Стая за мисии

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от milkoga1 на 27.2.16.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.
  1. milkoga1

    milkoga1 Господар

    Интересно ми е дали има някой който да го ползва това "гениално чудо",или е поредната простотия която продължава излишно да натоварва играта.
     
    georgiev и lion8080 харесват това.
  2. desi232

    desi232 Посланик

    ползват го,но не и аз хахах
     
  3. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Аз изпълнявах редовно поръчки докато стигна ниво 100, събираха се хубави точки и за фермата, и за баха. Но заради това пък плевнята ми беше все празна. Всичко е въпрос на приоритети в играта.
     
  4. milkoga1

    milkoga1 Господар

    Моето лично мнение е,че поне в този си вариант е твърде слабо използвано.Загубих малко време но изиграх мисиите за днес и ето резултата:
    1.Спечелени 3905 ТО
    2.Спечелени 1210 ТрТО
    3.Спечелени 1197 МП
    Ако бях продал на пазара тези продукти по най ниска цена в момента щях да спечеля 43 746 МП

    Всеки може сам да пресметне колко в минус идва това,от към МП,а и ТО са смешни.
     
    georgiev, lion8080 и desi232 харесват това.
  5. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Когато клиентското ти ниво е максималното, точките опит са мнооооооооооооого по-добри. За фермата помня поръчки за по 18-20 хил. то едната. А от всички клиенти като изпълниш по 3-4 от 5-те възможни поръчки наистина се събират добри точки дневно.
    Примерно:
    [​IMG]
    или
    [​IMG]
     
    Последна редакция: 27.2.16
  6. milkoga1

    milkoga1 Господар

    Вероятно си права,аз играх от най ниско клиентско ниво,може би ТО да кажем си струват ,но в никакъв случай не и от към цена на предадените продукти.Високо ниво фермери надали биха се занимавали,а ниските нива надали биха им стигали ресурсите,и както сама каза плевнята все празничка ще стои.Ако вместо МП поне имаше някави други наградки,дори и супер тор и супер храна по би си струвало,ама в този вариант аз поне не бих се занимавал със стаята за мисии.
     
    georgiev и lion8080 харесват това.
  7. tani1980

    tani1980 Полубог

    А като си спомня поръчките от старата къща, те пък съвсем нищо не даваха. Аз така или иначе не ги изпълнявам сега. Отначало изпълнявах тези за острова, но и тях зарязах.
     
    milkoga1 харесва това.
  8. milkoga1

    milkoga1 Господар

    Ами то това ми беше и идеята на мен,че вероятно надали има и 5-6 % от активно играещите фермери да се занимават с мисиите (поне сериозно),и това обезмисля съществуването им в този вариант.
     
    georgiev и lion8080 харесват това.
  9. karzil

    karzil Подрастващ автор

    Изпълнявам поръчките, но избирателно (без животни, продукти и неща, които мога да продам скъпо или нямам достатъчно в наличност). При ниво 5 на лентата и около 60% изпълнение на задачите получавам около 200хил. то и 100хил. мп
    Всеки има приоритети в играта и сам си решава, но на 99 ниво тези точки ми трябват... За съжаление са за сметка на пенитата:wuerg:
     
    joujoujouj, Annabelx и mushnuk харесват това.
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.