Слухове и догадки

Дискусията в/ъв "Слухове и предположения" е започната от Оракул на 3.8.21.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. Оракул

Оракул Forum Moderator Team Farmerama BG

Здравейте Фермери,

Много слухове витаят в света на Фармерама - какъв е следващият евент, дали ще се въвежда нещо ново? Дори сега намирате подобна непотвърдена информация в различни фенсайтове или на страниците на Фармерама във Фейсбук и Туитър и не знаете къде може да обсъждате тази предположения с останалите играчи.

Тaзи част на форумa е мястото за всички догадки, предположения и слухове. Тук можете да публикувате всякаква информация и предположения. Но ... много ви молим, не го правете в другите секции на форума. И кой знае, ако попитате любезно и мен - оракулa, може би ще ви кажа нещо ново..... понякога ;)

Молим ви да запомните, че тази секция е за предположения, слухове и догадки и няма никаква гаранция, че написаното тук ще се осъществи.
    Какво реално ще се случи, ще бъдете уведомявани както до сега в Официалните съобщения на форума.

Поради това, екипът няма да отговаря на въпроси, свързани с публикуваните тук слухове!

Пожелаваме ви приятно гадаене!

Екипът на Фармерама

.TAINNA. харесва това.
  2. Оракул

Оракул Forum Moderator Team Farmerama BG

Указания за публикуване в темата „ Слухове и догадки “

Постарахме се да направим тези указания кратки и лесни, за да не ви засипваме с хиляди сложни правила. Те се отнасят преди всичко за графиките и съдържанието в играта, които се предоставят чрез темата „ Слухове и догадки “. Поради това спекулациите, клюките, предположенията и коментарите не са засегнати.

Споделяне на информация в темата „ Слухове и догадки “

1.) Графиките и информацията могат да бъдат само от официални източници на Bigpoint (напр. другоезични форуми) или оторизирани фен-страници. Списък с всички официални фен-страници можете да намерите тук:
    фен страници на фармерама

2.) Ако се цитира информация от друг официален форум на Bigpoint, тя също трябва да бъде от официален източник на фирмата (виж т.1.)

3.) Винаги посочвайте източниците си. Ако публикувате слух, винаги предоставяйте връзка към източника си.

Какво се случва, ако правилата не се спазват?

Информацията, която произхожда от неофициални фен-страници или други източници или не притежава връзка към оторизиран източник, се изтрива или съответно се отстранява от публикацията.
    1. Нарушение: Първото нарушение не се наказва. Уведомлението се счита като първо предупреждение.

2. Нарушение: Публикацията се изтрива или променя, вие не получавате картон , а само предупреждение.

3. Нарушение: Публикацията се изтрива или променя, а вие получавате червен картон.

След третото нарушение получавате допълнителни червени картони. Тези наказателни точки се натрупват. Ако съберете определен брой от тях, ще бъдете (временно) отстранени от форума. Ако това се случва често, може да ви бъде забранен за постоянно достъпът до форума.

Тези указания не променят темата из основи. Но въпреки това сега се обръща по-голямо внимание на това, източниците на информация да са оторизирани. Редовно актуализираме списъка с фен сайтове и ще ви държим в течение на събитията.

Поздрави,
    Вашият екип на Farmerama

.TAINNA. харесва това.
  3. pineapple87

pineapple87 Знаменитост

Шушука се, че ще има две нови полета, които най-вероятно ще са за цъкалки.

[​IMG] [​IMG]

Селектиране на анаконди и кукувици за неонови обори през Октомври

[​IMG] [​IMG]

В понеделник най-вероятно ще има разпродажба, каквато бяхме имали преди около месец. Купуването й в първите минути ще е най-евтино, така, че съобразете влизането си в играта следобед.

Ново животно от мистеризоните обори. Каква точно жаба е незнам. Ако някой помогне ще съм му благодарен.

https://board-en.farmerama.com/threads/for-september-2020.38743/page-2
    https://board-en.farmerama.com/threads/for-september-2020.38743/page-1

tanyamery, .TAINNA., choko_59 и още 1 човек харесват това.
  4. tanyamery

tanyamery Посланик

Доверих се на този слух и подхванах ударно развъждане на кукувици и анаконди. Картинката ми подсказва, че ще е елемент от Хелоуинските евенти,... май..... ;)

pineapple87 и .TAINNA. харесват това.
  5. .TAINNA.

.TAINNA. Жива легенда

аз няма да бързам Може да излезне нещо свързано с куку и сссс а и нямам много СХ xDxDxD

6. pineapple87

pineapple87 Знаменитост

Това със сигурност ще е евента за селекция през Октомври. Ще печелим неонови обори за анаконди и кукувици. Гаранция ти давам. Бъди спокойна ;)

milena7004, tanyamery, .TAINNA. и още 1 човек харесват това.
  7. .water.

.water. Адмирал

Не виждам смисъл да се развъждат сега .Вече при всяко събитие с развъждане се искат значки така или иначе дори и да имаш селекции ще се наложи пак да подрусаш мотелчето.

kakata13 и .TAINNA. харесват това.
  8. .TAINNA.

.TAINNA. Жива легенда

и аз съм на това мнение :)

kakata13 и ka-linka харесват това.
  9. tanyamery

tanyamery Посланик

Разбира се, че няма как да мине без селекции, но е едно да имаш 100 анаконди, а съвсем друго 1 000, нали?

10. kakata13

kakata13 Ветеран

Това си е размножаване,а развъждането е селекция затова са коментарите под по горния ти пост:)

.TAINNA. и tanyamery харесват това.
  11. pineapple87

pineapple87 Знаменитост

choko_59, mell, kakata13 и 6 други харесват това.
  12. gigi_421

gigi_421 Експерт

.TAINNA. харесва това.
  13. .TAINNA.

.TAINNA. Жива легенда

какво ли ще има в новия сезон? иска ми се гекон :D

gigi_421 харесва това.
  14. pineapple87

pineapple87 Знаменитост

Гекон едва ли, но поне синя сойка да има, че на мен още ми убягва.

gigi_421, .TAINNA. и kakata13 харесват това.
  15. .TAINNA.

.TAINNA. Жива легенда

пиши ми на пит да ти пратя оная, дето откраднах от каката :D

kakata13 и ka-linka харесват това.
  16. gigi_421

gigi_421 Експерт

А за мен дали ще има едничка?:);)

.TAINNA. харесва това.
  17. .TAINNA.

.TAINNA. Жива легенда

18. gigi_421

gigi_421 Експерт