Съвет - Windows 10 ще скапе ли играта?

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от krassimira на 1.6.15.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.
  1. krassimira

    krassimira Напреднал

    Админи,някой от вас работи ли с Windows 10-пробният вариант?Пуснах си резервацията за безплатна настройка при Microsoft,когато стане налична в пълния вариант.Колко ще ми се скапе играта?Ей,това ми е проблема!Ако някой играч е сведущ по въпроса-моля за разяснение!Трябва да реша дали да се ъпдейтвам или не!Съвременен Хамлет..xD
     
  2. zwezdi4ka

    zwezdi4ka Board Administrator Team Farmerama BG

    Мисля, че от екипа никой не ползва win 10.
     
  3. Асен

    Асен Подрастващ автор

    Според мен по никакъв начин Windows 10 няма да ти попречи да играеш играта.
     
  4. nefertiti

    nefertiti Активен автор

    Май тук не ми е мястото, но искам да попитам може ли играта да се играе на таблет?
     
  5. Styx

    Styx Guest

    да може.
    и да не е тук мястото на въпроса ти.
     
  6. nefertiti

    nefertiti Активен автор

    Благодаря Ви за отговора! Все пак това е първия въпрос на който ми се отговаря... до сега съм питала за това онова, но отговор не съм получавала... Извинявам се, че не нацелих мястото за въпроса, но не ми отваряше нова тема... просто исках да попитам между другото...
     
  7. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    За щастие не е първият отговор на твой въпрос:
    https://board-bg.farmerama.com/index.php?threads/Проблем-със-зареждането-на-играта.11668/#post-51897
    https://board-bg.farmerama.com/index.php?threads/Непрекъснато-изчезващи-бройки-от-играта.11848/page-2#post-55756
    Вероятността да получиш отговор е по-голяма, когато той е зададен в правилната тема или ако няма такава, да отвориш нова тема.:)
    Ако все пак някъде не си получила отговор то причината може да е , че или вече някъде по-напред в темата е написан отговор на питането ти, няма никой от екипа в момента или не е зададен на правилното място...
    Надявам се да прочетеш и моя отговор!:)
     
  8. tani1980

    tani1980 Полубог

    Не съм с с 10-ката, но потърси в контролен панел Настройване на разделителната способност на екрана или Облик и персонализиране, за да го настроиш в нормален режим. Дано ти е от помощ.

    п. п. Успя ли да си направиш регистрацията на телефона?
     
  9. tani1980

    tani1980 Полубог

    Учудващо, като цъкнеш на 800х600 не ти ли излиза някаква скала за увеличаване?

    За регистрацията не ти трябва ровене със сафарито.
     
  10. The.Farm

    The.Farm Болярин

    winbouza поне тук пердаши конкуренцията оптимизиран и поддържащ до последно флаша
     
  11. The.Farm

    The.Farm Болярин

    Не, под уинбоуз, имам предвид уиндоуса. Операционна система, не браузър, така или иначе за Андроид и операционните системи на IPhone поддръжката на флаша е спряна вече и трябва да се търсят специални браузъри, опитай с Лисицата (Файер фокса)
     
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.