Съкровища в изобилие

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от –divane- на 19.3.19.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. sco

    sco Знаменитост

    Докато стигнеш до 4-те купона на бонус етажа, ще трябва да извъртиш почти целия куест. И аз мислех да взема редичката като поспестя нещо. Да, ама не. Така са го увъртяли с тези етажи и ключове, че няма мърдане. А положението с изскачащите никак не е розово /и с бройките растения също/. Така че ...... доста се позамислих.
    Между другото, не разбрах какво означават лилавите черги върху някои от полетата.
     
    eva-mina харесва това.
  2. [[Fermerkaa]]

    [[Fermerkaa]] Посланик

    Всъщност е възможно да се вземе реда + цъкалките за него и купоните на бонус етажа, като се спестят 10 схематични карти (за Модно забвление), 4000 цвете (за ПауПау) и 300 фото карти (за Дом за газели и от там за Модното забавление).
     
    eva-mina, ПЕПЕЛЯШКА и -niksan- харесват това.
  3. sco

    sco Знаменитост

    Така е, Модното забавление спокойно може да се пропусне.
     
  4. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    Тази сутрин от баха плантацията с ХL дървета - 90 фото улики.
     
    [[Fermerkaa]] харесва това.
  5. [[Fermerkaa]]

    [[Fermerkaa]] Посланик

    Дано, довечера и аз ще пробвам, защото днес от 1 бране на цялата ферма и бахама - 196 фотота излязоха. :cry:
     
  6. -silvieva-

    -silvieva- Напреднал

    Ако можех щях да ви дам моите 804 :inlove:
     
    .TAINNA., -georgi88- и [[Fermerkaa]] харесват това.
  7. -georgi88-

    -georgi88- Главен болярин

    аз пък 836-щот не го играя:inlove:
     
    .TAINNA., eva-mina, -silvieva- и още 1 човек харесват това.
  8. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Редчето го взех, но пуста лакомия, реших да взема всичко и сега вместо да си почивам, се чудя как да събера 300 фото улики, но залесих две полета, засях дълго и зачаках, надявам се утре да са готовиxD.
     
    .TAINNA., eva-mina, -silvieva- и още 1 човек харесват това.
  9. mimi123123456

    mimi123123456 Главен болярин

    При това щом не са отворени статуите, не може да се купуват от пазара. Така че единствената възможност е с ЛГ.
     
    eva-mina харесва това.
  10. -georgi88-

    -georgi88- Главен болярин

    Еми аз зарад туй не го играя-нямам отворена статуя на хабанеро:cry:ЛГ обаче и кошници не купувам:pxD
     
    .TAINNA., eva-mina, ПЕПЕЛЯШКА и 3 други харесват това.
  11. dedoto

    dedoto Адмирал

    заменям болтуви за улики 1 към 18) може и на убратну ;)xDмоля не се блъскаите на опашката може само да са подритвате пу кокалчаатаxD
     
    .TAINNA., ПЕПЕЛЯШКА, -georgi88- и 3 други харесват това.
  12. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    Минах горната половина на първия етаж.Стигнах до батута дето лапа 120 коали. По-натам няма да играя, от небето не искат да ми падат милиони, а не продавам. Нямам и какво. Не ми остава време да сея/въдя. А колибрита, лъвове, антилопи и каквото въдя нон стоп са си за мен, не да ги продавам на пазара. А и те свършиха защото ги предадох на куеста с животинките.
    Та как някои трупат за пустия ПиТ като на почти всяко събитие ти изпразват фермата не ми е ясно.
     
    eva-mina и -georgi88- харесват това.
  13. -georgi88-

    -georgi88- Главен болярин

    Ами тез които трупат имат БП акаунти-демек ние предаваме за куестите-и продукцията се транспортира в техните плевни:pxDxDТо тук логиката липсва доста често в играта:)
     
    .TAINNA., eva-mina и dedoto1 харесват това.
  14. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Ако бяха разрешили междусъседския бартер, сега щяхме да сме готови, болтовете по 2 ще ги давам за една улика, винаги така правят от БП, което се търси най-много, пада най-малко>:(.
     
    .TAINNA., -georgi88-, dedoto и 2 други харесват това.
  15. ico86

    ico86 Младши експерт

    а как да стигна до 2 етаж не разбрах. Помогнете ми.
     
  16. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Остана само ,модното забавление да взема и цялата задача е изпълнена,още 350 фото улики .Има време два дена
     
    .tsoni., -silvieva-, [[Fermerkaa]] и още 1 човек харесват това.
  17. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    Аз имам 1270 фото-улики, а не обирам редовно дъждовната горичка.
    Бутилираните улики са 720.
     
  18. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    През батутите (сините кръгчета) долу в дясно, а преградите пред тях се отватят с ключове(рибените кости) със същият цвят.
     
  19. [[Fermerkaa]]

    [[Fermerkaa]] Посланик

    И на мен това ми остана - още по-малко от 300 улики и съм готова изцяло.
    Ако не довечера, утре сутрин смятам да приключа. ;)
    П.П. Дърветата наистина се отчитат по-добре, даже XXL-ите.
     
    Последна редакция: 24.3.19
    -silvieva-, .TAINNA., -niksan- и още 1 човек харесват това.
  20. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Дърветата свършиха добра работа, дори събрах 300 улуки повече, лошото е, че сега трябва да се чисти, навсякъде е на стъпки, вземам парцала и започвам, 3 етаже не са малкоxDxDxD.
     
    -silvieva-, .TAINNA., kakata13 и 5 други харесват това.