Събития през февруари 2018

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mushnuk на 29.1.18.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. Пума~`

    Пума~` Ветеран

    ааа само ябълка за да завърши някой куест, но по бавният начин (нали така обича).. повече НЕ заслужава. :)
     
  2. milkoga1

    milkoga1 Господар

    Пък ако може и на Черната Кралица да е ябълката....xD
     
    DILQNADELI, Самардапа и Пума~` харесват това.
  3. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    хах.......
     
    Пума~` харесва това.
  4. БашФермер

    БашФермер Генерал

    ейййй много нахален - лъв, охлюви, сокол...от нещо имаш ли нужда, жираф, носорог? че да ти пратим докато не им е минало времето
     
    *hrizantemka*, DILQNADELI, Самардапа и 2 други харесват това.
  5. Самардапа

    Самардапа Главен болярин

    1во ако на теб ти стига 1 обор от което и да е животно в тази игра - имам новина за теб: с 1 обор можеш само да се снимаш с него. За никъде си с 1 обор при исканите количества. Баша ти го каза, но ти явно четеш тук там, което обяснява доста неща. Ти за това си направил за 7г 90 куеста от читалището.....
    и 2ро - това ли е всичко, което имаш да коментираш относно написаното от мен?
    Не не не...отказвам се....щото ще напиша нещо, което ще мине добрия тон....

    Господи, като гърмиш, що не трепеш?!
     
    БашФермер харесва това.
  6. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    Ами да явно имаме различнми разбирания за играта. На мен ми е все тая дали ще произведа даденото животинче наведнъж 10 бройки - от 10 обора или за 1 седмица само с 1 обор на полето. И то ако обирам редовно, защото понякога не ги обирам ей така си седят. Да речем - имам 7-8 обора за фламинго, ама на полеъо си имам само 1. Тея обори заемат и място и храна искат, и ако не ползвам торта - което често правя, бройката се губи. Затова предпочитам 3 бройки фламинго които ми трябват за да завърша калния куест да ги произведа за 36 часа да речем, отколкото да имам 3 обора и да стане на 1 път.
     
  7. dedoto

    dedoto Адмирал

    УНИКАЛНА стратегия имаш няма що ! после времето не стигало ама даи да играем по 5 евета :eek:
     
    БашФермер харесва това.
  8. dedoto

    dedoto Адмирал

    ако можеш я дялни наполовина че да става още по бавно:cry:
     
    [[Fermerkaa]], Пума~`, БашФермер и 2 други харесват това.
  9. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    Това е различно онези куестове с апостоянни - мога да си ги играя по 1 на година ако искам. Враните - селекция ги отварях 2 години някъде, повече от година събирах ресурса за да отворя бобеното стебло. На мен не ми пречи. Нито света ще свърши утре, нито интернета ще спре, нито БП ще фалират. Няма за къде да бързам. Играйте както ви допада. Мен така си ми харесва. Няма да ми платите 1 милион лева ако завърша всички куестове в читалището нали? Така че - не ми пречи да се трупат.