Тъпотията на БЪгПоинт

Дискусията в/ъв "Архив на Помощ" е започната от dask64 на 27.1.15.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.
  1. dask64

    dask64 Стажант

    Таймер има. Растения няма. И на площада евент няма.

    И к'во прайм.
     
    desi77slava харесва това.
  2. bubolina8

    bubolina8 Комисар

    И при мен ги няма растенията Пак фалстарт
     
  3. ddss79

    ddss79 Стажант

    аз обрах едно поле карамфили напразно,после дойдоха семената, сега чакам евента
     
  4. dask64

    dask64 Стажант

    Майни, играта съвсем спря.

    Те това е постигнато за 5 години.

    Ало, екипчето, ако не пиете шампанско - кажете 2 думи.
     
  5. kosdas

    kosdas Анализатор

    пуснаха кангото за ремонт
     
    Dila1111 харесва това.
  6. Dila1111

    Dila1111 Обитател

    А мен директно ме прати да си гледам работата и ме изхвърли от играта :) Чакам резултат няма :)
     
  7. BUTTERFLAYS

    BUTTERFLAYS Пазител

    [​IMG]
    Поредната тъпотия на бЪгпоинт !!! Погрижили са се да гледаме клипче - изместили са го,вече не е в киното
     
    Mankata харесва това.
  8. dask64

    dask64 Стажант

    В английския форум екипа изрично предупреждава да НЕ се обира.

    А тук началничките си правят каквото си искат и няма ред за предупреждение.

    Това минава всякакви граници на мързел и пренебрежение към играчите.
     
    Mankata харесва това.
  9. kosdas

    kosdas Анализатор

    е и мен ме исхвърли тамън за трети път берех бахамата да освободя място за сеене и ми даде 3 батерии ще си ги диря като наследствоo_O
     
  10. Моля ви за малко търпение, като получим официална информация веднага ще я споделим.

    П.П. Грубият език и нападките на екипа няма да подобрят ситуацията.
     
  11. dask64

    dask64 Стажант

  12. Dila1111

    Dila1111 Обитател

    А мен директно ме прати да си гледам работата и ме изхвърли от играта :) Чак резултат няма :)
    Да, аз обрах всичко и се учудих защо нищо не ми изкочи.....абре , нали ще ти кажат, че си имат по важна работа и може като мен да отнесеш бан една седмица !
     
  13. марияна..1

    марияна..1 Прохождащ

    Момата от Лом е на работа и не може да преведе нищо

    играта вече е достъпна, но дали да берем
     
    Последно редактирано от модератора: 27.1.15
  14. stefi1121

    stefi1121 Подрастващ автор

    излез от играта и пак влез.Изненада
     
  15. Dila1111

    Dila1111 Обитател

    Аз влязох и излязох без проблем, няколко пъти, какво работи вътре не знам
     
  16. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    Очаквай неочакваното=БП,екипът кво да е виновен,просто ония у немско пуснали 10 събития на куп,бре при техните мижави сървъри бива ли такава идиощина,много ясно при толкова натоварен трафик че ще им сдаде багажът техниката,да пробоот да се оборудват с техника на пара и да уловят няколко гладни гастербайтери да мятат въглища цял ден с лопатата :D
     
  17. ТИН

    ТИН Обитател

    И,какво е допълнението към "Рожден ден" ?
     
  18. НИНА

    НИНА Младши експерт

    бял екран виждам аз
     
  19. sabchooo

    sabchooo Велик майстор

    Е това вече е върхът . Не стига че активирах комбайн,ами и той прави каквото си иска. На Бахама искам да изтрия полетета и да сложа малки, преди това в гората съм засял на малки медна детелина - търкам полетата на бахама и ми се задава въпроса , че полетата произвеждат дали да ги трие и понеже аз виждам, че нищо не е засято трия и се оказва .че не ще да трие . Да ама не - познайте - изтри ми разтенията от гората. И КВО СЕГА В НАЧАЛОТО ОЩЕ С 200 ДЕТЕЛИНИ ПО-МАЛКО. И нали се сещате .че в началото всичко е със всички възможни консумативи. И времето на техниката си тече.:mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::wuerg::wuerg::wuerg::wuerg::wuerg::wuerg::wuerg::wuerg::wuerg::wuerg::wuerg::wuerg::wuerg::wuerg::wuerg::wuerg::wuerg::wuerg::wuerg::wuerg::wuerg::wuerg:
     
  20. penkablajeva

    penkablajeva Стажант

    и при мен играта забива цветенцето се върти по 5 минути докато извърши действието .влизах излизах колко пъти вече и никаква полза
     
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.