Тропически карнавал

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от Каспаретка на 20.2.15.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.
  1. 123806

    123806 Прохождащ

    След края на събитието, всеки останал грим ще бъде разменен за 6 ТО + 5 МП . За какъв грим иде реч
     
  2. Привет, :oops: плодова шапка е, то ясно, коригирано все пак.
     
  3. adibobi

    adibobi Напреднал

    а бе и аз бързо си направих сметката xD но явно без да питаме кръчмаря, но и ПиТ резнаха, такаче не ме е много яд:(
     
  4. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Много ми хареса цъкалката, като беше на едно полеxDxDxD, сега ако видим поправка и в наградите, като 10-тина банана, някой лг:p,голям стимул ще еxDxDxD.
    Все пак БП мисли за нас, вместо да се трепим на много ферми, ще го изиграем само на една:p.
     
    ..koni.. харесва това.
  5. Mankata

    Mankata Подрастващ автор

    А няма ли да се даде инфо в колко часа ще започне Ивента :) ?
     
  6. Привет, в официалното съобщение го има:
    Начало: 23 февруари в 15:00 ч.
    Край: 1 март в 15:00 ч.
     
  7. Mankata

    Mankata Подрастващ автор

    Благодаря,но аз го търсих във FAQта,а там не е отбелязано :oops:
     
  8. -.kiki12345.69-

    -.kiki12345.69- Обитател

    Въпрос-не разбрах,помощната техника в купони или не ,ще е.
     
  9. Styx

    Styx Guest

    не, няма да е във вид на купон, което ще рече, че ще се активира веднага след приключване на задачата.
     
    -.kiki12345.69- харесва това.
  10. baiete

    baiete Болярин

    Може и цял кашон с банани да отпуснат хорицата нали правиха анкета и се грижат за нас на не седим много пред компа xD xD инък ша ни се развали зрението и ще се наложи очилца да носим xD xD xD . :mad: тез господа маи си правят анкетки и точно обратното правят на това което искат играчите :mad: Направо са ГОЛЕМИ xD
     
  11. baiete

    baiete Болярин

    Това не са купони , а техника която ще се активира пи завършване на задачата ;)
     
  12. С уточнението, че помощната техника не е с купони, а се стартира веднага.


    П.П. И от мен успех на всички, според мен слонфетката е добра и на 2 поленца. А като цяло куестът не е тежък.
     
  13. baiete

    baiete Болярин

    Не е тежък ма бая ситна цедка са сложили от 40 малки полете спелта само 6 капи пусна , та може да се окаже и доста тегав тоз карнавал :p
     
    zara53 и kukuruku1975 харесват това.
  14. kukuruku1975

    kukuruku1975 Стажант

    И при мен е същото положение мъжо недей рива :inlove:
     
    baiete харесва това.
  15. nushu

    nushu Стажант

    Здравейте,купих си от пазара 13 овча вълна ...... парите ми ги няма,вълната също-моля проверете какво се случва ID 52460430
     
  16. Привет, ще те помоля да се логнеш отново и да пишеш дали вълната не се е появила.

    П.П1. Предадено е за проверка, имай малко търпение, моля.

    П.П2. Надникни в плевнята, в раздел Разни. По време на това събитие там се виждат.
     
    Последно редактирано от модератора: 23.2.15
  17. -.kiki12345.69-

    -.kiki12345.69- Обитател

    Благодаря -Е.В.Н,-пуснаха тока и вече разбрах(дано дискотеката спре ,че като започнат спирка няма)
     
  18. Kalina_A

    Kalina_A Активен автор

  19. Каспаретка

    Каспаретка Board Administrator Team Farmerama BG

    Здравей,
    няма промяна просто са ползвали другата картинка.Някой форуми също не са сменили картинката.
     
  20. Kalina_A

    Kalina_A Активен автор

    Благодаря, имах просто блещукаща надеждичка
     
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.