Средновековно тържество

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от zwezdi4ka на 22.8.14.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.
  1. bilq76

    bilq76 Познавач

    докато го нацеля натиснах една камара копчета:D:D:Dидеята беше ти заради 3-4 дни копане ще отървеш реда ли?мани пазара, това са ти 60хиляди точки на месец:rolleyes:, а може и по-вече ако си нощна птица..................
     
    -sindi9- харесва това.
  2. Mermaid

    Mermaid Обитател

    и аз ще го играя ,защото не пропускам тези събития,но има и предимство- ред в небесната градина
     
    vida_bl харесва това.
  3. baiete

    baiete Болярин

    БП са решили да се раздадат този път :)
     
    черешка харесва това.
  4. abritusbg

    abritusbg Прохождащ

    логичното е при нов куест подаръците да се изпращат след започването му, за да се подари сезонен предмет, необходим за изпълнението на задачите.
     
  5. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    заради новия форум, да не започваме с мърморене:):):)като гледам доста фермери са доволни от куеста;)
    успех на всички:p
     
    черешка харесва това.
  6. Annabelx

    Annabelx Велик майстор

    Ще участвам с удоволствие в новия куест
     
    черешка харесва това.
  7. nivata1

    nivata1 Професионалист

    Пий едно малко за световъртежа и копай:)
     
    bilq76 харесва това.
  8. -sindi9-

    -sindi9- Кандидат за признание

    стрелите изска4ат много добре като за на4ало,мисля 4е няма да има проблем с тях
     
    portfort и черешка харесват това.
  9. yanka79

    yanka79 Младши експерт

    и аз ще го играя, харесва ми реда
     
  10. Калисто

    Калисто Прохождащ

    За сега ще сея лимец само на Бахамата, че там съм на 16 ниво и имам само тръстика дето дава по 4 точки, а с лимеца ще фръкна за нула бройки с тези 57 точки:) , а другите полета ще е грах за сега щото на моя пазар е по 81 пени парчето;) и за 6 часа ще направя две реколти, пък утре -другиден ако падне цената ще сея новото за точки и някоя и друга награда.
     
  11. Sputnik-v.1.1

    Sputnik-v.1.1 Прохождащ

    И аз така ще направя че като си купих едно чатни и ми свършиха парите :( и не останаха за 1000 грах. Ще се наложи да си го сея.
     
  12. FrozenKiss

    FrozenKiss Познавач

    И аз заради реда ще играя, стрелите наистина изскачат доста добре засега.
     
    IceAge, BugPointFan и черешка харесват това.
  13. BUTTERFLAYS

    BUTTERFLAYS Пазител

    Ехе, само положителни коментари за този евент и бъгове не засичам :eek: - дали няма да е първият...
     
  14. фермерчетовики

    фермерчетовики Професионалист

    Лимеца дава точки за основната ферма дори и да го сееш на острова. Не знам защо така са го направили, но и друг път се е повдигал този въпрос.
     
  15. Калисто

    Калисто Прохождащ

    Ако е така тогава да си оправят надписите, че подлъгват - в менюто на Бахама изписва лимец 56 ТТО, което означава тропически точки.
     
  16. adi686868

    adi686868 Стажант

    и аз ще го играя
     
  17. adibobi

    adibobi Напреднал

    :pи аз ще го играя
     
  18. привет, сей спокойно лимец на острова, дава тропически то.
     
    billy97 и [gabi]04 харесват това.
  19. фермерчетовики

    фермерчетовики Професионалист

    Радвам се за това. Най-после приятна новина.
     
    billy97 харесва това.
  20. Mermaid

    Mermaid Обитател

    наличието на техника отвори положителните емоции за този ивент, без да подценяваме значението на храната и преди всичко на небесния ред и с това темпо след 2 дни е готов, стига да има достатъчно стрелички.....:):):)
     
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.