Стаи за мисии

Дискусията в/ъв "Архив на Помощ" е започната от [[Fermerkaa]] на 23.2.15.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.
  1. [[Fermerkaa]]

    [[Fermerkaa]] Посланик

    Голяма "изненада" тази сутрин. Отварям си стаята за мисии и се оказва, че за ферма 181 ниво на Бахамата Див Хамилтън ми иска по 1, най-много по 2 неща от сорта: банани, маймуни, папагали и маниока, а наградите са по 500/1000 ТрТО. Това някаква шега ли е от страна на БП или някакво нововъведение?
     
  2. –divane-

    –divane- Team Leader Team Farmerama BG

    Всичко там се води от прословутия случаен принцип. Но като цяло исканите стоки и наградите са доста по-малки от тези за фермата и при тримата клиента, не съм засичала повеч от 3200-3500 ТО на ниво 276
     
  3. [[Fermerkaa]]

    [[Fermerkaa]] Посланик

    Сериозно ли не си засичала? При мен обикновено минимума от ТО (за бахамата само говоря, защото другите рядко ги изпълнявам) за 1 поръчка е не по-малко от 1000-1200 ТО. За по-малко не си заслужава. И от 5-те поръчки на Див Хамилтън 2 или 3 са за над 5000 ТО (стигали са и до 7000) като включват 2, 3 или 4 растения, животни и плодове от дърветата.
    Слувало се е от изпълнението на 5-те поръчки за 1 ден да направя 20000 ТО. За това се зачудих днес.
    Утре ще видим каква е хавата.
     
    Последна редакция: 23.2.15
  4. –divane-

    –divane- Team Leader Team Farmerama BG

    Значи си голям късметлия. Никога не съм имала поръчка с толкова ТО :cry:
     
  5. [[Fermerkaa]]

    [[Fermerkaa]] Посланик

    Силно се надявам да ми се върне стария "късмет". :)
     
  6. AIDA_78

    AIDA_78 Главен болярин

    Според мен просто днес не ти е ден. Често ми се случват по 5000 - 7000 ТО - поне 2-3 от поръчките, но пък другите са дребни, като едната винаги е под 1000 ТО.
     
    [[Fermerkaa]] харесва това.
  7. [[Fermerkaa]]

    [[Fermerkaa]] Посланик

    Ох, дано! :)

    Хехе, днес всичко е наред с поръчките.
    Ето как положителното мислене води до добри резултати. ;)
     
    Последна редакция: 24.2.15
    AIDA_78 харесва това.
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.