Фармерамски нощи

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от Кобрелия на 31.7.18.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. staneli

    staneli Старши болярин

    28 Джина до сега, само седем ме делят от втората завеса.
    Аз смених тактиката и вече на Бахамата съм на едно поле с животни и 2 с дървета. От дърветата излизат по 2 лампи, но от полето с животни съм доволна. Днес 12 лампи от едно поле с хипопотами и други 20 часови животни /но с 4 редици и 21 харита/.
    Не, че не бях доволна от белия кактус и килимчетата, но понеже в основната ферма съм напоследък само на оранжеви теменуги и медна детелина, имам постоянно активиран райски гирлянд и не ми се иска да го хабя като го сменям с чатни. Кълвача вече го взех и сега съм подгонила домашния дракон от "Незбравка".
    Пък и това ми е нормалното състояние на фермата, така че до края все ще ги събера пустите лампи. Все още съм спокойна...., ама не се знае де, ако видя зор може накрая и аз едно унижение да туря :p.

    пп. И аз имам едно бране след час на всички полета, още нещичко ще падне...
     
    Последна редакция: 4.8.18
    eva-mina, .TAINNA., Az2 и 2 други харесват това.
  2. –divane-

    –divane- Team Leader Team Farmerama BG

    29 до тук, имам бране на дървета след час, може и да успея да ги закръгля на 30, само с бране и редовните подаръци, но и аз ще се връщам на кактуса, много ме изнервя чакането с дърветата.
     
    eva-mina, .TAINNA., milkoga1 и 2 други харесват това.
  3. Doremi

    Doremi Старши болярин

    Че вие само с обикновените подаръци сте готови. То и аз на това съм се наточила, ама да видим. Ако не, от платените накрая.
    Не издържах с тези цветя, то няма събиране, сега съм в почивка от тези треви. Толкова ми е скучно, че няма накъде, а в друга ферма абсурд да сея, няма и да имам никога ниво. Малко култивирах медната детелина. Между другото, вкъщи насях незабравка, да видим ще изникне ли. В саксия де, разсадна, с разделители.
    :)
     
    Последна редакция: 4.8.18
    eva-mina, .TAINNA., staneli и още 1 човек харесват това.
  4. fermer4etoo1970

    fermer4etoo1970 Адмирал

    32/42 ... Утре вземам втория ъпгрейд и приключвам с това събитие.
     
    eva-mina, .TAINNA., Doremi и още 1 човек харесват това.
  5. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Вече 29 пъти съм ощастливила мечока.
    (Предимно с обори съм, с растеж около 20 ч., с разните му пудри им се намалява времето под 12 ч. и ги бера 2х дневно, място за тълпата Харита съм оставила и местенето им с комбайна не е проблем, въобще не ми е развален ритъма на игра, а че няма да обера още някое плодче - ми, безплатен обяд няма.)
     
    eva-mina и .TAINNA. харесват това.
  6. Az2

    Az2 Напреднал

    Извинете, бихте ли ми казали в кои задачи от читалището се вземат дракон и кълвач и от кое ниво са те?
    По темата - редичката ще ми е готова утре, а с мечока имам изиграни 22 игри - има време, смятам, че ще успея и там. :)
     
    .TAINNA. харесва това.
  7. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Незабравко(а)
    Хоби градинар(ка)

    Точното ниво не мога веднага да кажа, но е над 200. (Отделно има в тези куести и др. хубави награди - от трите вида секвои по 1 бр., 80 лг, доста точки и т.н.)

    П.П. Предполагам, че Станелия няма да се засегне, че отговорих. (Съчувствия за камарите теменужки, при мен в момента не са дневен ред, но флексът е, пък после пак ще се върна към теменужките, лг не съм прибрала още.)
     
    .TAINNA., Az2, staneli и още 1 човек харесват това.
  8. Az2

    Az2 Напреднал

    Много благодаря. :) Има с години да си поиграя, докато стигна ниво 200.
     
    eva-mina харесва това.
  9. fermer4etoo1970

    fermer4etoo1970 Адмирал

    Предполагам нивата на задачите са същите, като на растенията участващи в тях:
    Хоби градинар(ка) - флекс - 207
    Незабравко(а) - оранжева теменуга - 210
     
    staneli и Az2 харесват това.
  10. Dionys

    Dionys Кандидат за признание

    От Лангли ,Вирджиния 22101, Съединени щати докладваха , че проблема е в софтуера за събитието. Путин ме успокои че ще има нови ъпдейти за фабриката, но да съм опитал да примамя джина с тоник !? Разбира се казах му, че не е в час и му пожелах приятна и спокойна нощ.
     
