Фалшиви и НЕкоректни Пиленца

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от Mankata на 19.2.16.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Само нивото не е фактор. Точните критерии не са известни. Ситуацията долу-горе е такава - ще станеше ментор когато станеш; като те избере играта.
     
  2. tqnko01

    tqnko01 Стажант

    И аз съм от новите ментори и си имах пиленце Aaandreaaa ,пита ме много за играта-отговарях.Беше 1 седмица преди ПиТ -пратих много обори и ............. до тук.Вече не влиза в играта.Нищо,обори имам,но искам да ги дам на някой,който иска да играе !!!
     
  3. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    Нивото не е критерий,разбира се едва ли ще има ментор на 40 от което може да се кандидатства :) ,бърз напредък някой спечелен топ и поне над 90-95 ниво и готово :)
     
    desi232 харесва това.
  4. milkoga1

    milkoga1 Господар

    Принципа-случаен принцип xD.
     
    georgiev и lion8080 харесват това.
  5. _HAIDY_

    _HAIDY_ Подрастващ автор

    Здравейте!Аз съм HAIDY Ф 94 Б 268.Отскоро съм ментор имам три пиленца,двете обаче не влизат в играта.Посъветвайте ме как да постъпя.Чудя се дали е възможно да поканя пиленца или единствено системата ги предлага.Какво да направя сега термометърът им мига,сами ли ще отпаднат или?Някой бил ли е в такава ситуация?
     
  6. lu4o

    lu4o Младши експерт

    Аз докато бях Пиленце получавах подаръци, не мога да се оплача. Чак когато мама започна да играе с мен разбрахме повече неща за играта. Тя ми обясни за килера, за Киш-а, за съседите, ... сега играем двамата и май се справяме по-добре. А като не ни е ясно нещо - четем Форума. А и съседите ми са страхотни, винаги помагат, ако имам питане. Не мога да открия Salili - тя ми беше ментор. Изпратих и писмо, за да и благодаря - не ми отговори!
     
    sm0uk3r71 и mushnuk харесват това.
  7. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    ритай ги
     
  8. baiete

    baiete Болярин

    Добро утро ! Искам да предупредя всички метори за некоректно пиленце sabin37 пратих му 12 баници и си би шута. Балха ме е ухапала за тез 12 баници но бягайте от този мишок sabin :) То загуби щеше да има и за него голяма далавера xD
     
    desi232 харесва това.
  9. p_janeta

    p_janeta Старейшина

    Много съжалявам :(
    Сабин е нов играч и още не се е ориентирал в играта.
    Стана мое пиленце и аз получих точките от твоите баници ...
    След като приключи текущия евент, да ти изпратя ли два киша като компенсация ?
     
    baiete харесва това.
  10. baiete

    baiete Болярин

    Не прати ги на пиленцата си те имат нужда за мене е по важно , че е коректно пиленце и се извинявам ,че му лепнах черна точка :oops:. Важното е ,че съм помогнал та това е само една игра за забавление ;) :p
     
  11. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    От как съм станал ментор само едно пиле вдигна 40 ниво за 8 месеца:cry:
     
    Последна редакция: 6.8.16
  12. BUTTERFLAYS

    BUTTERFLAYS Пазител

    и при мен пиленцата почти не играят, повечето се отказват....и аз ако сега почвах фермата щях да я изоставя ...за мой късмет започнах през 2011 когато играта бе завладяваща а форумът жив....а сега е претрупана с нови дървета и обори та чак имената им се повтарят...човек лесно може да се обърка анона ябълка ли е, ябълка анона ли е...:( мушмула ли е мушмули ли е и тем подобни...и П&Т не е какъвто беше, претрупана с евенти - повечето от тях скука .... вече няма красиви цъкалки и декорации като дървото със сърчица и есенната люлка или въртележката... много се надявах в сегашния евент да има подобна цъкалка пак въртележка ,но розова....щеше да е голам хит не само заради точките а и заради красотата си...но не... сложили балон експрес дето не фаща окото с нищо...
    При мен две пиленца стигнаха до 40 ниво едното от които ми остана съсед, играеше активно и е много упорито, радва се на всяко ново нещо което придобие в играта и изглеждаше като един бъдещ ревностен фермер, но от известно време се вяска все по рядко. Следя присъствието му, защото неговия барометър за мен е като барометър на интереса към фермата от новите играчи, когато светне в червено ще почвам да си правя скрийн шоти за спомен...
     
    Последна редакция: 7.8.16
    -dd76-, xari_myri, лудакрава1 и още 1 човек харесват това.
  13. калпазанка

    калпазанка Подрастващ автор

    Дали има сила, която да изчисти от менторската система пиленцата azlk с номера от 1 до не знам колко? От десетина дни чистя едно, хващам или същото, или с друг номер. И всичките светят червено и не играят. Изнервящо е!!!
     
  14. baiete

    baiete Болярин

    Некоректно пиленце пазете се получи си подаръците и си би камшика amg777