Селекция на слонове

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от pineapple87 на 29.5.17.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
?

Желаете ли следващата селекция да са слонове?

  1. Да

    16 глас/а
    47.1%
  2. Не

    18 глас/а
    52.9%
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.
  1. pineapple87

    pineapple87 Майстор

    Здравейте,

    Селекцията на слоновете е нещо което очакваме вече няколко години и е време Bigpoint да ни послушат и да се задействат.

    Отдавна сме нямало животно за селекция на Бахамарама и според мен точно слоновете са най-подходящото.

    Осъществено.
     
    Последно редактирано от модератора: 16.3.18
  2. .water.

    .water. Обсебен

    Не са ли ни вече множко селекциите?Не идва ли малко вече прекалено с тези животни .
     
    -dd76-, [[Fermerkaa]], pepa551 и още 1 човек харесват това.
  3. pepa551

    pepa551 Анализатор

    Факири ли сте,как успяхте всичко да селектирате:eek:
    По добре да пуснат работилници към някои обори;)
     
    Последна редакция: 30.5.17
    .water. харесва това.
  4. BUTTERFLAYS

    BUTTERFLAYS Пазител

    Те че няма да спрат със селекциите е ясно поне следващата да е на слонове а не на животно от майстор-строител хипопотам, мравояд или тигър. Напоследък се люпат все мравояди и хипопотами та чак страх ме набира за следващата бахамска селекция...
     
  5. sm0uk3r711

    sm0uk3r711 Прохождащ

    xD
     
  6. bilq76

    bilq76 Познавач

    категорично не, особенно с животни от острова, като видях карикатурите за мечки просто не искам да виждам следващи такива, ако искат да пуснат розови обори и производства да, но карикатурите на животни от година насам ми идва в по вече, а и какви слонове ще измислят като освен за мамут, /"цирков" и обикновен/ които са еднакви за друг не се сещам, може да има и за мен неизвестна порода , но до 8 вида не могат ги докара освен с анимации, виж тигъра има няколко разновидности на котки..... ама слоновете бог знае какво ще измислят:(
     
    .water., tani1980 и DILQNADELI харесват това.
  7. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    Че какво - данеби бобрите и рибите да са много реални - или призрачния щраус, или щрауса цвете, или снежнмата камила. А мола ви се. Лъжат от сума време за цветни обори за слонове, аз обаче се надявам на развъждане на папагали за острова и на пеперуди за фермата. А иначе - дано развъдим туканите и змиите, та всички да докопаме тея тотеми и грънчарници.
     
    Последна редакция: 4.6.17
    .water. харесва това.
  8. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Наистина за слоновете се дочуват слухове от години, винаги имам слонарник на острова, знае ли човек кога ще решат да го селектиратxD, но за БП няма значение кое ще е животното, важното е да се купува СХ, това е целта на селекциите според мен, а което и да е животното, при мен още един куест в читалището ще стои незавършен, стигам най-много до ЛГxD.
     
    StefanN харесва това.
  9. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    Аз стигам до 7-8 селекция и дотам. Още кокошките не съм приключил. Виж куестовете с продукти по-ги бива - минал съм вранарника, яйцата пуха и меда. И трюфелите мисля.
     
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.