Съкровища в изобилие

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от –divane- на 19.3.19.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. nuneto56

    nuneto56 Прохождащ

    От къде да започна играта етажите.Пробвах,не ми се получава,явно пропускам нещо.Моля,подскажете ми.
     
  2. dedoto

    dedoto Адмирал

    горния ред четвъртото квадратче
     
    staneli харесва това.
  3. staneli

    staneli Старши болярин

    да добавя само - първия етаж.
    Можеха да сложат едно надписче "Старт" или "Вход", "Начало" или просто една стрелка, а сега народа се лута из етажите и лабиринтите им и се чуди от къде да я захване :).
    Аз карам всичко наред, къде каквото може да се предава - предавам xD. Първия етаж е готов и втория до половината.
     
    [[Fermerkaa]], .TAINNA., dedoto и 3 други харесват това.
  4. ficho_123

    ficho_123 Стажант

    Някой да ми обясни моля как да взема тоя жълт ключ ,че направо се изнервих не съм играл повече от година и половина и като започнах този евент се сетих ,защо се отказах от играта и май ще я зарежа пак.
     
  5. staneli

    staneli Старши болярин

    Задръж мишката върху ключето и ще се покажат зелени стъпки, т.е. пътят, по който да вървиш за достигането му.
     
    .TAINNA. харесва това.
  6. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Трябва да се качиш на бонус етажа. А там първо вземаш розоволилавия ключ и накрая и жълтия.
    Понякога това не е достатъчно.
     
    .TAINNA. харесва това.
  7. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    И мен ма препъна тъпото хабанеро. А дори и да го отгледам/купя през разсадника, едва ли ще прежаля толко бройки за 2 банана на клечка. А дори и да го прегазя, после ще ме спрът 3000 бройки чайот. Така че - мелям си кутии, докъдето - дотам.
     
    eva-mina и -silvieva- харесват това.
  8. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    200% плевня
    господ се смили над мен:music:
     
    eva-mina, [[Fermerkaa]], .TAINNA. и 6 други харесват това.
  9. esz102

    esz102 Младши експерт

    Поздравява ни за новия комшулук:).И на мен изпрати 200% и бонус+1р./6ч./:music:
     
    .TAINNA. и milena7004 харесват това.
  10. SKATAVKATA

    SKATAVKATA Велик майстор

    Явно поредицата събития в последно време ми е изпилила мозъчето>:(...Започнах настоящите събития по инерция - и без това и фермата, и бахама са ми почти разбутани. Но ... като направих сметка за това събитие ще ми трябват 8-10 дена :pxD:wuerg:- като смятам средно по 3 реколти на ден, а и другото ще бъде на кантар. Най лесно е да зарежа всичко:music::D:inlove:8) - но... ще мисля, ако ми е останал мозък ;)за това упражнение и вероятно утре ще решавам:cry:...
     
    eva-mina и .TAINNA. харесват това.
  11. ficho_123

    ficho_123 Стажант

    Всъщност взех единия батут и искам да взема втория за него ми трябва ключа , който дава и купон за 12 часа ходих по стъпките отворих единия батут и там забих зверски.Пожелавам успех на всички този път ще разпродам фермата всичко по 1 пени и приключвам това не е разтоварваща игра ,а натоварваща.
     
    iva-nia харесва това.
  12. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    За ключа, даваш и купона 12 ч., трябва да минеш на 2-ри етаж и пак да се върнеш на 1-ви, през 2 различни батута.
    Но не за батута ти трябва ключ, ключовете са за цветните врати.
     
    .TAINNA. харесва това.
  13. milkoga1

    milkoga1 Господар

    Ходене като гламави от етаж на етаж и накрая се омотаваш даже къде си..Някои хора наистина не си пият лекарствата или пък прекаляват с тях...(визирам тез дет измислят подобни щуротии)xD
     
    eva-mina, [[Fermerkaa]], .TAINNA. и 7 други харесват това.
  14. Dionys

    Dionys Кандидат за признание

    И аз приключих куеста! 8) , преди да се задълбая. За съжаление не виждам нещо смислено, което да ме накара да пожертвам толкова много животни. " Вземи огин, запали ме, направи ме пепел",и още нещо !!! :D

    [​IMG]
     
    eva-mina, .TAINNA., kakata13 и 2 други харесват това.
  15. Doremi

    Doremi Старши болярин

    Харесвате ми с тези откровения.
    И аз съм на същото мнение.
    Но моето приключване беше ден преди началото.
     
    eva-mina, -dd76-, .TAINNA. и 2 други харесват това.
  16. -iliana7-

    -iliana7- Напреднал

    Помогнете , стигнах до 17 и 18 ( 19 и 20 са отворени ) , но не мога да продължа . Имам необходимите продукти , но блокирах.
    От къде се стига до втори етаж.
     
  17. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    20,21 и 26 имат стрелки цъкай и пробвай
     
    -iliana7- харесва това.
  18. -iliana7-

    -iliana7- Напреднал

    Не се получава
     
  19. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    трябва да стане някъде от там излязах ма отде нз цъках наредxDцъкай и пробвай бутона за 2 етаж
     
  20. scaregrowII

    scaregrowII Старейшина

    Темата сама говори за събитието,което отразява.
    През пост и... въпрос ,през пост.. и объркани играчи. Чудя се само, дали групата индивиди,които са сътворили това, наистина ли вярват,че ТОВА е нещо интересно!? Дали се гордеят, и най-вече, дали спят спокойно?

    Съмнявам се,че лекарствата ще помогнат.Тук си трябват: решетки,връзване,яки санитари и световни светила на психиатрията.Въпреки,че има и по-лесно решение.Пращат ги пред офиса -да продават гевреци, но задължително под медицинско наблюдение.

    П.П. Спокойно! Диването вече заяви в темата за анкетата,че са ни подготвили, още- два месеца с ТАКИВА събития. Евентуално,след това щели да "помислят"...Аз не вярвам! Да са само ДВА /месеците им,изтезаването ни/ Ще видим.
     
    eva-mina, milkoga1, -dd76- и 2 други харесват това.