Тра ла ла евент - част 1

Дискусията в/ъв "Актуализации и идеи" е започната от bayVasil на 19.7.15.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
?

Харесва ли ви или не идеята?

  1. Харесва ми

    94.0%
  2. Не ми харесва

    4.0%
  3. Писна ми от нови евенти

    2.0%
  1. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    Варун и авторитет,ми ако е излъгал някоя и се е оженил може и да е авторитет ама в къщи,което ме съмнява обаче,кой би се справил по добре ли,миии....съседкото хлапе има повече сиви клетки от него 8)xD Евента е страхотен,смятам да го превъртя поне 5 пъти та да сцепвам Варунотъпчовци докат се уморяxD
     
  2. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    Като се има предвид, че Варун е започнал като играч и е стигнал до там, където е сега, има моите уважения. Явно има защо, също и сиви клетки. Не го познавам лично, нямам и намерение да се запознаваме, но въпреки всичко го уважавам като личност и човек.
    Не подценявай "врага", Торнадо, бъди реалист, а ако можеш да се справиш по-добре от него, давай да те пращаме у немско, поне ще имаме и връзки сред управниците:D
     
    desi232 харесва това.
  3. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    Ндаа с кошници у неговия случай и с пари всичко може,това обаче не го прави кой знае какво,не титулувам враг някой с 5 грама мозък по скоро малко го съжалявам,мисля обаче всеки може да се увери от изказванията му че няма никаква реална самооценка колко е безпомощен,всичко това обаче е излишно да се пише репликирах колежката не за друго а все пак да се осъзнае след писанията си да оказваме респект към тоз дечко живеещ у друго измерение,мисля бай Васил се е справил блестящо насочвайки който не знае какво да прави.....мии да прасками Варунтоглави
     
  4. Scaregrow

    Scaregrow Прохождащ

    Хм,би ли дефинирал/а/,какво е авторитет и къде и как го откриваш във въпросния Варун ?
    Аз пък смятам,че проблема на нацията ни е точно ОБРАТЕН НА ТВЪРДЕНИЕТО ТИ!!! И е точно в това,че прекалено се прекланя на всякакви- недоказани "авторитети",най-вече от чужбина! И понеже никога не говоря по принцип,а винаги с примери,веднага ще помогна на заблудата ти с АВТОРИТЕТНИ ПРИМЕРИ от историята ни,а по-късно ще се върнем и на Варун,и защо Кобрети греши с примера си за него.
    Веднага след освобождението си от турско робство,българите решават,че потенциала им не е достатъчен и решават да си назначат "авторитетен" руски княз на възраст, на която, в някой африкански племена-въпросния индивид още бозае от майка си.Последствията са много лоши.След абдикирането му,същите тези българи тръгват по европата за нов,западен "авторитет"...И АВТОРИТЕТНО намират някакъв австрийски фелдфебел,семейството на които ни докарва-ДВЕ НАЙ-АВТОРИТЕТНИ,НАЦИОНАЛНИ-КАТАСТРОФИ!!! И в момента внука на този фелдфебел,който АВТОРИТЕТНО НИ ОПРАВИ/в доста случаи и болезнено/-сече и продава българска гора,за която няма и грам принос.Остави,ами искаше и цял връх на планина.Сече гора,която някой чуждопоклонник на Авторитети/като теб/ му е ПОДАРИЛ някога без грам заслуга от негова страна,а от ИДОЛОПОКЛОННИЧЕСТВО на авторитети!!!!Бе магаре да е, щом е чужбина-авторитет ще е...И така...век и нещо...Германски авторитети,руски,сега американски...Ама бог да ни пази,ако дойдат китайските!!!!Други и да искаме,няма да можем да търсим!!!xDБе те са дошли,ама по-късно ще го разберем.може от лаптопа си,мобилния,телевизора,а защо не и от МАРТЕНИЦАТА ниxD....o_O

    А за въпросния Варун ? Нищо лично към въпросния човек,но последното му творение:" От продуцента-въпроси и отговори",може да бъде наръчник на всеки телефонен измамник в България!!! Това ме навежда на мисълта,че някой от телефонните ни измамници ,може да е в голяма помощ на Варун и обречената му мисия да задържи и последните играещи,които искат да влагат реални пари в играта.повярвайте ми,за другите не му пука.

    п.п.Кобрети,знаеш ли,как са наричали последните императори на Рим? Наричали са ги-"Обречените"....И те са ставали императори,не заради показани качеста.....
     
    MARV3000, [[Fermerkaa]], bayVasil и 5 други харесват това.
  5. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    ООоо не го съжалявай, той със сигурност е много по-добре от някои от нас:).
    Но не мога да сравня Варун, с който и да е император.:)
     
  6. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    .
    Виж сега, има императори, които са се родили бъдещи такива, без никаква заслуга. Просто късмет да се родят в императорско семейство. Друго е от простия народ да излезеш и заслужено да станеш император...! Всичко това няма нищо общо с Варун, не бих желал а тук да коментирам политически теми, мястото не е подходящо, затова спирам дотук.
     
  7. Scaregrow

    Scaregrow Прохождащ

    Повярвай ми,тук няма никаква политика!!!Примерите са история и настояща реалност, а и са възпитания начин за излагането им...Никога не съм криел,че си ми слабост,и то е било,защото уважавам отстояването на нещата в които си убедена и вярваш.И за да съм верен на себе ,ще кажа,че Марто -2 би се справил много по-добре с управлението на играта от "Аве Цезаре-обречените поздравяват"!
     
    bayVasil, -Защо- и Торнадо73 харесват това.
  8. pif4o335

    pif4o335 Кандидат за признание

    Мислех, че аз съм ти слабост :cry:
     
  9. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    Аз ни ти ли стигам :oops::(:inlove::p даже и торта не съм ти искал,ей няяш угодия:(:(:eek:
     
  10. -Защо-

    -Защо- Напреднал

    Чета твоето писание и виждам,че си готова за ъпдейт на Варуноглавник (ще даваш на три дни по едно д...),ха,ха ,ха.....гледам ,че си ЕДИНИЦА в форума xDиначе щех се притесня.
     
  11. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    Слабост си ми и ти, вече няма да крия! Моля, не ревнувайте!:p
    Нямам желание да защитавам някой си Варун, но нямам и причина да го нападам или най-малко да го обиждам и наричам със всякакви епитети. Всеки е в правото си да мисли и изказва мислите си по свой начин. Ама, моля те, къде се сети за тоя Марто:eek:
    Че играта има недостатъци, спор няма, но няма начин всичко да е идеално, след като се прави всичко от хора, неидеални! Идеални са само мечтите и децата /до 5 години, после вече се учат на мурафетиxD/!
    Но пък замисъла на БайВасил за евента е уникален. Само той можеше да го измисли и представи по такъв начин!:p:D
     
    [[Fermerkaa]], Торнадо73 и bayVasil харесват това.
  12. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    "ЗАЩО" това е прекрасна идея за обогатяване на предложеният евент , я се свържи с бай Васил да внесе поправки.
     
  13. bayVasil

    bayVasil Знаменитост

    Спокойно, ще го имам в предвид във втора част, то не може всичко на един път;)
     
    tutifruti9, MARV3000 и kismit харесват това.