Събития през февруари 2018

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mushnuk на 29.1.18.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    За какво са ми хиляди бройки?За това има бейби бум - да прескача и с 1 супер храна да дава повече животни. Аз не съм като вас да искам да мина дадено събитие за 2 минути и да го забравя. Да се бия у гърдите булгар булгар минах го за под 24 часа.
    Кралицата честно казано се радвам че е променено събитието - нямаше да си мръдна и пръста да сея с хиляди растение за да правя глупавата платформа ако беше същото. Да не говорим, че ако кошниците забиват като миналата година изобщо няма да си правя труда.
     
    Последна редакция: 1.2.18
    живФорум харесва това.
  2. tani1980

    tani1980 Полубог

    :wuerg:8)
     
    живФорум, Dr3amS и ПукАнкА харесват това.
  3. scaregrowII

    scaregrowII Старейшина

    Щом казваш!

    П.п.п.п.........Цъфнал трън,цъфнал трън.....цъъъъъъъъъъъфнал трън...
     
    живФорум харесва това.
  4. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    един поздрав от мен
    Защо ли ти отделям време, да те чета. С всеки пост публикуван от теб, се разочаровам все повече и повече от самата игра>:(>:(>:(>:(>:(>:(>:(>:(
     
    Последна редакция: 1.2.18
    живФорум харесва това.
  5. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    След 3-4 години всички вие ще сте се отказали от играта и можеби ще сте я забравили, вероятно няма да имате и скрийншот със стикерите даже, а аз, ако я има разбира се и БП не са фалирали, ще продължавам да си играя.
     
    живФорум харесва това.
  6. БашФермер

    БашФермер Генерал

    ти си си виновен за всичко....не само виртуално и реално, с тоя акъл все ще си на маратони със сериали

    колкото и грубо да звучи ще ти кажа истината - това е всякаква липса на реални радости. гледаш да си удължиш тук дадено събитие, да му се радваш, да си го разгледаш после, да се фукаш с него /както обичаш да употребяваш думата - фукня/ само защото реално няма какво, а тези, които реално си ценят времето и емоциите гледат тук набързо да го изкарат и да се гмурнат в живота.

    ако не си забелязал повечето сме тук от 7-8г....ама както и да е, ти най-добре ги разбираш нещата
     
    живФорум, farmerama1154, -dd76- и 10 други харесват това.
  7. Самардапа

    Самардапа Главен болярин

    Ич не се и напъвай. Даже ти предлагам да вземеш да я спреш тая Фермерама, щото така и така резултатите са ти с отрицателен знак. Но ще дойде деня, в който ако ти не се откажеш играта по естествен начин ще те откаже, защото ще изпаднеш в цайтнот и няма да имаш избор....особено със сегашното темпо на развитие.
     
    живФорум, Dr3amS, paunche28 и 7 други харесват това.
  8. Пума~`

    Пума~` Ветеран

    ужас... ако спреш с тези неща и започнеш да пишеш разумни неща може би държанието на останалите към теб ще е по-добро, но ако продължаваш така аз ако съм модератор няма да те допусна в този форум. :)
     
  9. Пума~`

    Пума~` Ветеран

    този израз ми хареса много и съм напълно съгласен с него.. "той просто сам не е съгласен със собственото си мнение" и аз мисля така. Пише в този форум само за да дразни и сам знае, че не е прав, но няма повече да пиша за него, аз вече съм се хванал за главата :D
     
  10. milkoga1

    milkoga1 Господар

    xDxDxDxD
    Имам въпрос към пишещите тук.Вий успявате ли да прочетете всичко което KARAKONJO написва? Защото аз честно не успявам, до 3 ред го изчитам, 4-5 ред през дума през две, след това през ред през два. Почнах да са замислям дали вече аз нещо не съм у ред...а най вероятно и цялата ми досегашна стратегия в играта е абсолютно сбъркана.М дааа, тряба си включа анимацията вече, крайно време е да видя аз аджеба кви животинки да отглеждам(по симпатия разбира се).
    xDxDxDxD
     
  11. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    абе и ти кът караконджо все за реалност пееш, ма взех да се притеснявам, че от теб не мога се вредя у темите да драсна:music:
     
  12. fermer4etoo1970

    fermer4etoo1970 Адмирал

    Точно пък ти да ревеш, че не можеш да се вредиш, ми се струва пресилено... Пиши, развивай се, то за това е форума!
     
  13. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    не е за вярваане, но е факт:oops:взех да те сънувам вече, ай спри са и беж към реалността;)
     
    бгхаресвания, живФорум и DILQNADELI харесват това.
  14. Пума~`

    Пума~` Ветеран

    и аз съм като теб :D прочитам 2 реда и се отказвам :D:D:D
     
  15. fermer4etoo1970

    fermer4etoo1970 Адмирал

    Ай да си спестиш съветите точно към мен, а? Човек с 1666 съобщения е последния, който има основания да реве.... Иначе няма лошо да ме сънуваш щом съм ти тръпка, за съжаление не мога да ти отвърна със същото.
     
    Последна редакция: 1.2.18
  16. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    ми то човек, който е бил в кухнта ти го е споделил, ма ти .............
    айде няма нужда, не се самозабравяй, не ме търси в твоя реал тясно ми е тамxD
     
    бгхаресвания харесва това.
  17. fermer4etoo1970

    fermer4etoo1970 Адмирал

    Кой бил в кухнята, че нещо май сме се напушили яко и пишем несвързано... И да уточня повторно - не си ми тръпка, а и си последното нещо, което би ми хрумнало да търся. Все пак, ако не друго, себе си уважавам достатъчно.
     
  18. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    с кво Q беше:eek:o_O
    п.п.ай да бягам, че не си струва да гоня кралицата тоз път зарад теб8)
     
    бгхаресвания и живФорум харесват това.
  19. fermer4etoo1970

    fermer4etoo1970 Адмирал

    Поне тройно над твоето е... Попътен вятър ти желая...
     
  20. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    Аз въобще не мога да разбера какво се занимавате с МЕН, с моят начин на игра и с моето СВОБОДНО време. МОЕ си е. Не сте ми нито родители, нито някакви, нито ми плащате интернета, та да ми държите сметка дали влизам през минута или през час. Ако искам ще седя с часове на стола и ще гледам как никне някоя култура. Правя го в момента с вампирските домати - кефи ме как никне и се изменя растението докато узрее. Както са казвали хора много пъти по други най-различни поводи - няма правилен и грешен начин на игра. Всеки си играе както си намери за добре, сади и си гледа каквото си иска, решава си дали ще изиграе даден куест или ще го остави. Не виждам да сте тръгнали да наливате разум в главите на тея, които си хранят жирафите със супер храна нали? Нали. Гледайте си вашите ферми и реалността дето толквоа я превъзнасяте и ме оставете на мира с фентъзи книгите ми, нон стоп сериалите и игрите. Това си е моят личен житейски избор. На мен си ми харесва да живея така. Нито ме е грижа за глупостите дето през ден два ги ръси/пише Тръмп, нито кой политик е лизал задника на глупавия Бойко, нито за кой n на брой мандат Путин ще стане президент. Живейте си в сивата реалност. VIVA LA ФЕНТЪЗИ!