Стратегия за евенти,Инструктаж и още нещо:)

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от DragsterFarm на 1.10.16.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    xD двупостие, двупостие, пусти навик xD
     
  2. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    хахах..............
     
  3. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    а бой деxD
     
  4. Роналдиня

    Роналдиня Кандидат за признание

    видях ама трябваше да се трия xDxD

    посъбрах се:oops:
     
  5. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    Дан се не подмокриш от хилене самоxD,специално за теб имам друг инструктаж :)
     
  6. milkoga1

    milkoga1 Господар

    Еха,ша изгоните детската аудитория xD
     
    тралала и lion8080 харесват това.
  7. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    xDедва ли, тя бега много отдавна:D
     
    тралала харесва това.
  8. Роналдиня

    Роналдиня Кандидат за признание

    У млада съм още държа бе:p. Помня как все още да си оправям фермата.Почвам с големите полета и мотика мой номер.xD
     
  9. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    ам за сиквоите, тора и хари потър знаиш ли;)xD
     
    тралала, Роналдиня и milkoga1 харесват това.
  10. Роналдиня

    Роналдиня Кандидат за признание

    Чек ся урока ще е за култивиране ;).После съм с Потър.xD
     
    sm0uk3r71 харесва това.
  11. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    ам сиквоите га ;)xD
     
    тралала харесва това.
  12. DragsterFarm

    DragsterFarm Подрастващ автор

    Така сме замислени, но действителността говори друго... но това е съвсем друга тема!

    Както и да е! Това от части ми хареса. Ще взема да прочета нещо на Джеръм К. Джером.
    Ако не друго досега - поне си намерих нещо за четене от тази игра :D

    -----------------------
    До mikoga1
    "Просто още няма начин да си в играта,примерно от няколко месеца или година и да си стигнал постиженията на играчи които са от 5-6 години в играта."

    Аз не искам да стигам постиженията на друг! И моите си постижения ще са ми достатъчни - стига са са реално достижими!
    Какво значи изчакай 5-6 години, за да си готов да влезнеш в играта?!?
    Аз искам да мога да взимам адекватно участие в евентите без да трябва да си съсредоточа цялото време и всички ресурси, за да изпълня един евент - от средна трудност - до половина!
    Някой ще каже, ами не се занимавай с тях! Съвет - не на място! Евентите са част от играта. Все едно да ми кажеш - не се занимавай с играта и проблема, какъвто и да ти е -е решен. Много хора смятат тези евенти в тези онлайн игри (навсякъде ги има постоянно), за нещо странично. Да ама не! Щом са в играта те са част от нея, а не нещо странично (страничен евент ще е, ако ни пратите да търсим скрити предмети някъде в гората - Имаше една Рс игра с такъв страничен евен, където хората по света обикаляха и търсеха следи към следващата следа- хакнаха играта и разкриха тайната без да я търсят реално). И като такива трябва да се даде равен шанс на всички участници, а не само на част от тях - било по-стари играчи, хора с повече пари, време или каквото и да е там, защото неравния шанс демотивира голяма част от играчите на подобни игри, а това може да доведе до загуба на потенциални клиенти.
    Може би има разни решения като например :
    - различни евенти за различните нива ( от ниво 1 до да кажем ниво 40 на един евент в същото време от от 41 до 90/100 друг и от 101 и нагоре трети евент)
    - или един и същи евент но с различна трудност -> и тука идват два варианта :
    1) например един и същи евент но 3 трудности (примерно пак от ниво 1-40 лесно от 41-90/100 средно и от 91/101 нагоре трудно
    2) или пък отново един и същ евент с 3 трудности и ти можеш да избереш коя да играеш (но можеш да избереш само една трудност- избереш ли я, другите се заключват)
     
    Последна редакция: 1.10.16
    The.Farm, DILQNADELI и .water. харесват това.
  13. Роналдиня

    Роналдиня Кандидат за признание

    ми инструктора шъ каже я .
     
    sm0uk3r71 харесва това.
  14. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    :eek:евента е еднакъв за всички от към китки и летящи, култивиране. кошници. тор също, с помощ от съсед или ментор и продукта от занаята е твой:)а от 40 ниво и той е достъпен :)като няма лук, култивирай копър къв е проблема
     
    тралала и Роналдиня харесват това.
  15. Роналдиня

    Роналдиня Кандидат за признание

    Е ние какви сме.За всички не е тайна,че са малко БГ играчите които плащат по много пари за играта.Всичко си опира до това колко време можеш да отделиш за играта.Защото тя гълта страшно много енергия и взема също толкова от времето ти за да успееш с евентите-особено ако си на малко ниво и целта ти е да вземеш всичко.
    Да не говорим,че и чатни нямахме.:oops:Хахаха и купите в цветната сложени да не вземат място по полето.xD
     
    sm0uk3r71 харесва това.
  16. milkoga1

    milkoga1 Господар

    1.Виж сега,аз никъде не съм казал,че трябва да се чака 5-6 години,просто казвам че играчи с толкова "стаж"просто разполагат с по вече ресурси трупани през годините,мисля че това си е нормално и при всяка игра,дори и в реалния живот.
    2.Недей си мисли че всички успяват от раз с евентите,всеки има различен потенциал и време.Някой имат възможност и разположение цял ден да цъкат,други не(като мен например).И аз бих искал за ден да приключа и да не се занимавам,ама не става,цъкам до последно....така че.....
    3.Относно нивата и трудността-тук може би си прав,но от нас играчите нищо не зависи.Има си БП и те са решили така,няма как да се сърдиш на колегите-играчи.
    4.И недей си мисли,че се заяждаме,даваме разяснения просто,с най добри чувства.Все пак тук няма награда за 1 място,напротив,колкото повече сме е по интересно,така че недей с негативизъм,а по скоро се забавлявай и релаксирай с играта(е,то винаги ще се намери и нещо дет да те ядоса,ама такова е положението);)
     
  17. DragsterFarm

    DragsterFarm Подрастващ автор

    Все тая. Изведнъж евента загуби всякакво значение за мен.
    Сега като се разрових повече ме интересува какво да избера на Джеръм Клапка Джеръм. То бая неща има.
    The.Farm, препоръчай нещо! Това с вечерята от кое е?
    На мен ми грабна вниманието това заглавие:
    Трима души в една лодка (без да става дума за кучето) xD
    звучи ми забавно
     
    The.Farm харесва това.
  18. Роналдиня

    Роналдиня Кандидат за признание

    -АА различни евенти не искам -аз съм плюшкин и искам да си взема полагащото и за малки и големи нива.

    1.Такива са куестите когато са в читалището:сребръно,златно и диамантено усилие.
    2.И защо да ми се заключват ако мога да изиграя всички и да си взема всичко?

    Като гледам бързо губиш интерес да се бориш,а време има.
     
    milkoga1, pigi102 и sm0uk3r71 харесват това.
  19. pigi102

    pigi102 Изключителен талант

    Мисля, че така играта излишно ще се натовари. Нали се сещате, че няма как да получим еднакви награди при различни нива на трудност? Дори и да се въведе това в играта със сигурност пак ще има недоволни, убедена съм. По простата причина, че напредналите играчи ще получават по-добри награди от начинаещите и...пак същата. :)
     
    Роналдиня, sm0uk3r71 и mushnuk харесват това.
  20. milkoga1

    milkoga1 Господар

    Е,приятелю тъй няма как да минеш евентите xD с такава бърза загуба на интерес.То че и Джеръм Джером е интересен,но едното не пречи на другото,цъкай и чети ;)
     
    тралала, lion8080, pigi102 и 2 други харесват това.