Ред за сезонните награди

Дискусията в/ъв "Актуализации и идеи" е започната от -niksan- на 2.5.23.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
?

Съгласни ли сте

  1. да

    80.0%
  2. не

    10.0%
  3. не играя сезоните

    10.0%
  1. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Предлагам ,да пуснат ред на който ,да се слагат сезонните награди.Който да се купува от магазина с монети.Реда да дава процент ,върху всичко което се обира във фермата и на острова. Колкото са по развити сезонните награди процентите да са повече.реда да е с 10 празни места,след всеки сезон да може да слагаме сезонните награди.След всеки сезон наградите не се използват,толкова много ресурс е вкаран в тези сезони.
     
    .didi2002., Bamze и Ferma_Ro харесват това.
  2. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

  3. Bamze

    Bamze Болярин

    Имаш предвид Бокал, Потир, Награда, Купа - тези награди, а не Сувенирите ?
    Ако е с 10 празни места, май ще трябва да са изиграни 10 сезона, за да се запълни редът. Има ли толкова изиграни сезона? Аз май нямам 10 фигурки...
    Иначе съм за идеята ти. Харесва ми!
    Успех в реализацията й, дано да стане!
     
    kika52712 и -niksan- харесват това.
  4. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Аз предлагам ред за проценти,не ред по нивото точки да дава.
    То реда да е с 10 празни места,да се слагат там сезоните бокал ,потир и тем подобни от други сезони.
    Може да пуснат ред в магазина и всяко следващо място за нов сезон да се купува с монети.Като разширяваме полето за любимци.Кой колкото сезона има толкова да слага.
     
    .didi2002., Bamze и kika52712 харесват това.
  5. лудакрава1

    лудакрава1 Посланик

    Какво означава “Колкото са по развити сезонните награди.....“ ?
     
  6. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Бокала,потира ,сега сезонната награда ,може някой да не е играл до края сезона,няма ъпа за надграждане,дава по малко проценти.Дори да не си играл всички сезони,като сложиш потира ,бокала и сезонната награда ,пак да получаваш някой процента върху всичко.
     
    .didi2002. и Bamze харесват това.
  7. червената_шапчица

    червената_шапчица Главен болярин

    Хубаво реда, ако го въведат, да е с 10 места, но до края на 2023г. са 5 сезонните награди - трофей, купа, бокал, потир и награда. Това означава ли че ще ползваме реда евентуално след Януари 2029г., защото по логиката до сега, наградата от сезоните 2028г. ще я използваме и през Януари 2029г.?! o_O Според мен трябва да ревизираш идеята си - реда е да е с толкова празни места, колкото са до момента сезонните награди и да има възможност за разширяване от фермерския магазин с монети. В този си вариант предложението ти е безмислено, поне според мен. И съответно съм "против".;)
     
    Последна редакция: 5.5.23
    Кобрелия, mimi123123456 и .TAINNA. харесват това.
  8. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    В 4 пост съм писал да се разширява реда с монети т магазина;)
     
    Bamze и ..koni.. харесват това.
  9. червената_шапчица

    червената_шапчица Главен болярин

    В предложението и после в доуточнаващия пост си написал 10 празни места, което е абсурдно, защото през Февруари 2024г. ще имаме 5 неизползваеми сезонни награди. Реда няма да може да се използва докато не се запълнят тези места, а това ще е най-рано през Януари 2029г.!!! 8)

    Да, написал си, но аз го разбирам като разширение след тези 10 места, с които си предложил да стартира реда. ;)
     
    .TAINNA. и Кобрелия харесват това.