Тема за киното

Дискусията в/ъв "Архив на Помощ" е започната от Dila1111 на 7.7.16.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. p4eli4ka2

    p4eli4ka2 Активен автор

    За много години! Добър вечер! Денонощно съм на компютъра и съм в играта! Много я харесвам и играя с удоволствие! Повече от година нямам кино! Моля, пуснете ми филм? Правя проверка непрекъснато, но все няма клип за мен! ID 37605996. Предварително благодаря!
     
    ..koni.., kakata13 и cerecelko харесват това.
  2. ludotolen4e

    ludotolen4e Активен автор

    Благодаря за отговора, макар че съм разочарована! Всичко добро от мен!
     
    ..koni.., kakata13 и cerecelko харесват това.
  3. cerecelko

    cerecelko Подрастващ автор

    Всички играчи сме съгласни с горе изложеното от ZVEZDI4KA, ама вече всички се ОБЕЗВЕРЯВАМЕ от постъпката на БАШ ШЕФОВЕТЕ за това , че няма кино . А пък ако трябва и от 9000 кладенци вода да ни извадят - все тая !?... НИЕ ВСИЧКИ ИСКАМЕ КИНО !!!!!!!
     
    [[Fermerkaa]], .water., ..koni.. и 2 други харесват това.
  4. kakata13

    kakata13 Старши болярин

    май у наше село кино вече нема да има:((((
     
    bubolina_8 и ..koni.. харесват това.
  5. mell

    mell Редовен

    Какво означава "ограничен тираж" на задачите? И от кого зависи ограничението - моля, за яснота по въпроса. Ако има ограничение на задачите, защо тогава кошниците за евентите при нас, както и другите покупки с реални пари, не са по-евтини.Все пак двете неща /покупките и киното/ до известна степен са обвързани. Има доста страни в които покупките с реални пари са по-евтини отколкото в България .
     
    -mairon, kakata13, milena7004 и 2 други харесват това.
  6. bubolina_8

    bubolina_8 Подрастващ автор

    Еми да го махнат това кино като няма филми !Само влизаме и се дразним
     
    kakata13 харесва това.
  7. kosibosi63

    kosibosi63 Активен автор

    Здравейте, повече от година нямам кино! Проверявам непрекъснато, но все няма клип за мен!Не мога да разбера какво означава,,няма клип за вас,,Поне да го премахнат за да не се дразним и постоянно да се надяваме,че може би този път ще гледаме клип!Или да измислят нещо ново и да разнообразят играта!Моля най-после някой да даде някакво обяснение !!!!
     
    .water. харесва това.
  8. валя64

    валя64 Прохождащ

     
  9. sineochkoto

    sineochkoto Стажант

    Както изглежда никой няма да гледа. Само не мога да си обясня защо още стои след като не работи. По добре да го махнат! Така
    ще е най добре за всички, а не само да дразни окото.