Търсачка на артикули при Подарък и търговия и на пазара

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от Doremi на 5.11.15.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
?

Желаете ли да бъде добавена търсачка в системата на размяна при събитието "П&Т" и на пазара.

  1. Да, желая за ПиТ

    6.3%
  2. Да, желая за пазара

    1.6%
  3. Да, желая и за двете

    92.1%
  4. Не, не желая и за двете

    0 глас/а
    0.0%
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.
  1. kosdas

    kosdas Анализатор

    да допълня искането си за бране с един клик
    може и торта да се слага като водата а не да се взираш един час да гледаш некаде дали не си пропуснал
    е на това въведете гласуване и мисля че ще има комунистически резултат 99.99%
    после го пратете на варунчо да мисли как да го направи ако неможе ще му пратя 2 програмиста
     
    Мариана07 и tani1980 харесват това.
  2. [[Fermerkaa]]

    [[Fermerkaa]] Посланик

    Мда, с бързото торене ще е много по-лесно, както е при бързото поливане.
     
    Мариана07 и kosdas харесват това.
  3. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    аз не знам колко теми с предложения трябва да отваряме за бързо обиране и торене-.-за бутон за активиране на домашните любимци:cry:
     
    Мариана07, tani1980, kosdas и още 1 човек харесват това.
  4. .water.

    .water. Адмирал

    Не мисля , че идеята с бързото бране и торене е осъществима.Това ще обезсмисли комбайна ,който както знаем всички се купува с гулдени.Кой сам ще си спре притока на средства?
     
  5. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    xD:eek:да бе колкото бързото посяване и поливане;):p
     
  6. Doremi

    Doremi Старши болярин

    Хубаво допълваш, ама това е различно искане от темата. Защо не го направиш като идея и анкета? Аз мисля, че няма да го допуснат. Няма да си отрежат клона с постъпленията за техника. А за търсачката няма да са ощетени, напротив, току виж някой си купи лицензи.
     
  7. kosdas

    kosdas Анализатор

    мен като ме мързи да бера дали е с един или два клика пак си ползвам комбаин но е по удобно с един и добре че имам три мишки резерва иначе досега да сам ги препсувал да не говорим че ми се откачва ръката да цъкам се едно съм '86 година и играя на галакси
     
    xari_myri харесва това.
  8. kosdas

    kosdas Анализатор

    незная как да направя анкета и дали изобщо имам права за това
     
  9. Doremi

    Doremi Старши болярин

    В този раздел най-долу вдясно има публикуване на нова тема. Разгледай какво може да се пише. Под темата има възможност и да направиш анкета. В същия прозорец. Ако пък пропуснеш създаването на анкета, после може да добавиш, май от редактиране.
     
  10. Каспаретка

    Каспаретка Board Administrator Team Farmerama BG

    За идеята съм.
    От хората със свободно време съм(по време на търговията),но пак ми е нужна търсачка.Подарък и търговия към края е трудно да намериш нещо,заради многото страници безмислено-влудяващи оферти(но всеки има право да пробва).За пазара и за погледа на цената на няколко стоки и после да направиш предложение си е безумие,трябва да седнеш с лист и химикал.
     
    Мариана07 и Doremi харесват това.
  11. BUTTERFLAYS

    BUTTERFLAYS Пазител

    Аз тази идея сама си я осъществих и бера само с един клик. Купих си мишка A4Tech с двоен клик и всичко стана по-бързо и по-лесно. Отначало малко ми бе терсене докато свикнах да използвам бутона х2, но веднъж свикнала вече немога да бера фермата с обикновена мишка.
     
    Мариана07 харесва това.
  12. pineapple87

    pineapple87 Майстор

    Предложението е страхотно. Нееднократно съм се замислял какво ги спира за да осъществят тези идеи. Не е като да са върха на програмирането и да трябва да откриват топлата вода за да вкарат една търсачка. Относно ПиТ - аз там като видя безкрайните страници с безброй глупави предложения се отказвам въобще да се занимавам. То трябва да имаш освен търпение и огромно количество свободно време. Бяха обещали да обновят събитието ПиТ, но уви само с празните обещания си останаха, поне го пускат на по често. Търсачките не са нужни, те са наложителни за играта. В момента само се мъчим ненужно. А за коментарите, че играта ще се забави не съм съгласен. С тези опции трябва да се улесни. Според мен не технически ги затруднява нещо, а по скоро има някаква друга причина да се решат да не го правят.
     
    Doremi, Мариана07, .water. и още 1 човек харесват това.
  13. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Новата функция за търсене на стока на пазара по част от името ще я има и в прозореца за ПиТ.
    Честита придобивка, фермери!
     
    Doremi, pineapple87 и Мариана07 харесват това.
  14. Doremi

    Doremi Старши болярин

    Ееееее, супер! Ама много се радвам! Вече съвсем човешки на пазара може да си търсиш и да превключваш между "предлага се" и твои предложения, стои си името на стоката. Айде, да идва ПиТ, да пробваме там как е положението. Mushnuk, забави ли ти се пазарът, че ми е интересно? При мен е много по-бързо, поне засега. :):):)
     
  15. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Не ми се е забавил пазарът, но новата възможност я ползвам само ако не мога да открия нещо. В противен случай по-бързо се справям по стандартния начин. С новата възможност не винаги превключва веднага между Предлагани стоки и Стока за продан и ме подвежда дали показваната бройка е наличното ми количество или бройката предложения на даденото нещо на пазара. И понеже съм с бързи пръстчета си карам по стария начин. А и в повечето случаи знам къде се намира това, което искам да продам или купя (вися доста на пазара).
    Но се радвам, че играта не се натовари. А всеки ползва удобния за него начин.
     
  16. Doremi

    Doremi Старши болярин

    Някакво мини инфо кога ще можем да тестваме търсачката за ПиТ? Че все пускат събитието като сме на работа, поне да е по време на повече почивни дни един път.... :) Сега поне ще е по-лесно (надявам се).
     
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.