Фармерамски нощи

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от Кобрелия на 31.7.18.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. БарадДур1

    БарадДур1 Подрастващ автор

    има ли шанс ренцо да го пуснат скоро или ще ги чакаме да си оправят бъгавата игра
     
  2. Doremi

    Doremi Старши болярин

    Още три джина и ми пада второто перде.
    xDxDxD
     
    FrozenKiss, staneli, .TAINNA. и 3 други харесват това.
  3. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    Аз съм с 16 нахранени джина. Има време. Реда е по-важен за мен. Чак до финала обаче едва ли ще стигна. Писна ми с тея игли да си играя и напуснах едни плодородни полета на които насадих саугаро с торове до дупка. Ще растат близо 30 часа, дано пуснат нещо. По погрешка насадих и Хабанеро - мислех за оранжев кактус а какво излезе. Та половин ден ще ми е заето полето, ама дано си струва. Имам бял кактус в изобилие, имам за 1 килим и син, та дано не е проблем забавянето.
     
  4. Снежанка

    Снежанка Стажант

    Три полета с дървета ,две обирания на ден дават по 4 лампи и 20 подаръка за шест дни са
    168 лампички за 28 джина !?!?!? Еее помолих горещо вълшебницата за някой вълшебен лалогулден и тя с радост ме препрати да се потрудя малко из близкия виртуал ,та вече съм на 38
    джинчета и джуджетата грабнаха завеските :) та с последните ми шетания из горичката
    тези дни ще падне и вълшебната помощ :) Обичам я тая моя вълшебница, без нея вещицата вече да ми е извадила душицата :p:):music:
     
  5. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Не се отказвай хей! И аз мислех така, но смених тактиката. Махнах обори и дървета и сея бял кактус с вода само. Това ти е 3-4 пъти влизане и куп игли насреща ти. Тъчеш килими за дребосъците, постилаш им ги, а те ти се отблагодаряват с лампи. Имаш време да вземеш завесите :D
     
    FrozenKiss, milena7004 и -niksan- харесват това.
  6. ComeMyLady

    ComeMyLady Подрастващ автор

    Това е трудност: средна. Явно при трудност: трудно трябва да се плаща 100%.
     
    milena7004, SKATAVKATA, -dd76- и 2 други харесват това.
  7. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    С белия кактус и храненето на дребчовците утре ще взема и втората завеса. А кой знае? Може и пооследната цъкалка да взема ;)
     
    milena7004, SKATAVKATA, FrozenKiss и 5 други харесват това.
  8. staneli

    staneli Старши болярин

    Ей, взех я накрая и втората завеса... Върнах се направо в първата година на играта, когато пак броях всяко изскачащо.
    Е, можеше и по лесния начин да стане, ама нямаше да е такъв купон xD.
    Успех на всички, които още не са взели завесите.
     
    milena7004, -dd76-, FrozenKiss и 5 други харесват това.
  9. choko_59

    choko_59 Знаменитост

    Здравейте.редичката току що я взех.за другото колкото толкова.заредил съм само тюлени.каквото стане.
     
  10. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    А аз току-що взех и последната цъкалка. Връщам след малко баха-полетата в обичайния им вид, т.е. предимно с дървета. А каквото падне башка - няма да си го стискам, ще ощастливя мечока.
    Но определено вчера и днес бе по-добре от първите дни, май както и друг път към края на събитието с изскачащите е по-добре.

    П.П. Иглички има за 93 килима, ама няма кой да бучка кактус. Че си ги оставам за забогатяване и минаване на ниво.
     
    Последна редакция: 5.8.18
    лудакрава1, kakata13 и .TAINNA. харесват това.
  11. milkoga1

    milkoga1 Господар

    И аз финиширах напълно.
     
    pepa551 и .TAINNA. харесват това.
  12. baiete

    baiete Болярин

    Аз за отношението на БП ;)
     
    eva-mina, Doremi и SKATAVKATA харесват това.
  13. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    2 килимчета и реда е взет. Ще ги мелям докато може. От 5 килима в момента 3 пъти даде лампи, хрантутих 1 джин, станаха 19.
     
    eva-mina харесва това.
  14. Снежанка

    Снежанка Стажант

    И аз като последните ударници наредих вече вълшебната помощ срещу 3 джина от 3 полета с дървета и подаръци от ранобудни съседи :music:ама си нямам нито едно хари :(.не ги дават с вълшебства :(Знам ,знам, на Пит да си потърся ,нооо плодородни дървета не заменяяям:)
    БП ме утешава в тежки кризи с полагане на извънреден труд ,какво да се прави , всяко желание има цена :p Като няма харита, има алтернативи :music:борба докрай за
    заветния ред !!!
    Пп О,забравих ,имам 1300 иглички,забогатяххх :)
     
    .TAINNA. и [[Fermerkaa]] харесват това.
  15. joujoujouj

    joujoujouj Полубог

    Още малко до втория ъп ми остава (понеже се запънах кактусите да разсявам).
    Щях ли да успея (загубих представа :oops:), ако не бяха асата в ръкава?

    Равносметка - ще имам сините завеси, но какво от това,
    щом от евент като този фермерският залък чак ми загорча... :(
     
    pepa551, eva-mina, -dd76- и 3 други харесват това.
  16. лудакрава1

    лудакрава1 Посланик

    Реда успях да взема:oops: Само едно не разбрах явно пак не съм дочела-фабриката за какво е???????При мен освен точки друго не дава :oops::oops::oops: От дебелият син шишко взех единият ъп и май силите до там ще са....:oops::oops::oops::oops:
     
    pepa551, eva-mina и .TAINNA. харесват това.
  17. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    eva-mina, лудакрава1, Doremi и още 1 човек харесват това.
  18. Doremi

    Doremi Старши болярин

    Направо си е след Н на брой напъвания.
     
    eva-mina, лудакрава1 и [[Fermerkaa]] харесват това.
  19. fermer4etoo1970

    fermer4etoo1970 Адмирал

    На финала на това събитие, бих пожелал чистосърдечно на тези от БП, да си заврат стотиците безполезни игли там, където лампи не огряват!
     
    milena7004, tani1980, eva-mina и 8 други харесват това.
  20. [[Fermerkaa]]

    [[Fermerkaa]] Посланик

    Хаххаха, не знам защо, но аз така го прочетох "в оригинал". xD:p
     
    eva-mina, лудакрава1 и Doremi харесват това.