Тропически карнавал

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от Каспаретка на 20.2.15.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.
  1. [kote]76

    [kote]76 Прохождащ

    моля за помощ трябват ми 27 шапки
     
  2. [spas]

    [spas] Прохождащ

    и аз да помоля 45 не ми достигат
     
  3. astra7

    astra7 Прохождащ

    Честита Баба Марта!Весели и засмени! Моля за малко помощ,не ми достигат 20 шапки.Предварително благодаря на всички които могат да ми помогнат.ник asara07
     
  4. biskitka

    biskitka Прохождащ

    благодаря на всички ,който ми помогнаха .
     
  5. vgeorgiev2003

    vgeorgiev2003 Прохождащ

    моля помогнете с шапките
     
    Последно редактирано от модератора: 1.3.15
  6. Magaretar

    Magaretar Прохождащ

    неми достигат 2 шапки :( моля помогнете

    П.П. Благодаря завърших куеста :)
     
    Последно редактирано от модератора: 1.3.15
  7. niki_niki68

    niki_niki68 Прохождащ

    успях да взема и втората цъкалка много благодаря на играчите който ми ромогнаха:):)
     
  8. mell

    mell Редовен

    Благодаря , за отговора! Дано от БП да пуснат отново Хари Кравайчето- като награда при покупка на ЛГ.
     
  9. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен


    Ха дано, ама на далиxD, преди имаше доста такива награди, колкото и странно да звучаха, хвърчащ заек, който дава мед, еленче даващо звездичка, защо да няма и някоя цъкалка да дава златни банани?
     
  10. Моля, за нищо.

    Привет, такава цъкалка има - Търсачът на изчезналите банани (от Празник на реколтата 2013) и Храмът на златните банани (от разпродажба).



    П.П. Щраквам катинара на темата.
     
    Последно редактирано от модератора: 3.3.15
    xari_myri харесва това.
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.