Фалшиви и НЕкоректни Пиленца

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от Mankata на 19.2.16.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    12 са (виж)
     
  2. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    Не на всички главни ферми имам 5 ниво,то твойта лесна някоя точка колкото за приятелчетата всякак се сбират :)
     
    desi232 харесва това.
  3. BUTTERFLAYS

    BUTTERFLAYS Пазител

    Като мине пилето ниво нали се начисляват точки , според таблицата за 16 и 17 ниво се начисляват по 12 точки . Къде отиват те??? и не са ли еднакви точките в тия двата барометъра на снимката?

    [​IMG]
    Значи системата сложила добри подаръци за пилетата пък за менторите не.xD

    Още си живееш в миналото, преди си е било за преди сега нещата са други.
     
    desi232 харесва това.
  4. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    И на двете места отиват.
    Разликата между тях - едното отчита всички точки, натрупани откакто си достигнал това ниво на авторитет, другото отчита натрупаните "за харчене" в менторския магазин.
     
  5. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    не са в лентата със сърце отиват точките от писма подарък и кутийка,а в другата тез точки не влизат

    Училището за фермери дава възможност на опитните играчи да напътстват и подпомагат новите играчи. Системата ще събира заедно нови играчи и стари.
    напълно прилични подаръци
    за да станеш ментор чакаш години, натрупал си опит, развил си занаяти и тн освен дракона и приятеля друго кой знай ко не виждам, за месец вземаш 40 бр супер храна на пилето мож да фърлиш 60, ако копа 18 нива един месец;)тъй че за наградите сама прецени
    едно време гонехме чук сега гоним всеки нов пуснат инструмент
     
    Последна редакция: 22.2.16
  6. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    xDтуй то да си крупен земевладелец, много грижи:pxD
     
  7. baiete

    baiete Болярин

    От скоро съм ментор но и моите пиленца са куци не мърдат с точките . Чакам да направя 50 то и ги махам . Но имам 1 въпрос от какво зависи колко пиленца ще имаш . Аз имам само 3 бр. за сега. Не съм се опарил още щото първо им пращам супер тор и ако са точни ще има и папкане на точки .
     
  8. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    От менторското ниво зависи - започваш със 3, после на 3-то ниво ти дава 4-то пиле и накрая и 5-то пиле на 5-то менторско ниво.
     
    baiete харесва това.
  9. baiete

    baiete Болярин

    Благодаря за отговора ! ;)
     
  10. BUTTERFLAYS

    BUTTERFLAYS Пазител

    Къде отиват точките от качено ниво на пилето ????, досега не съм харчила в магазина и точките са ми еднакви и в двете ленти ако в първата се начислят 5 точки и във втората се начисляват, когато пилето качи ниво пак ми се начисляват и в двете ленти по равно ....
     
  11. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    сега май никъде нищо не отиваxDзначи би трябвало да ходят в двете ленти :)а от лентата със сърце да ходят само в лентата със сърце:)що:eek:
     
  12. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    От обирането и да двата бонуса трябва да ходят и на двете места.
     
  13. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    :eek:ми аз от сърцето за магазина точки не съм взималаo_Oто ако взимах 5 пилета на 5 дни по 50 точки са 250 без кутийки за ко ми е пиле да копа:eek:
     
  14. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Не са 50 точки, а 5 от пиле за 4-5 дни.

     
  15. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    значи години съм спала:oops:ама кът млад ментор да съм спала .............
     
    Последна редакция: 22.2.16
    mushnuk харесва това.
  16. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    Само избери с кво...кофа с вода или карфица и ща събудя на бързоxD
     
    desi232 харесва това.
  17. tsveti74

    tsveti74 Прохождащ

    kakви пилета и как става това за ментор,на мене ми пише "чакай" и аз си чакам .
    След колко време ставам ментор и какво да правя с тези пиленца?
    tsveti74ID: 12179597
     
    Последна редакция: 4.3.16
  18. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    Към то стотно ниво се става ментор,пък докато това се случи вече ще ти стане ясно покрай писанията във форумът какво да ги правиш пилетата :)
     
    desi232 харесва това.
  19. tsveti74

    tsveti74 Прохождащ

    то кога ще стана ментор ?другото ми е ясно
     
  20. tsveti74

    tsveti74 Прохождащ

    благодаря , горе - долу след 1/8 ниво ,сега съм 94 и 7/8;)