ФЕНИКС

Дискусията в/ъв "Представяне на играчите" е започната от milkoga1 на 4.2.18.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. milkoga1

    milkoga1 Господар

    Нещо ми е скучно и реших и аз да се представя пред колегите фермери.Темата ми е със заглавие Феникс, тъй като аватара ми тук е такъв.По вечето ме знаят как се казвам, но официално да се представя, казвам се Милко Анастасов. На 37 год. от град Шумен.Занимавам се с малко по специфична професия, някой биха казали не толкова мъжка....Дизайнер на дрехи съм, както и оператор на CAD-CAM система(това е компютърно моделиране и конструиране).Играя фермата от 2010 год. с едно голямо прекъсване от 1 година.
     
    Последна редакция: 11.4.18
  2. fermer4etoo1970

    fermer4etoo1970 Адмирал

    Шумен - хубав град, готини хора! :) И професията ти е много яка, както би се изразила дъщеря ми - креативна е и творческа. И не се притеснявай как околните я възприемат - мъжка или не, важно е да ти е любима като хоби! Том Форд, Рик Оеунс, Дрийс Ван Нотен, Йоджи Ямамото... мога дълго да изброявам велики мъжки имена в дизайна. Успех в професията, успех в играта! :)
     
    Каспаретка и milkoga1 харесват това.
  3. Doremi

    Doremi Старши болярин

    :)
    Каква приятна изненада!
    Винаги си бил добронамерен, един от хората във форума, които смятам за културни. Сега с тази професия вече си и мой човек по творческа линия.
     
    milkoga1 и БашФермер харесват това.
  4. joujoujouj

    joujoujouj Полубог

    Ха, нова къща! :) Викам си - тамън ще мина да пия едно кафе, домакинът сигурно е опънал масите. Да, ама не! Ни маси, ни кафе :( Милкоооо...айде, че няма време, сетне ще ти се върже скъпичко (и обяд трябва да туряш)! ;)
    ПП: Оп! За малко да забравя подаръка :oops: (когато ти е скучно...:p)
     
    milkoga1 харесва това.
  5. BUTTERFLAYS

    BUTTERFLAYS Пазител

    Честита къщичка, Милко, нека всяка минута прекарана тук да е приятна и релаксираща...
    Види се, че ще отварям вратата с крак....:p Добър ден, аз още съм на кафенце...

    [​IMG]

    [​IMG] [​IMG] [​IMG]
     
    KARAKONJO и milkoga1 харесват това.
  6. kismit

    kismit Активен автор

    Честита къщичка, Милко! :) Много приятни разговори да се водят в нея и нека тук ти гостуват добри и интересни хора! :)
     
    Последна редакция: 6.2.18
    milkoga1 харесва това.
  7. milkoga1

    milkoga1 Господар

    Благодаря на всички за хубавите думи. Всички са добри хора, е които не са чак толкова добри са поне интересни.;)
     
    .water. и kismit харесват това.
  8. -lina67-

    -lina67- Стажант

    е престраших се и аз да се представя:eek:името ми е лина от стара загора:cry:оле ле
     
    milkoga1 харесва това.
  9. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    Че туй феникс ли е било? Мислех го за някакъв окултен символ, особено така оградено много вещерско....
    Ето подаръче,
    [​IMG]
    и почерпка нося
    [​IMG]
    [​IMG] .
    Излиза че играем от една и съща година. Сега ако излезе че сме и на един и същи пазар ....
     
    milkoga1 харесва това.