Съкровището на кралицата на костите

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от –divane- на 3.10.18.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. –divane-

    –divane- Team Leader Team Farmerama BG

    Вече не ща да виждам ни лабиринти, ни балони, ни карти или каквито и да било подобни измишльотини :wuerg::wuerg::wuerg::wuerg:. Искам един месец прости евенти садиш, береш, предаваш, евентуално може да смесиш нещо в мелницата :inlove:
     
    amira, Пума~`, milena7004 и 10 други харесват това.
  2. gimitko

    gimitko Кандидат за признание

    Тази игра е супер. Толкова награди без да си даваш зор. Обираш си монетките отваряш си сандъчета и каквото ти се падне.
    За жалост от 15 обора Токио и още толкова дървета Хензел бряста и морските свинчета още са мираж.
     
    Последна редакция: 26.10.18
    .TAINNA. и DILQNADELI харесват това.
  3. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Докладвай какво искат играчите ,може и тема да се отвори ,да гласуваме.
    Един месец почивка ,да сеем само растение за куестове:)
     
    ..koni.., .water., [[Fermerkaa]] и 3 други харесват това.
  4. [[Fermerkaa]]

    [[Fermerkaa]] Посланик

    Абе то 1 няма да стигне, ама по-добре от 'ич! :p
     
    .TAINNA., -niksan- и .water. харесват това.
  5. scaregrowII

    scaregrowII Старейшина

    По-скоро намаляваш мястото,където да търсиш.
    При мен съкровищата са концентрирани в един ,по-малък квадрат,които постепенно " запълвам " с цъкане. Два пъти-хикс.След хикса-веднага квадратите до тях и така.Просто търся /цъкам/в по-малка област.И дори да намеря съкровище,започвам отново в това намалено пространство. И задължително, първото търсене е най-дълго,с най-много хиксове.Излезе ли първото съкровище,другите излизат много по-бързо,с най-много 2-3 хикса.И винаги концентрирани в това намалено пространство.Най-бързи са ми сериите с Три търсения. С първата може и да се наложат повече хиксове,но другите две "изскачат" много бързо. И при по дълги серии,пак първото търсене е най-мудно,другите вървят бързо. В най- външните квадрати от 128 изиграни до сега игри-само едно съкровище. И то от първи опит.Десетки опити след това,и по два пъти-дръжки.За това съм ги игнорирал.Тези до тях/посока център/,малко по-добре,но не си заслужават времето. 93 % от съкровищата около централните квадратчета.Вярно в различни посоки,но доста по-малко пространство за цъкане.Има хиксове,но сравнено с "обикалянето" и времето,което правех преди,сега става много по-бързо и винаги на макс. 128 игри,само един път 6 сандъка.
    Не бих се заклел,че това е единственото и правилно решение,но при мен работи.Най-важното, става бързо и с максимален резултат от сандъци.
     
    .TAINNA. и sm0uk3r71 харесват това.
  6. БашФермер

    БашФермер Генерал

    и аз винаги започвам на едно и също място и все е там поне в 95% от случаите, ако не хикса и пак там. а дали ще са 2 хода или 3-4 е 50 на 50, но все на едно място са ми сандъците.
     
    .TAINNA., sm0uk3r71 и scaregrowII харесват това.
  7. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Приключих и аз току-що. Но през следващите няколко дни ще доиграя и другите паднали ми се монети и ще отворя сандъчетата, падат се и полезни наградки.
     
    .TAINNA., sm0uk3r71 и kakata13 харесват това.
  8. milkoga1

    milkoga1 Господар

    Въпрос и към двамата,ако не е тайна разбира се-в колко ферми сте пробвали тактиката си?
     
  9. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    Изчетох цялата тема, но не видях, каквото ме интересува. Като приключи Кралицата на костите цъкалката"Прокълнатото жабче" ще продължи ли да дава ТО и трябва ли да се прибере в менюто и да се извади пак?
     
    .TAINNA. харесва това.
  10. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    и аз го зададох въпроса ти и ми бе върнат отговор ще дава само точки търси не вещерска колиба мисля че там писах
     
  11. БашФермер

    БашФермер Генерал

    ми само в моята си, отдавна сателитките са ми в отпуска, но мога да пробвам и в други, ако ти трябва за статистика.
     
    .TAINNA. харесва това.
  12. kakata13

    kakata13 Ветеран

    И аз приключих и продължавам за наградки,след финала взеха да изкачат монети от сандъците на всяко отваряне по 3-4.Мойта тактика е - започвам от някое квадратче и докат не пусне не го оставям на мира,после друго и т.н.
     
    .TAINNA. харесва това.
  13. milkoga1

    milkoga1 Господар

    Питах не за друго,защото аз в няколко цъкам и навсякъде е различно.Някъде са концентрирани сандъците по в средата,на други ферми са в повечето случаи към ъглите,а има и такива дето никаква логика нямат,всеки път различно.
     
    .TAINNA., sm0uk3r71 и DILQNADELI харесват това.
  14. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    Моята ферма е от последние- всеки път е различно. Много малко да съм го хващал от раз. Обикновено 6 или 4 съндъка печеля. Но ми е все тая. Даже на няколко пъти и по 2 съндъка взех.
    Приключих и аз тази вечер. Сега ще цъкам до края за награди. Каквито-такива.
     
  15. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    И аз имам въпрос. Приключих с Кралицата. Изиграх 140-те игри, но не си намирам жабчето. Може ли проверка?
    ID: 14069390
     
  16. –divane-

    –divane- Team Leader Team Farmerama BG

    В цветната градина.
     
    .TAINNA. харесва това.
  17. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Благодаря :) Когато приключи Кралицата на костите цъкалката ще продължи ли да дава ТО и трябва ли да се прибере в менюто и да се извади пак? Ако го преместя нали няма да го изгубя?
     
  18. –divane-

    –divane- Team Leader Team Farmerama BG

    Да ще дава то, прибираш и слагаш пак без проблем.
     
    .TAINNA. харесва това.
  19. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Благодаря Люси :D
     
  20. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    Аз лично съм доволен. Над 200 банана, над 300 броя храна, сумати дървета и обори за свинчвци, и разни пълнолунни занаятчийски нещица, и доста пъти по 10 звездички. Дано и догодина да я има. Предпочитам я пред карнавалната дето да копаш за нищо. Тука само чакаш и береш.
     
    tanyamery харесва това.