Събития през февруари 2018

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mushnuk на 29.1.18.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. KAtanasova

    KAtanasova Guest

    А темата на разговора беше......?
    Предлагам да успокоим страстите малко.
     
  2. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    чакай да ти припомня нещо мнооого старо и може би забравено... от повечетоxD



    доста го търсех но не го открих.>:(
    Та става дума за синьото вещество на човека, не завиждай моля те, че имаш сиво сместо синьо вещество.....:pxDxD

    Съгласна съм, че темпото се увеличи от едно известно време доста, а сега още повече ни пришпорват, все едно гонят норми /а може и така да е кой знае/.
    Отворихме тема с немския екип, знаят нашите и вашите възгледи, предадени са всички ваши наблюдения върху темпото на игра и т.н.. Силно се надявам да има ефект и се вземе под внимание.
     
  3. tani1980

    tani1980 Полубог

    А дано!От твоята и нашите клавиатури до ушите, тоест очите и разума на екипа и ръководството на БП!
     
  4. БашФермер

    БашФермер Генерал

    ти имаш нужда от лекар! толкова си самотен, че виж какви неща изкачат в главата ти когато чуеш реалност, лошото е, че не го осъзнаваш и се заблуждаваш, че си си много добре. само, че един ден след години ще прогледнеш /оптимист съм/ и ще осъзнаеш, че си най-самотното "божество" на света.

    два дни син не мина от тук със забележки, щото вижда кво се случва, мина днес кобрелия да каже, че е предадено и ,че се мъчат да направят нещо, а ти мина ей така да се фръцнеш. бегай!

    хахахах тва за веществото го помня, но не помня коя умна глава го беше сътворил. индивида помня, за ника нямам спомен.
    благодарско за обратната връзка, дано ни чуят. а за експертните куести казахте ли, че са пълен шит от към награди?
     
    живФорум харесва това.
  5. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    Какво му е шита на наградите - аз видях че единствения отворен при мен дава охлювче и лъвче. Супер си е. Няма да му бая да се пръкне от загадъчни.
     
  6. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    ми то един ли бяха, двама ли, марто, имаше, маруар, цецко, гошко и т.н. вного синьо имаше:p

    и за наградите - казах, да.
     
  7. fermer4etoo1970

    fermer4etoo1970 Адмирал

    А за идеите на този отгоре, какво предавате, ако не е тайна?
     
  8. БашФермер

    БашФермер Генерал

    като знам от къде и срещу какво се вземат /аз вече си ги взех/ интересно ми е коя година ще ги вземеш ти, може би за селекцията им. обърна ли внимание какво иска, да видим колко време ще ти отнеме да си набавиш исканото, тогава пак ще те питам дали си е заслужавало.
     
    живФорум харесва това.
  9. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Ей това е KARAKONJO, всички наопаки, а той на ТЕРСЕНЕ, в нашия край на такива им казват, че бутат там, където другите натискат.:mad:

    За многото евенти и на мен ми идват в повече, все по-често играя на една ферма, селекциите за неонови обори също, кокошките , зайците, пуйките го играх на 10-тина ферми, а сега само на една.
    Дано БП се влуша във фермерския глас и промени нещо в наша полза, да не говорим за наградите:mad:.
     
    Dr3amS харесва това.
  10. Самардапа

    Самардапа Главен болярин

    Човеееееек, честно ти казвам, че искам да се кандидатирам за админ и ще стоя във форума и с удоволствие ще злоупотребявам със служебното си положение и ще ти трия писаниците докато те откажа да дращищ и да агресираш съфорумците!!! Сигурна съм, че за твоя случай има термин в учебниците по медицина, но не знам защо не са го кръстили на теб. Какво означава това, което си написал? Прочети се сам и обмисли написаното.....Какво означава, по 3 събития да пуснат, ще ги играеш и 3те? Ти дали си наясно, че си единствения, който играе на олимпийския принцип? Всеки логично мислещ човек иска когато полага труд и умения да получава подобаващо възнаграждение/удовлетворение/в случая награда? Ти цъкаш като сврака - клъвнеш тук, клъвнеш там, и на разбора не си довършил събитието. ОК! Играй както искаш, ако искаш само туристическа обиколка си прави на фермата, но не дразни с изказвания, които са на пук, просто заради спорта. Муши се изказва, че събитията са много, застъпени и т.н. и ти си 1вия, който влиза и и скача - а ако не си забелязал, тя е една от много малкото хора тук, който те защитава и застава зад теб, и оправдава поведението ти. Не ти ли е неудобно пред толкова хора да се излагаш ежедневно? И защо си мислиш, че на някой му пука дали садиш марули или лунен камък? Всички тук се стремим да си помагаме и да се учим от знаещите и можещите. Имай уважение към тези, които могат да те направят по-добър и ефективен в нещо, в което си като турист, попаднал с парашут в пресечена местност, без компас. Чудя се, ти някога позитивен пост ще имаш ли, или е важно да си просто на ''противоположно мнение'', без да мислиш какво пишеш? Радвал се че променят Кралицата - хехе - защо? Не искаш опит на готово, не искаш некви си 500-600 банана с които да си отвориш Водопадите, за които сам казваш че са мираж за теб, не искаш СХ 1000-1500бр - неееееее, те на тебе не ти трябват, защото си консервирал ника, нямаш пари за нищо и не смееш да шавнеш.........не те разбирам, а и вече не се и опитвам....ти си 1вият човек, на който попадам и предпочита да му е трудно, сложно и да е като скот и да се стиска за всяко пени. Моля те, най - искрено да обмисляш постовете си, защото вече си нетърпим.
     
