Тема за киното

Дискусията в/ъв "Архив на Помощ" е започната от Dila1111 на 7.7.16.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. kakata13

    kakata13 Ветеран

    киното упорито продължава да заобикаля наше село.докога
     
    bubolina8 харесва това.
  2. cerecelko

    cerecelko Подрастващ автор

    Ами май се оказва че при всички е така !!! НЕЗНАМ ДО КОГА !!!!!
     
    bubolina8 харесва това.
  3. libo60

    libo60 Прохождащ

    Аз имам проблем с киното - като натисна ми излиза, че ми е активирана някаква програма за да не се излъчват реклами.Проверих такава аз не откривам. Има ли начин да проверите и ако има проблем да го решим заедно.Благодаря предварително.
     
  4. elei52

    elei52 Кандидат за признание

    От 6 или 7 месеца кино няма. Миналата седмица бях в Италия, кино постоянно имаше. Ние в България изглежда сме в друга игра, или БП ни смята за по-нисша класа и не ни се полага. Сигурно не сме слушкали или плащали достатъчно!!!
     
    nefertiti и Dila1111 харесват това.
  5. mima_nz

    mima_nz Прохождащ

    нямам кино от 5 месеца кога щте има
     
  6. p4eli4ka2

    p4eli4ka2 Активен автор

    От колко месеца няма кино за българи? Няма ли за нов година да пуснете кино?
     
    nefertiti харесва това.
  7. ludotolen4e

    ludotolen4e Активен автор

    Мля пуснете кино! Но, както трябва да бъде, защото при мен нищо не се активира! Защо се подигравате с българските играчи? Ние по-долни ли сме от другите?
     
    nefertiti харесва това.
  8. asenraev87

    asenraev87 Стажант

    Кога ще функционира киното????????????? Червения надпис изчезна ,но все още няма кино.Май тази година нама да гледаме,ще видим догодина!
     
  9. kosibosi63

    kosibosi63 Активен автор

    Честита Коледа на всички!Май и по Коледа няма да стане чудо да имаме КИНО!
     
  10. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Какво става с това кино, голяма ваканция си даде, нашите депотати не почиват толковаxD.
     
    nefertiti и krisi026 харесват това.
  11. viki-a

    viki-a Стажант

    и при мен е отврат
     
  12. viki-a

    viki-a Стажант

     
  13. viki-a

    viki-a Стажант

    и при мен беше така. после съобщението изчезна, а след това вече не се отварят филмчета ID: 40126620
     
  14. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    за да има кино в играта трябва да се намират и рекламодатели в България. Предполагам, не е лесно да се намерят такива, които да рекламират в една игра, така че търсенето продължава. В това е разликата на нашето кино с другите страни.
     
  15. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    xDай стига вече, като няма реклами има задачи -.-
     
    mell и ..koni.. харесват това.
  16. viki-a

    viki-a Стажант

    в началото се забавлявах и разтоварвах. в последно време не е така. започват да се налагат логични отговори . замислям се - струва ли си. след празниците ще реша дали времето, което отделям е пропорционално на удоволствието. после решението ще е лесно. пожелавам здраве и весел празник на всички
     
  17. -georgi88-

    -georgi88- Главен болярин

    Аз имах кино до 31.12.2016-те ти сега Герге новогодишен подарък -от 1.01.2017-йок кино:mad::mad::mad:xDВече 10 дена киното е на Марс-щот извънземните нивгаш не са гледали Пернишко кино-Направи си сам......:p;)xD
     
    Последна редакция: 11.1.17
    bubolina_8 и m1rica харесват това.
  18. ludotolen4e

    ludotolen4e Активен автор

    Кобрелия, моля Ви засъдействие, защото повече от година изобщо нямам кино?! Благодаря предварително!
     
    ..koni.. харесва това.
  19. НИНА

    НИНА Младши експерт

    мислех,че само аз нямам кино от ноември сигурно, беше доста отдавна.
     
  20. zwezdi4ka

    zwezdi4ka Board Administrator Team Farmerama BG

    Екипът на форума или на играта не може да съдейства за наличието на филми в киното. Това зависи от желаещите да рекламират на територията на страната и от условията по договора за реклама (брой излъчвания, брой страни, кои страни и т.н.), а задачите, които се пускат понякога при липсата на клипчета също са с ограничен тираж.
     
    mell и cerecelko харесват това.