Странни дървета и растения

Дискусията в/ъв "Архив на Помощ" е започната от kris_the_goddess на 8.12.21.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.
  1. kris_the_goddess

    kris_the_goddess Прохождащ

    Опитах се да поровя из форума, за да намеря нужната ми информация, но тук е малко като джунгла, както и да е. Има някакви странни дървета и растения (говоря общо за Бахамарамата и основната ферма), които ми трябват за задачите, а не знам откъде и как да си ги набавя, ще дам примери - "цвят на лирово дърво", "кайсия", "бряст","плод на шоколадова лоза"(това го има на доста места из задачите и ми трябва вече). Мога да изброявам доста, но главното е, че не знам как се получават и откъде, а ги няма никъде - селектират ли се по някакъв метод, произвеждат ли се, нямам идея, но наистина имам нужда от помощ. Засега успявам да се справям с останалите неща, но това ме озадачи крайно много, а тези странни дървета и растения са напъхани навсякъде и скоро ще започнат да ми спъват работата във фермата и то доста сериозно. Благодаря предварително на всички отзовали се.
     
  2. mimi123123456

    mimi123123456 Главен болярин

    Всички дървета и животни са описани в таблици. Примерно съм ти написала пътя до бряст. С него можеш да се сдобиеш от тайнствено дърво Хензел

    FAQ - за играта-> FAQ Дървета за Фермата
    Точки и време на редки дървета от евенти и събития

    Обикновено дървоРеколтаН
    и
    в
    о
    СъбитиеВремеДървесна торТОБазова
    ст - ст
    [​IMG]
    Бряст
    4 бр. Плодове от бряст3"Хензел"20:0013:00200275
    Друг вариант е от Подаръци и Търговия да сдобиеш с тях.
     
    Bamze харесва това.
  3. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Привет,

    Не става ясно за какви задачи пишеш, но и в случая няма значение.

    Една част от дърветата можеш да закупиш в магазина. Друга част се получават от различни тайнствени стръкчета. Също така има и събитие "Избери си дърво", в което също се предлагат дървета. А някои дървета се печелят като награда от куестите в читалището.
    Иначе тук можеш да намериш информация за всички дървета:
    https://board-bg.farmerama.com/threads/Дървета-за-Фермата.14473/
    https://board-bg.farmerama.com/threads/Дървета-за-Острова.14472/
    А тук е информацията за предлаганите до момента тайнствени стръкчета:
    https://board-bg.farmerama.com/threads/Щастливи-дни-и-малки-събития.756/#post-2380

    Когато не разполагаш с дадено дърво, можеш да закупиш плодовете му на пазара, същото се отнася за растенията.

    Освен това периодично има събитие "Подарък и търговия", тогава можеш да потърсиш дървета, с които не разполагаш. (Включително да пишеш в темата Дискусия: Подарък и търговия с надеждата играчите да откликнат и да ти подарят търсеното от теб.)

    Приятна вечер!
     
    Bamze харесва това.
  4. kris_the_goddess

    kris_the_goddess Прохождащ

    Добър вечер, quest (така нареченият куест в читалището) е на английски, но на български се превежда "задача", но явно стана недоразумение. Така или иначе схванах мисълта Ви и онова, което се опитахте да ми кажете - явно доста от дърветата за задачите в читалището са от разни събития и т.н. и явно ще ги събирам доста време. Благодаря за помощта, работата наистина се корени в тези тайнствени стръкчета, но за първи път чувам за тях, явно не съм се сблъсквала с тях още. Желая Ви приятна вечер.

    Благодаря Ви, че откликнахте на молбата ми, ще разгледам темата, която ми пратихте. Пожелавам Ви приятна вечер.
     
    Последно редактирано от модератора: 8.12.21
    Bamze, mimi123123456 и mushnu4ka харесват това.
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.