    malkata_ice, Dr3amS, staneli и 8 други харесват това.
  11. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    много точно и ясно описано Браво
     
    живФорум и Самардапа харесват това.
  12. БашФермер

    БашФермер Генерал

    страхотен пост, евала!
    и аз се замислих над това и стигнах до следния извод- просто той не може и не иска другите да могат. аз, лично за себе си, така си го обяснявам. той като не може да вземе що пък другите да имат, нека им! сега го промениха и всички няма да имат, няма да е само той. нищо друго логично не ми дойде на ума.
     
    *hrizantemka*, Самардапа и tani1980 харесват това.
  13. tani1980

    tani1980 Полубог

    Точно така си е Баш. Имаше точно такъв по смисъл негов пост преди време. Не ми се рови да го търся, а може пък и да е изтрит знам ли. То така се почна донякъде дразгата, а после другото дето смисъла е " аз като по-умен и хитър за какво да се напъвам и да хабя ресурс по евенти за цъкалки, дървета и и обори като награда само от евенти - не от загадъчни, пък макар и от тях - на ПиТ все ще се намери някой балама дето да ми подари. Аз точно затова му се дразних много.Аман от селски тарикатлъци тип Бай Ганьо, писнало ми е от такива "ох съжалете ме мен сиромаха". Завист, пуста завист....
     
  14. БашФермер

    БашФермер Генерал

    значи прави номера тип бай ганьо, а после тия дето играем куести упреква, че се бием в гърдите булгар, булгар. това му е редовна реплика. и кво става крадеца вика дръжте крадеца.
     
    Самардапа харесва това.
  15. Самардапа

    Самардапа Главен болярин

    Не знам дали е завист, мързел или тарикатлък, но аз играя от около година и половина и все още има събития, които за мен са ''нови'', а за вас са играни десетки пъти. Чета ви, гледам ЧЗВ, пак ви чета, като не ми е ясно питам, ако не ми се изясни - играя, греша, грешката ми се заплаща с повече садене или повече време....уча се в движение...няма да ви казвам колко събития не довършвах, защото играех само на големи полета и как се радвах като получих 1вото ЯМЧ от моя ментор и гледах че вместо 5 обирам 7.... Често виждам как нови никове питат и с 1 пост разбират и се ориентират бързо. Ехееее....а на 60 ниво колко време търсих какви са тия плодородни полета и къде са....ходех по картата с надежда да светне ново поле и да ги намеря :))))) Всеки, който е имал желание се е научил. За KARAKONJO споделям вашето мнение - аз лично 2 пъти му предлагах да ми даде ника си за 6ч да му го вдигна и да играе с удоволствие и размах. Той не ме отрази. Опитах се да го съветвам...и така не стана... Имам много никове на всякакви пазари и ако знам на кой пазар е мога да му налея целия ресурс на 1 мой ник да го продаде и рязко да забрави за хейта и да спре да се изживява на бунтар. Свещта не гасне от това, че от нея ще запалиш друга свещ...Мислех сега на ПиТ да му подаря 1 крокодил, 1 фазан и 1 плужек и да го зарадвам...Но тия безсмислици - непримислици ме отказаха...Не можеш да помогнеш на някой, който не желае да му се помага, а и не иска да се научи да побеждава...
     
    Последна редакция: 2.2.18
    malkata_ice, tani1980, DILQNADELI и 3 други харесват това.
  16. milkoga1

    milkoga1 Господар

    Вий пък сега....Кво сте захапали Куджо, оп KARAKONJO . Вижте кво е забавно, иначе форума става скука....Има си една цикличност, по старите играчи знаят дет все някое Гоше ще се появи и вкарва една вихрушка...;).Човека търси внимание и вие му го давате, това за него е неоценимо.Тъй че в момента аз да ви кажа играете неговата игра.
     
    DILQNADELI и sm0uk3r71 харесват това.
  17. tani1980

    tani1980 Полубог

    Така е, а такива хора оправия нямат.
    А захапала съм...аз даже не съм го почнала. От колко време не го коментирам, даже не го и чета последно време, просто защото не ми се четат глупостите му. Да прави каквото си иска и каквото си знае, но да не ни го навира в очите и да ни казва прикрито или в прав текст "вие сте глупаци". Достатъчно дълго време дразни с изказванията и безумните си желания и предложения мнозинството от нас.
     
    DILQNADELI и Самардапа харесват това.
  18. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    Мина им времето на плужека и крокодила, вече си имам по 4-5 от тях, и 1 фазан си имам, та и на оборите от които се ражда фазан вече не давам зор да ги печеля. Но благодаря. Сигурно има други, на които да се дадат и да им се радват. Моите си ми стигат :(. Пак благдаря, но няма нужда.
     
  19. Пума~`

    Пума~` Ветеран

    Браво ! А аз ще ти подаря една ябълка, да имаш.. :)
     
    farmerama1154, farmeramaBG, vikito1972 и 3 други харесват това.
  20. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    ма ххл да еxD
     
    Пума~` харесва това.