Телефон

Дискусията в/ъв "Архив на Помощ" е започната от .water. на 5.8.19.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. .water.

    .water. Адмирал

    Опитвам се да вляза през телефона естествено ме праща във форума да ми покаже нещо си за флаша ама това е само за комп.Моля ако някой знае да ми каже кой браузър да инсталирам .Заминавам тази вечер за месец и ако не мога чат пат да влизам като се върна няма да имам и един съсед ,а всичките ми съседчета са ми специални и не искам да ги губя.Чакам отговори евентуално до към 20_21 часа .
     
    .TAINNA. харесва това.
  2. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    puffin аз съм с него
     
    .TAINNA. харесва това.
  3. koteto9

    koteto9 Старейшина

    да Puffin
     
    .TAINNA. харесва това.
  4. .water.

    .water. Адмирал

    Е инсталирах го и като вляза пак ми иска флаш и ме праща във форума.
     
    .TAINNA. харесва това.
  5. Каспаретка

    Каспаретка Board Administrator Team Farmerama BG

    За съседите за всеки случай си пусни почивния модус от настройките в играта.
     
    -niksan- и .TAINNA. харесват това.
  6. Doremi

    Doremi Старши болярин

    Току що пробвах с пъфин, влязох, няма проблем. Флаш плеърът си е вграден в този браузър. Поне при мен няма проблем, е, бавно зарежда, но като за на път става.
     
    -niksan- и .TAINNA. харесват това.
  7. .water.

    .water. Адмирал

    Благодаря ви ако мога ако не ще давя мъката по фармерама в солената вода8).Весела забавна и незабравима ваканция на всички.
     
    .TAINNA., [[Fermerkaa]] и Каспаретка харесват това.
  8. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    пиши на никсън. Да ти обясни надълго и нашироко. Приятно пътуване и весело изкарване, и чакаме те хей, да не се затриеш по пътищата и да се изгубиш :D:inlove::D
     
    -niksan- харесва това.
  9. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    През телефона и от таблета влизам с пуфин без проблем:)
     
    koteto9 и .TAINNA. харесват това.
  10. Самардапа

    Самардапа Главен болярин

    Puffin е браузъра и върши чудесна работа, напиши го в гугъл и веднага ще те прати в гугъл плей да си го дръпнеш и инсталираш
     
  11. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Три години и половина с него влизам кога съм на път и на почивка:)
     
    koteto9 и dedoto харесват това.
  12. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Приятели, .water. има друг проблем. Не сте го забелязали. В пост 4 е написала: "Е инсталирах го и като вляза пак ми иска флаш и ме праща във форума" Тя вече е на път. Когато се появи, пишете й. Ако можете й помогнете :)
     
  13. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    може да не е изтеглила правилната версия.в момента съм на море и освен да обиран и сея друго всичко.ми е много.трудно.да разглеждам.интернета и той се източва.бързо.за това.през.телефона само.с.техника се спасявам.тази сутрин пуфин го актуализирах че флаша правише проблем с зареждане на пуфин.следтова се оправи пуфин.Писането по форума и той ми е трудно
     
    Последна редакция: 9.8.19
    .TAINNA. харесва това.
  14. Самардапа

    Самардапа Главен болярин

    Комши, не може всички да влизаме с Puffin, само при нея да не става:oops:
     
    .TAINNA. харесва това.
  15. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    аз не влизан през телефон и не мога да й помогна. Вероятно прави нещо не както трябва. Затова писах, някой да й помогне, когато се върне стъпка по стъпка :)
     
  16. Каспаретка

    Каспаретка Board Administrator Team Farmerama BG

    и при мен не става, скоро смених телефона не съм пробвала с него но тея дни ще се постарая и ще пиша как е.
     
    .TAINNA. харесва това.
  17. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    да не би да зависи от марката на телефона
     
    .TAINNA. и DILQNADELI харесват това.
  18. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    Ти да видиш...
    xDxDxDНай вероятно има отворени 2 страници, 1 вата е основната и 2 рата е форума и когато влиза я пуска веднага в страница 2 тоест форума трябва да удари Х са в дясно се намира на страница 2 и така ще и остане само 1 ва страница
     
    -niksan- и .TAINNA. харесват това.
  19. Каспаретка

    Каспаретка Board Administrator Team Farmerama BG

    Е чак толкова не съмxD
     
    -niksan- и .TAINNA. харесват това.
  20. p_janeta

    p_janeta Старейшина

    -niksan- и .TAINNA. харесват това.