Фабрика..

Дискусията в/ъв "Архив на Помощ" е започната от yanina494949 на 24.7.18.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. BUTTERFLAYS

    BUTTERFLAYS Пазител

    не торовете на мими са еднократен бонус ако си купиш ъп от магазина със лалота.
     
    .TAINNA. и arseniq1 харесват това.
  2. arseniq1

    arseniq1 Обитател

    Благодаря тъкмо се бях на хъсила да си купя ама щом е еднократен мн моля...:)
     
  3. gimitko

    gimitko Кандидат за признание

    Тази фабрика си дава само точки опит така ли?
     
  4. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

  5. ludotolen4e

    ludotolen4e Активен автор

    ИД 22450744 Моля, направете проверка, защото ми изчезна фабриката от менюто с вазичката? Благодаря!
     
  6. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    Основната фабрика не е купувана, а в инвентара имаш два ъпгрейда на фабрика. С търсачката излизат като ъпгрейд за фабрики.
     
  7. ludotolen4e

    ludotolen4e Активен автор

    Благодаря, но със сигурност бях купила фабрика. Възможно ли е нещо да се е объркало и вместо фабриката и един ъпгрейд, сега да имам два? Ако няма такава възможност, откъде и как мога да купя нова фабрика? Благодаря!
     
  8. ludotolen4e

    ludotolen4e Активен автор

    Ооооооооооо, забравих да напиша ИД 22450744. Благодаря, но със сигурност бях купила фабрика. Възможно ли е нещо да се е объркало и вместо фабриката и един ъпгрейд, сега да имам два? Ако няма такава възможност, откъде и как мога да купя нова фабрика? Благодаря!
     
  9. –divane-

    –divane- Team Leader Team Farmerama BG

    Не няма как да се обърка а и изобщо няма отразена покупка - взети МП. В магазина на фермера, в търсачката пишеш фабрика и ще ти излезе.
     
  10. ludotolen4e

    ludotolen4e Активен автор

    Благодаря за изчерпателния отговор и желая здраве и късмет! ИД 22450744
     
  11. –divane-

    –divane- Team Leader Team Farmerama BG

    За нищо :) Лека и спокойна вечер!
     
  12. kalinamalina1983

    kalinamalina1983 Напреднал

    съществува ли все още някакъв начин да се закупи фабриката
     
  13. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Да. Отиваш в менюто с червената кошница, след това кликваш вазичката и в търсачката изпиши фабрика и ще я видиш. Изръси 500 хил. мп и е твоя.