Фермерски експрес за стръкчета

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mushnuk на 24.8.17.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. mechopuh78

    mechopuh78 Guest

    ПОследното пуснато е в 2017-08-28 06:52:44 и е получено 2017-08-28 07:53:12
     
  2. фермерчетовики

    фермерчетовики Професионалист

    Явно много съм бързал и съм пропуснал пак да го заредя:oops::oops::oops:. Благодаря за проверката.
     
  3. Кокона1

    Кокона1 Стажант

    И мойто вероятно е на авариралото влакче :(, освен...ако съм объркала перона o_O
    ID: 50417202
     
  4. mechopuh78

    mechopuh78 Guest

    Не е получено още.
     
  5. Кокона1

    Кокона1 Стажант

    Благодаря ти за справката! Надявам се да се появи по някое време :)
     
  6. The.Farm

    The.Farm Болярин

    Мистър Пинки е доволен като дебел Буда потопил тлъстините си във вечната нирвана. Само козята брада и кой беше другия пън от бахама, сакак ли беше... му убягнаха. Но наистина не е зле, мдаа

    П.п. Само едно нещо разклати неразрушимото ми иначе спокойствие, и един едва забележим нервен тик пробягна по гранитното лице на мистър Пинки.

    "Този експрес прилича на "Интер Стръкче", но и се различава малко."

    О, жесток свят и злорада участ (и подли модератори). "...но и се различава малко." Малко, малко... Че и в хиперлинк оставили думата. Да сипват още лют табаско сос в раната на мистър Пинки :cry:
    Настоявам за незабавна корекция и порицание на Мечо Пух. Не стига, че върши зулуми... Ето, ако не вярвате, вижте...

    [​IMG]

    А сега и това, разпространява дезинформация и пропаганда. Различавали се малко... какъв добър хумор.
    Протестирам, БДЖ-то ни... отива към по-зле, и никак не прилича на предишното. Онова предишното изглеждаше така...

    [​IMG]

    Сегашното е... Щи ги цакаме, няаа начин.

    [​IMG]

    Ахахахаха
     
    Последна редакция: 28.8.17
    -helixme4o-, [[Fermerkaa]] и milkoga1 харесват това.
  7. lyd_s_motika

    lyd_s_motika Кандидат за признание

    Имаш една ягода, само Тис дай и на ПиТ да дойде! Сребърно и Бахама има от куест.
     
    Последна редакция: 29.8.17
  8. staneli

    staneli Старши болярин

    Една страхотна съседка ми обеща китайската ягода, та вече я не мисля, индийското орехче ми излезе при последните стръкове.. Тис имам само 2 бр., да дойде ПиТ, пък ще видим какво и как :p. А за другите - сребърното и бахама дървото, вярно, че ги има като награди в куестове, но вече споменах по-горе за омагьосания кръг... За да получиш като награда сребърно, трябва да доставиш бахама-дървото, а за да получиш бахама дървото, трябва да доставиш сребърното! xD
     
  9. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    От мен имаш тис. Драсвам си отсега.
     
  10. seduction12

    seduction12 Младши експерт

    Много го исках това сапунено дърво, но не цъфна в моята ферма...
     
  11. The.Farm

    The.Farm Болярин

    Мистър Пинки бълва на поразия шоколадови, акации, смирни, чак ми призлява и с погнуса ги продавам веч на пазара. Но защо на Мангровото му сриват цената, мошеници... ето това е... дис ис дъ куесчън! Добре че мистър Пинки е предвидил и това... и цели 6 орехчета му бълват парички.

    [​IMG]

    [​IMG]

    П.п. А, бре дряна защо не продава дренки на пазара, а ми изтипосали цвят. Е, няма да има компот от дренки.
     
    Последна редакция: 4.9.17
    BUTTERFLAYS харесва това.
  12. BUTTERFLAYS

    BUTTERFLAYS Пазител

    [​IMG]


    Мойте водопади досуш като твойте ... то нали в един и същи влак сме се возили... xD
     
    DILQNADELI и The.Farm харесват това.
  13. milkoga1

    milkoga1 Господар

    То тук и слона прави фъстъчено масло,ти за едни деренки проблем правиш...xD
     
    лудакрава1, georgiev, pepa551 и още 1 човек харесват това.
  14. BUTTERFLAYS

    BUTTERFLAYS Пазител

    На мен пък хич не ми прилича на плод - тотем от бахама дърво, по прилича на производство.
     
  15. The.Farm

    The.Farm Болярин

    Искам хининово дърво, за тоник. За джина вече има хвойна
     
    [[Fermerkaa]] харесва това.
  16. milkoga1

    milkoga1 Господар

    Има бадемово....сещай се за какво или с какво може да се консумира...;)
     
    The.Farm и [[Fermerkaa]] харесват това.
  17. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    А познайте от 40 златни стръка за фермата колко диви рожкова ми се паднаха?
    Едничък. (Но пък бъкаше от ХХЛ лиственици, магеланови букове, тисове, но и обикновеничкият кедър и японския клен не ме подминаха.)
    За баха също 40 направих, но по-бавно се люпят. Да видим там какво ще се пръкне.

    П.П. И едничък мексикански кипарис. Изводите си правете сами.
     
    Последна редакция: 22.6.18
    [[Fermerkaa]] харесва това.
  18. Самардапа

    Самардапа Главен болярин

    какви дървета качваш на влакчето?
     
  19. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Всякакви, подобрения ХХЛ и ХЛ предимно, които преценявам, че са ми излишни.
     
  20. Самардапа

    Самардапа Главен болярин

    Мерси. Чудех се дали няма някое дръвче, което да пропускам, а да мога да си го купувам (както при оборите) :)