Тримата мускетари

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от –divane- на 21.2.18.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. –divane-

    –divane- Team Leader Team Farmerama BG

    ИД и коя декорация.
     
  2. БарадДур1

    БарадДур1 Подрастващ автор

    55068536
    не и помня името
    беше преди 2 месеца
     
  3. –divane-

    –divane- Team Leader Team Farmerama BG

    Е аз какво да търся? За кои ред, от кое събитие?
     
  4. БарадДур1

    БарадДур1 Подрастващ автор

    казах че не помня
    но я спечелих
    това поне помня и немога да я намеря
     
  5. BUTTERFLAYS

    BUTTERFLAYS Пазител

    Има много декорации за небесната градина и се слагат на определени редове не където си искаш ....поне реда как се казва кажи, че да може админа да знае какво да търси. Другия варинт е сложил ....да си я някъде по полетата или в цветната градина...прибери всички цъкалки и тогава пробвай пак, за да се сложи в небето трябва да е прибрана в менюто преди това.
     
  6. -georgi88-

    -georgi88- Главен болярин

    Е то се е бивало затягане на кранчето-ама тоя път биха рекордите пфу:mad:От едно поле облагороден карамфил и карфиол.9 изкачащиxD-направо си.. е за смях-е купите трябва още 2 пъти да предам разните му животни и ще ги дигна на макс-явно тука действа случайния принцип ми се струва.Па я си представете-деца да я играят тази игра-ми ще я зарежат след 10 път и нивга няма да я играят повече-щот няма стимул за нищо;):pxD
     
    beti06 и bubolina8 харесват това.
  7. [[Fermerkaa]]

    [[Fermerkaa]] Посланик

    Можеш също да погледнеш в "Архив отминали събития" за да си припомниш какво е било събитието.
     
  8. 0246

    0246 Обитател

    Аман с тея изскачащи! Всеки път!
     
    beti06 харесва това.
  9. -georgi88-

    -georgi88- Главен болярин

    Когато направят кошниците да могат да се купуват и с мъхнати пени-тогавя ще се позамисляя...А дотогава аз съм пас.......xD
     
    bubolina8 харесва това.
  10. neli5555

    neli5555 Подрастващ автор

    Да, и при мен положението с изкачащите пак е трагично!:oops:
    Абсурд да събера даостатъчно за да завърша куеста...
    колкото до кошниците да ги направят с мъхнати пени - това са само мечтиии.....
     
  11. malkata_ice

    malkata_ice Знаменитост

    Много съм зле с изскачащите. Моля за помощ, че май до утре няма да успея да ги събера :(
     
  12. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    в тази ферма съм с 400 броя бакшиш до сега а в другата на 108 ниво съм до кривата круша, но за този евент мигновенно няма да пусна не си струва и ако следващият е така няма и да ги играя вече нестига че по 3 на веднъж са и почивен ден пак няма след като тия от бп не дават ще си я взема аз самата
     
    -niksan-, Калея и БашФермер харесват това.
  13. -barbareta-

    -barbareta- Прохождащ

    Много зле е положението с изскачащите предмети.:mad:Толкова много супер тор,тор на Мими само и само да може да ми остане време и за садене на карамфил. Взе да ми омръзва да се трепя и накрая нищо.:(
     
  14. БарадДур1

    БарадДур1 Подрастващ автор

    декора Кръстосани шпаги как да го сложа в небесната градина
     
  15. lubomira2005

    lubomira2005 Стажант

    Моля за помощ със глинените саксийки :)
     
  16. НощенБяс

    НощенБяс Кандидат за признание

    ако си спечелил реда цъкаш на празния облак и си я качваш от инвентара


    който може нека ми прати малко саксии моля ви. за 4 саксии трябва да събера бройки..:(
     
  17. bubolina8

    bubolina8 Комисар

     
    НощенБяс харесва това.
  18. pepa551

    pepa551 Анализатор

    :) Съкооператори, нуждая се от вашата помощ за изкачащи.Който има възможност, моля да помогне:p
     
  19. Dionys

    Dionys Кандидат за признание

    И да не го вземем реда не е фатално. 23 000 точки не са нещо,за което да се вайка човек. Опциите за сандъците са толкова много, че ще ни се отще да ги отваряме. Един парфюм, храна за кокошка, веднъж в месеца звезда, мандрагора или сол или захар, супер тор, нещо дето ти намалява времето на супер тора с уникалните 5 % и т.н. Хич не ми дреме колко саксии ще останат.
     
    -georgi88- и AsparagusMintCandy харесват това.
  20. AsparagusMintCandy

    AsparagusMintCandy Обсебен

    Вчера взех реда. Сега само панди храня, щото ми падат стръкчета. Саксии има, но екстра отгеданите теменужки ми свършиха нещо. xD