман от шкарт:cry:

    ПП-пиши на пит да ти подаря една вишна
     
    Последно редактирано от модератора: 25.6.18
    Az2 харесва това.
  4. milkoga1

    milkoga1 Господар

    В официалното инфо има не коректно подадена информация.

    В експреса могат да се качват само дървета от фермата!

    Тайнственото дърво ще е готово 4 ч. след поставяне на полето ( или веднага срещу 3ЛГ ) и ще ви даде 200/400/600 ТО/ТрТО и един от следните дървета на случаен принцип:

    А реално моменталното връщане струва 1 лг
     
  5. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    А разликата между двете неща? Едното е, за да не чакаш 1 час докато върне товара, второто - да не чакаш 4 часовото люпене.
    8)
     
    milkoga1 харесва това.
  6. milkoga1

    milkoga1 Господар

    Правилно, нещо не съм дочел точно.
     
  7. zorro58

    zorro58 Главен болярин

    ей това влакче от златни стръкове само ме напука с бразилски орех .........направо много златен
     
  8. dedoto

    dedoto Адмирал

    падна се само боклук >:( от сите дървя които пратих що WC хартия щях да напрая и да им пратя:cry:
     
  9. [[Fermerkaa]]

    [[Fermerkaa]] Посланик

    Само боклук и на основната ферма и на баха, при положение, че само златни тайнствени дървета купувах.
    Напълних се с бразилски орех, финикови палми и друго дръвца за огрев.
    То е ясен принципа на БП "Кон за кокошка", ама в този експрес става "Много коне за пиленце." :p:cry:xD
    П.П. В крайна сметка от сребърно за фермата ми се падна тис.
    Добре ми дойде, защото си го нямах. ;)
     
    Последна редакция: 25.6.18
  10. .poli78.

    .poli78. Младши експерт

    Много съм разочарована от експреса - 36 златни тайнствени дървета съм закупила само за фармерама и резултата 15 бр. от които -дърво звездна ябълка - останалото за боклука също.
     
  11. elena12345670

    elena12345670 Стажант

    Къде останаха тези нови тайнствени дървета, при зареждане само със златни, както на баха, така и на фермата над 70 пъти, нито рошкова, нито кипариса -ме споходиха. Много, много съм разочарована. Жалко - БП. Дръж си ги, да те топлят.
     
  12. bubolina8

    bubolina8 Комисар

    И при мен е същото нито едно от новите дървета !
     
  13. sabchooo

    sabchooo Велик майстор

    Кипарис ще видя през крив макарон:cry:, а за хлебно и бряст излишни пари нямам. С нищо не показаха, че има смисъл да се дават даже:mad::mad::mad: средства за клен и бразилски орехи.
     
  14. [[Fermerkaa]]

    [[Fermerkaa]] Посланик

    Хм, току що ми се "излюпи" едно сребърно тайнствено дърво във фермата.
    Див рожков!
    Да бях пробвала по-рано със сребърните. Ама карай.
    Доволна съм, от около 10 залагания във експреса за фермата си имам вече Тис и Див рожков.
    И от още толкова на бахама - нищо! xD
     
    Последна редакция: 26.6.18
    .TAINNA. и bubolina8 харесват това.
  15. milkoga1

    milkoga1 Господар

    И от двете дръвца се посъбраха, ама естествено не там където трябва, а у помощните...Дано някога ги разрешат на ПиТ...
     
  16. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    глупости на търкалета ми се паднаха. Залагах на златните и сгреших, че не опитах сребърни. Другия път ще ги редувам. Ама знае ли човек? :)
     
    лудакрава1 и [[Fermerkaa]] харесват това.
  17. elliss_bg

    elliss_bg Ветеран

    Пробвах и златни и сребърни и от най-евтините с изключение на един див рожков останалото плява при мен се пръкна, а при половинката Бахама дърво XXL, дърво звездна ябълка и тис XXL по няколко.
     
    .TAINNA. харесва това.
  18. -dd76-

    -dd76- Редовен

    2 бронзови,3 сребърни и 23 златни-4 рошкова:pЕдин път и при мен да дойде късмета
     
    pepa551, milena7004 и tani1980 харесват това.
  19. tani1980

    tani1980 Полубог

    само плява при мен, много съм разочарована
     
  20. kakata13

    kakata13 Ветеран

    само един рошков,другото тисове,бахама дърво и разни други за товарене следващия път