Тропически карнавал

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от Каспаретка на 20.2.15.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.
  1. bayVasil

    bayVasil Знаменитост

    Че то блещукащото си стои бре, на предпоследна задача:p
     
    Мариана07 харесва това.
  2. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен


    Това е факт, каквото искаме точно обратното правят:mad::mad::mad:, но и ние не спираме да се надявамеxDxDxD.
     
    [gabi]04, Мариана07, baiete и още 1 човек харесват това.
  3. tonitoni_71

    tonitoni_71 Стажант

    Отсега почвам да искам шапки! Ще пращам и на всеки, който иска! Нямам намерение да седя на тръни до последния момент!
     
  4. Dila1111

    Dila1111 Обитател

    Защо от поле ми излиза едва по една -две най-много шапки ? Сега това ли е уловката, че няма шапки ? За 2 пъти обиране на цялата ферма, няколко пъти полетата със задължителното цвете от вчера, от подаръците, а съм събрала едвам 32 шапки ...Вие имате ли същи проблем ?
     
  5. bibka70701

    bibka70701 Стажант

    Да, този път наистина са много намалени изкачащите предмети, според мен доста хора няма да го свършат карнавала точно по тази причина
     
  6. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    аз половината шапки съм ги събрал вече
     
  7. baiete

    baiete Болярин

    Добре изкачат шапките до момента съм събрал 210 :) . Вчера в началото като ми пусна 6 бр. от 40 полета си помислих ,че ще дърво тоз куест но не е така ;)
     
  8. Dila1111

    Dila1111 Обитател

    Еми браво, при мен поне засега продължава с много малко изкачащи...
    изиграни 1-1 и 2-1 имам 20 шапки налични с последните обрани полета от преди малко
    Затова пък изкачат някакви "четки за писане" не знам за какво са ?!
     
  9. xari_myri

    xari_myri Ветеран

    първо направи броиките на цветето ипосле сеи дългорастящи ище събереш шапките без проблем куеста е елементарен:):)
     
  10. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    четките са за производство на пръчици,произвеждат се от панди.
     
  11. [[Fermerkaa]]

    [[Fermerkaa]] Посланик

    и както казва:
    Друго основно правило е: сей на малки полета, задължително с ЯМЧ или поне тиквен мармалад и след като направиш бройките растения, сади дългорастящи растения.
     
  12. adi686868

    adi686868 Стажант

    и така бройките са направени, даже с 1000 отгоре, но шапките:oops: от ферма 91 ниво 283 шапки, а ферма 93 ниво 230, логика никаква:mad:
     
  13. p_janeta

    p_janeta Старейшина

    Логика има ... растенията са 4 часови, получават се малко шапки. Имаш достатъчно време за да събереш. Аз имам 400 шапки, но засадих днес растението.
     
  14. Dila1111

    Dila1111 Обитател

    Знам за какво играя , няма да правя целия куест, а само 2 и 4та задача, а колкото до дългорастящите и при първото обиране бяха такива, бройките на растението не са ми проблем , ще си ги направя колкото ми трябват , но няма да успея с шапките
     
  15. adi686868

    adi686868 Стажант

    Логика търся в това че ферма по - високо ниво има с 50 броя по - малко шапки, а двете ферми са като близнаци - едно към едно
     
  16. p_janeta

    p_janeta Старейшина

    Хехе ... нали знаеш случайния принцип в цялата игра ... За толкова години не разбрахме на какъв принцип се получават изскачащите предмети. Знае се , че най-много дават дългорастящите , и то е от експерименти .
     
    adibobi и MARV3000 харесват това.
  17. Мариана07

    Мариана07 Старши болярин

    Ако някой чака от пауновите цветя шапки просто да забрави. Ей сега си обрах полетата и изскочиха едва 12 бр. от тях. За сега правя бройката на растението, а после ще слагам дългорастящи - ечемик, праз, ръж, (може и с броколи, захарно цвекло или червено зеле) от тях винаги ми изкачат по 30-40 бр. от изскачащите предмети.
    Успех на всички с куеста! :)
     
  18. AIDA_78

    AIDA_78 Главен болярин

    Ей, винаги съм била особено внимателна във форума, когато съм можела съм помагала със съвет или по - друг начин, но честно - не издържам вече. Хора, които сте на по - ниските нива, моля ви - четете! Съвсем скоро беше преден куест, в който поне пет човека ви обяснявахме как се минава без проблем. Как пък никой не се похвали тук - всеки мрънка...
    Иначе по темата - до сега съм събрала 298 шапки. Постигнах го като обрах най - дългорастящото си растение след започване на куеста. Денем садя растението за куеста /днес три засявания/, а през нощта - нещо което с вода да расте за десетина часа. Супер тор използвах вчера само за разсяването. Почти съм готова и с растението.
     
    Последна редакция: 24.2.15
    -helixme4o-, Мариана07, Valkaaa76 и още 1 човек харесват това.
  19. amira

    amira Обитател

    И на мен ми омръзна този рев. Този път бройките не са непосилни дори и за ниските нива. Използвайте занаятите - кексът от моркови е достъпен за всички, а вдига точките с 20 процента. Сейте най-дългите култури, които имате. И най-важното - вдигайте нивото на купите, колкото е по-високо, толкова повече предмети ще ви изкачат. От последния куест ми останаха 600 бройки. И от този не се оплаквам. Въобще не смятам, "че пак са затегнали кранчето". Както каза Аida по-горе - четете постовете.
     
    Последно редактирано от модератора: 24.2.15
  20. daniandd

    daniandd Кандидат за признание

    е аз пък да се похваля направих растението и остават още 300 шапки да събера и готово
    утре като обера карамфилите ще ви кажа колко шапки са паднали
     
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.