Разочарование от играта

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от adibobi на 10.3.15.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. KAtanasova

    KAtanasova Guest


    Моля, използвай редакция на пост, за да допишеш каквото желаеш. Побликуването на поредни постове се смята за СПАМ
     
  2. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Цените бяха много ниски една ябълка се продаваше за 0.10 сено за 2.00 мп.
    Имаше награда на колелото на късмета 120 000 мп, три пъти бях е спечелил толкова се радвах:)
    Все едно бях спечелил 6 от тото, тези 120 000 сега се равняват поне на 20 милиона да спечелиш от колелото;)
    Тогава една златна кокошка струваше 5 милиона , сега селекциите са 10 пъти по високо на пазара.
    Спомням си когато вкарвах ,за купите животни ,да увелича процентите,едно куче и една котка не струваха повече от 350 мп;)
    За това аз гледам ,пари много да не държа в наличност,винаги гледам ,да купувам неща който ми трябват, инфлацията изяжда парите като в реалния живот:cry::cry:
     
    Последна редакция: 2.12.17
    стефи_27 и ..koni.. харесват това.
  3. fermer4etoo1970

    fermer4etoo1970 Адмирал

    Като каза цени на ябълки се сетих, че снощи на моя пазар нещо се бяха изчерпали и за проба пуснах 7 на максималната цена от 1119 и нещо си. Тази сутрин гледам някой ги е забърсал, все едно са златни... В момента най-ниското предложение е 600 - толкова за цените преди и сега...
     
    gradinar4eto, eva-mina и Agrafix харесват това.
  4. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Сега и гащите ако можеш ,да пуснеш на пазара ,ще ти купятxDxD
     
    eva-mina, стефи_27 и DILQNADELI харесват това.
  5. .water.

    .water. Адмирал

    Понеже темата е разочарование от играта да напиша нещо по темата .Напоследък с тези безумни куестове в читалището и хилядите искани бройки и бълването на все повече безумия всеки ден при мен се получи обратния ефект нямам стимул за игра.Не виждам шанс никога да завърша евентите за това полека полека се отказвам от играта.От топа насам влизам един път на ден искам да се извиня на съседи те си с които години наред бяхме лоялни един към друг,но идва ми в повече.Сега за сега мисля да продължа така може би до момента в който ще спра изобщо да влизам.Пожелавам на всички да сте най-вече здрави да изкарате весели и незабравими празници.
     
    lyd_s_motika, Agrafix, -niksan- и 3 други харесват това.
  6. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    Да не остана назад и аз да изкажа мнение. Напълно си права мацо играта стана отекчителна а не разтоварваща, безумица след безумица. Идва и моят край предусеща се.
     
    Agrafix харесва това.
  7. Пума~`

    Пума~` Ветеран

    напълно съм съгласен с теб ! Скоро и аз май ще приключа с тази игра. Взе да ми става безинтересно. :)
    Трябва да отделям прекалено много време за нея, а вече нямам такова. Както каза много куести, също так още нови полета.. добре, че си купувам техника да обирам с нея, иначе до сега 1000 пъти да се бях отказал. Иска се прекалено много време за една игра, а аз нямам такова. :)
     
    .water. и -niksan- харесват това.
  8. БашФермер

    БашФермер Генерал

    то както е тръгнало ще останат шепа хора, начело с онзи дето бере на ръка и с 4 очи чака нов обор, да му се порадва на анимацийката. все пак цяла тема отвори човека за около 20 нови производства, щото тия дето си ги имаме са малко :D
     
    eva-mina, Agrafix, sm0uk3r71 и още 1 човек харесват това.
  9. AsparagusMintCandy

    AsparagusMintCandy Обсебен

    Не знам кой колко е разочарован, аз не играх почти година. Напоследък влязох да видя какво става тук и... нещо почвам пак да клоня към забягване, този път наистина окончателно. :sleepy:
     
  10. milkoga1

    milkoga1 Господар

    Ааааа, весело е иначе ,постой, поогледай, пък може и да ти хареса, нищо се не знае. ;)
     
    eva-mina харесва това.
  11. -.kiki12345.69-

    -.kiki12345.69- Обитател

    искрено се забавлявах със играта(както може би всички),бях и фен:най вече заради децата (моите)това лято отсъствах и със нетърпение очаквах да разбера какво ново се случва със нашата общност-и останах изненадана"неприятно"от август насам не мага да се оправя,сума ти флора и фауна са въвели(няма лошо)да я карат по-полека за евентите нямам думи дори и член на менса би се справил трудно имам усещането че съм в лабиринт.ще карам до новата година и май,май ще захвърля всичко
     
    eva-mina харесва това.
  12. elince77

    elince77 Кандидат за признание

    Не знам дали тук е мястото, но искам да попитам за така наречените сандъци. В последно време ми се падат безумни неща. Например: сандък от ексцентрични животни - пада ми се 1 звезда, изобилие от красиви неща - падат ми се 2 надгробни камъка, сътворяване на риби - пътническа чанта и т. н. Понякога е добре, но понякога съм много разочарована. Има ли начин някъде да видя какво мога да очаквам от тези сандъци?
     
    lyd_s_motika харесва това.
  13. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    Аз нямам намерение да се отказвам. Разочарование нямам от самата игра, по скоро от липсата на някои неща, не искат да ги върнат, а си ги харесвах. Ами отказвайте се, лошо няма, така ще останем малко Българските играчи и със сигурност след година-две ще вляза в топ-а.
    Даже съм намислил живот и здраве да направя парти 2019 стига играта да съществува послучай моя юбилей в нея.
     
    Последна редакция: 17.12.17
  14. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Два начина:
    1) https://board-bg.farmerama.com/index.php?threads/Кутии-с-награди.14577/
    2) В менюто на иконката на самото сандъче има буквичката i, цъкни върху нея и ще видиш какво може да се пръкне.
     
  15. БашФермер

    БашФермер Генерал

    :sleepy::sleepy::sleepy::sleepy::sleepy:
     
    fermer4etoo1970 харесва това.
  16. elince77

    elince77 Кандидат за признание

    Благодаря ти! Сега видях, че наистина от сандък Изобилие от ексцентрични животни може да ти се падне 1 звезда :p. А аз си очаквам "ексцентричните животни" и се чудя каква е тази звезда и съответно се разочаровам.
     
    mushnuk харесва това.
  17. *mMm*

    *mMm* Кандидат за признание

    В тази игра яко се краде. Скоро споделих че ми изчезна спечелено тайнствено дърво за лунните полета.
    Сега установявам че от фермата ми на този ник са ми изчезнали две оранжеви кошари за коали заедно с основните обори.
    В другата ми ферма ми липсва червения обор за омари, заради когото съм наляла животни и супер храна за селекция и вече цяла седмица ми е бъгнат подаръка от Рошко.
    Дали на хората играещи с реални пари така им изчезват неща?
     
  18. –divane-

    –divane- Team Leader Team Farmerama BG

    А да ме ориентираш от къде са дошли тези оранжеви обори, защото от въвеждането им не виждам да си купувала такива, нито да са се падали от загадъчен обор?
    Ако оставиш ид, мога да погледна и за омарите.
     
  19. koteto9

    koteto9 Старейшина

    имам един въпрос от подвраците в небесната градина има изобилие от фермерски монети по колко са защото на двапати проверявам и няма нищо защо?????????????
     
  20. –divane-

    –divane- Team Leader Team Farmerama BG

    id?