Фармерамски нощи

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от Кобрелия на 31.7.18.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. лудакрава1

    лудакрава1 Посланик

    Остават ми още 5 хранения на син шишко за вторият ъп.С подаръците утре и затегнатото кранче няма да успея, но здраве да е:) Все някога ще се напънем .....:p
     
    eva-mina и .TAINNA. харесват това.
  2. kakata13

    kakata13 Ветеран

    Бях си обещал тука да си клюцам спокойно с една фермичка и да не ставам пак многодетен родител,но в един хубав летен ден БП уби всичко детско останало в мене и историята се повтори.А иначе още две хранения до първа завеса която ще взема ама нататъка мъгла и дъждовни облаци
     
    FrozenKiss, pepa551, eva-mina и 2 други харесват това.
  3. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Да ти ударя рамо комши? Заранта като превключа на турбо да те вмъкна :p Пиши ми в играта да или не :)
     
    Последна редакция: 6.8.18
  4. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    На мен 3 джина до 1 завеса и вероятно ще е до там. Колкото толкова.
    Развам се че дава по 10 храна и звездички, чат пат някой обор, ама какво да се прави.
    Видрите ще ги нахраня е след 4 мин - тамън 60 килима ще са оплетени.
     
    eva-mina харесва това.
  5. dedoto

    dedoto Адмирал

    взех двете завеси а остатъка БП да си го ъпват ако искат и подаръци да си пращат xD

    утре си давам почивка че ми омръзна от рефреши само:cry:
     
    [[Fermerkaa]] и .TAINNA. харесват това.
  6. pineapple87

    pineapple87 Майстор

    Ще помоля за вълшебни лампи. Ако някой има възможност да прати, че ми трябват още 28 за втория ъпгрейд. Със сигурност няма да успея. Благодаря предварително на отзовалите се.
     
  7. deskataaa

    deskataaa Стажант

    някой ако може да ми прати лампи остават ми 4 предавания на джина, да взема първия ъпгрейд,предварително благодаря,ника е същия.
     
  8. megi660066

    megi660066 Младши експерт

    някой ако може да ми прати лампи остават ми 4 предавания на джина, да взема първия ъпгрейд,предварително благодаря,ника е същия.
     
  9. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    Нито една лампа. Дано паднат 12.
     
  10. [[Fermerkaa]]

    [[Fermerkaa]] Посланик

    Хммм, сега пък иглите няма да ми стигнат (не че лампите стигат де).
    И в крайна сметка пак ще опра до ръкава. :cry:
    Толкова не балансирано събитие никога не е имало за последните 4-5 години!
     
    milena7004, fermer4etoo1970, .water. и още 1 човек харесват това.
  11. stafi

    stafi Подрастващ автор

    Следващото такова събитие въобще няма да го започвам. За толкова много труд и изхабена техника до сега само 17 Джина . Нямам други десетки акаунти да си пращам подаръци и пари не давам. И ако е в същият дух за в бъдеще играта ще се замисля да приключа с Бигпойнт.
     
    kakata13 и .water. харесват това.
  12. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    От трите полета нито една лампа не падна. Как може такава каръщина. Заради 2 стъпки няма да мога да взема завесата. Не че ми е притябвала, ама е грехота да се удавя на края. За останалите цъкалки не мога и да мечтая.
    E може ли такова нещо? От 5 изтъкани килима само веднъж 2 лампи. Другото читаво беше 1 банан. Останалото парички и точки.
    То бива бива затягане ама това на нищо не прилича.
     
    Последна редакция: 7.8.18
  13. petruhka

    petruhka Подрастващ автор

    Имам цяло поле с дървета и обори, а лампи няма :cry: Може ли малко помощ. Ще върна подаръци и аз

    petruhkaID: 15377557
     
  14. лудакрава1

    лудакрава1 Посланик

    Благодаря на всички, успях да взема и вторият ъп на завесата :):):);) Успех
     
    .TAINNA., kakata13, fermer4etoo1970 и още 1 човек харесват това.
  15. petruhka

    petruhka Подрастващ автор

    Моля за помощ!!! Пратете ми малко лампи. Връщам и аз подаръци!!!
    petruhkaID: 15377557
     
  16. biserna

    biserna Стажант

    Останаха ми 4 лампи. Пишете ми, ще ви изпратя.
     
  17. milena7004

    milena7004 Експерт

    Оф,и аз моля, който има възможност да помогне с лампите. Остават ми две стъпки до първата завеса ,но не знам дали ще смогна.
     
  18. AsparagusMintCandy

    AsparagusMintCandy Обсебен

    Две лампи не ми стигнаха да взема първата завеса от джина, но както и да е. Все пак го играх отгоре-отгоре, дори техника не пуснах.
     
  19. kakata13

    kakata13 Ветеран

    30 пъти нахраних синия шишко.Специални благодарности на .TAINA. за помощта.А сега мотиките у лево и по биричка за отскок и отмора.Наздраве и лек ден на всички:)))
     
    .TAINNA. харесва това.