Само при мен ли е така?

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от toshko_ck на 13.1.18.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.
  1. toshko_ck

    toshko_ck Подрастващ автор

    Здравейте фермери - играя играта от около 6 години само че виждам че развитието на играта става ужасно бавно ама наистина много бавно - и тук е момента да попитам някой от администраторите на форума дали се предвижда някакво разширение на фермата че с тези три полета на основната ферма който не са се увеличавали от поне 4 години до никъде не се стига или ако просто е това целта на играта кажете скъпи администратори за да си чукнем лабаво и ние и да не си даваме парите напразно - тези три полета а именно основно , пусто и горска поляна при мен лично не стигат за нищо = пример - ако реша да сложа всички животни по едно от вид и трите полета свършват наполовината от животните които имам а къде остават дърветата и саденето ? да не говорим че някой обори (като лосовете ) са толкова големи че зад тях колкото и да искаш да сложиш дърво не се получава - по същия начин ако реши да се сложи прозиводствата нещата пак спират само с тях - а дърветата и саденето е важно защото пък ти трябва храна и няма как да се разминават нещата - да не говорим че пък ако ги поставиш тях изгубваш шанс за седмичния куест и така губиш хем награди хем ред в небесната градина което малко ми идва повече - моето е предложение е да се направят отделни полета само за животни , само за дървета и само за производства и само за сеене . Вие какво можете да предложите администратори ?
     
  2. KAtanasova

    KAtanasova Guest

    При всички е така, защото това са полетата с които разполагат.
    Ако имаш някаква идея, пусни тема в сътоветният раздел, опиши я подробно, нека и другите си изкажат мнението, ние ще предадем нагоре, и ако бъде одобрена, ще се добави към играта.
     
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.