    ПЕПЕЛЯШКА, eva-mina, BUTTERFLAYS и 3 други харесват това.
  11. SKATAVKATA

    SKATAVKATA Велик майстор

    Одобрявам !!! Много сме умни :oops:! Всичко улавяме - още в зародиш - и ко >:(? За бога братя - не купувайте - ако нямате възможност :wuerg::cry::cry:!!!
    Щото скоро ще измислят /няма нищо за измисляне/ и кредити - МНОГО ИЗГОДНИ :):):)!!! Пазарна икономика брат - глей как са праи :inlove::inlove::inlove:!!!
     
    ПЕПЕЛЯШКА, eva-mina и .TAINNA. харесват това.
  12. staneli

    staneli Старши болярин

    И на мен ми е скучно, много даже, само наградите ме мотивират, особено сега Дракона. А такива евени като Пълнолунието и сега този, при които полетата на фермата са свободни, не са за изпускане за сеене на многобройните растения. Нищо от новите не съм култивирала, а и аз в друга ферма е абсурд да стигна до там.
    Да покажеш после снимка на цъфналата теменужка :).

    Ама хич даже не се засягам:). Мерси и за съчувствието, вече ги сънувам пустите му теменужки, първо тях бях подкарала, пък после се прехвърлих на флекса, че по-лесно се взема Кълвача и сега пак съм на теменужките.

    пп. Обрах. Паднаха 2+5+3 лампи и имах още 2 та ги закръглих Джиновете на 30. Юхуууу, само още 5 Джина и приключвам. :p
     
    Последна редакция: 4.8.18
    eva-mina, .TAINNA. и Doremi харесват това.
  13. Doremi

    Doremi Старши болярин

    Може ли малко по-спокойно да ми обясниш, като на прост човек, че не можах да те разбера. Исках да кажа, че пари за подобрения не мисля да давам, защото то не е едно или две. Един единствен път си купих нещо, една нощна мора (просто ми беше кеф), после ми върнаха парите в лг, аааа и преди мноооого години си купих комбайн с смс. Ей това е. Просто не е това начинът да ни принуждават да пазаруваме. С притискане. Щото е подигравка с труда ни и лоялността ни толкова години към играта. Тоест лоялността ни към самите тях.
     
    eva-mina и .TAINNA. харесват това.
  14. БашФермер

    БашФермер Генерал

    хахахахахаха с глас се смях xDxDxDxDxD
     
    eva-mina, .TAINNA. и Doremi харесват това.
  15. -georgi88-

    -georgi88- Главен болярин

    xDxDxDХа ха ха-добре се посмях и аз.Никак нема да ти хареса да знаеш.Даже и стикерите ще махнат-щот ще ти се свиди да дадеш 10000 ЛГ за един стикер:p:p:p
     
    eva-mina и .TAINNA. харесват това.
  16. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Взех редичката. Джина мидаде първа завеса, а аз го нахраних добре, та ще взема и втора завеса. После пускам кепенците и джин с тоник за разхлаждане, а тоя тук ще стои гладен xD
     
  17. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Търпението ми е възнаградено, втората завеса падна. Мечокът иска още 5х да му помогна, за да ми даде и последната цъкалка, ще се опитам, имам кого да зарадвам с нея.
     
    .TAINNA., eva-mina и pepa551 харесват това.
  18. eva-mina

    eva-mina Кандидат за признание

    Редичката я взех, по всичко си личи обаче, че Мечокът Джин ще я духа вълшебната лампа без моя помощ!!!;););)
     
    ПЕПЕЛЯШКА, .TAINNA., pepa551 и 2 други харесват това.
  19. sabchooo

    sabchooo Велик майстор

    ПЕПЕЛЯШКА, .TAINNA., eva-mina и 3 други харесват това.
  20. milena7004

    milena7004 Експерт

    Въпреки че влизам 2-3 пъти дневно, за да обирам дървета и обори на бахамарама,мисията при мен ще се окаже невъзможна.Дотолкова невъзможна,че сигурно няма да стигна и до първата завеса. С 13 нахранени мечока, на този етап съм до никъде.Успех на тези, които все още се борят с куеста.
     
    shiky и .TAINNA. харесват това.