Съкровището на кралицата на костите

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от –divane- на 3.10.18.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Не че съм се затръшкала за бряст или свинчуги, ама за статистиката - от многобройните загадъчни от проклетите сандъчета нито едното се пръкна, нито другото. Бахамските ще ги люпя като приключа с кралицата.
     
    bubolina8, kakata13 и .TAINNA. харесват това.
  2. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    мдааа подведоха ни яко сякаш ни казаха Надежда всяка тука оставете. Тате ще ми купи колело, ама друг път та и аз така. Ще ще ама не ще. Бряст и свинчуги от този евент ще има ама друг път. От всички сандъци, стръкове и обори все глупости дето и за влаковете не стават.
     
    FrozenKiss и elliss_bg харесват това.
  3. kakata13

    kakata13 Ветеран

    червени кокошарници на коремxDxDxDxDxDxD
     
    FrozenKiss и .TAINNA. харесват това.
  4. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Оранжеви паунарници са при мен, че и от колелото се падат.
    Снощи гледах колко имам - 58 xD (материал за влакчето ще да са xD).
     
    FrozenKiss, kakata13 и .TAINNA. харесват това.
  5. bubolina8

    bubolina8 Комисар

    И при мен е същото ! Добре ,че от кралицата на карнавала ми се падна хлебно на бахама!
     
    Последна редакция: 1.11.18
    FrozenKiss и .TAINNA. харесват това.
  6. kakata13

    kakata13 Ветеран

    в помощната фермичка си излюпих бряст,а и две хлебни имам вече там:D:D:D и кактус XXL:D
     
    FrozenKiss и .TAINNA. харесват това.
  7. elliss_bg

    elliss_bg Ветеран

    Хайде и аз да се отчета, при мен се пръкна един див рожков, а при половинката бряст от толкова много стръкчета и обори направо подигравка за копането :eek: мираж са все още свинчетата.
     
    FrozenKiss харесва това.
  8. FrozenKiss

    FrozenKiss Познавач

    При мен два рожкова и едно хлебно, всичко друго беше ужасна плява. Бонбонки бол....малко храница и мижава тор....
    Има излишно и за влака поне xD
     
    .TAINNA. харесва това.
  9. pepa551

    pepa551 Анализатор

    Тази кралица въобще не е достолепна .По се вписва в бързи и яростниxD
    Колкото до обори и стръкчета:eek: все си мислех, че щъркелите олетяха , а те кацнаха в новата
    ми гора от лиственици:cry:
     
    kakata13, DILQNADELI, ..koni.. и 2 други харесват това.